Koncepce servisu EIZO

  1. Prodloužená pětiletá záruka: Pokroková koncepce servisu EIZO nastavuje nová měřítka a přiklání se k trendu prodlužování odpisového období. Přesvědčivá bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout.
  2. Vysoká kvalita: Prvotřídní materiály a pečlivé zpracování zaručují mimořádně dlouhou životnost a umožňují poskytnutí pětileté záruky.
  3. Bezpečná investice: Vyhnete se následným nákladům, které by vznikly bez poskytované záruky, tj. například nákladům na údržbu a opravy, a můžete se tak těšit z optimalizované transparentnosti celkových nákladů vlastnictví (TCO).

Pětiletá záruka

Pětiletá záruka

EIZO poskytuje prodlouženou záruční lhůtu 5 let*. To umožňuje nasazení nejnovějších zpracovatelských technologií a výrobních postupů společně s používáním těch nejkvalitnějších součástek a materiálů.

Kromě vysokých nároků na zpracování a materiál klade EIZO velký důraz na zajištění vysoké kvality a spolehlivosti finálních produktů. Již při výrobě se kvalita monitorů EIZO průběžně po jednotlivých montážních krocích ověřuje a podle potřeby se výrobní postupy okamžitě optimalizují. Před vlastní expedicí je ještě navíc každý monitor spuštěn a pečlivě otestován a zkontrolován.

Během výroby také dochází k zahořování jednotlivých obvodů (aging process), jehož cílem je včasné odhalení případných nedostatků, tak aby se projevily pokud možno ještě ve výrobním závodě a ne až následně za ostrého provozu u zákazníka.

Pro uživatele znamená prodloužená pětiletá záruka především ochranu jeho investic a úsporu dodatečných nákladů spojených s náročnou údržbou a případnými časově náročnými a drahými opravami.

* Některé monitory mají odlišnou záruku. Jednotlivé záruční doby na produkty naleznete v příslušných datových listech nebo

Záruční podmínky