EIZO se představuje

Společnost

EJP_23_buildings_07.JPG

EIZO je japonské slovo znamenající „obraz“. Naším cílem je výroba nejlepších zobrazovacích systémů pro každou oblast použití. Společnost byla založena více než před 50 lety v Japonsku a postupně dosáhla pozice předního světového výrobce špičkových zobrazovacích systémů. Dnes jsou monitory a zobrazovací systémy značky EIZO nabízeny více než v 100 zemích a nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích.

Japonský původ

EIZO Corporation byla založena roku 1968 se sídlem v japonském městě Hakusan/Išikava. Podnik je kótován na tokijské burze.

EIZO je prostřednictvím svých poboček a exkluzivních odbytových partnerů zastoupen ve více než sedmi desítkách zemí. Hustá odbytová síť zajišťuje blízkost k zákazníkům a umožňuje rychlé dodávky špičkových monitorových řešení s celoplošným servisem. Celosvětově EIZO v současné době zaměstnává více než 2400 pracovníků.

Hospodářské výsledky a výroční zprávy EIZO Corporation naleznete zde.

EIZO v Evropě

Společnost EIZO je prostřednictvím vlastních koncernových součástí a široké distribuční sítě zastoupena téměř ve všech evropských zemích.

Většinu evropských odbytových a marketingových činností zastřešuje společnost EIZO Europe GmbH. Její sídlo se nalézá v německém Mönchengladbachu. Další pobočky působí v Belgii, Itálii, Rakousku, Nizozemsku a v České republice. Ve Švýcarsku, Spojeném království a Švédsku působí navíc sesterské společnosti.

Kromě toho má společnost EIZO dva výrobní závody v Německu: EIZO GmbH (vizuální řešení pro operační sály) v Rülzheimu a EIZO Technology GmbH (zobrazovací řešení pro řízení letového provozu, vozidla a průmysl) v Geretsriedu.

Logo EIZO

Logo EIZO používané od roku 1996 obsahuje červenou, zelenou a modrou barvu – trojici základních barev viditelného světla. Ukrývá však daleko více myšlenek a symbolů.

EIZO_Logo_Mmeaning.png
  1. Analogický obrázek (Japonské moře)
  2. Obchodní duch a schopnost prosadit se v obchodním prostředí
  3. Rozhraní - propojenost s životním prostředím a společností
  4. Vášeň a soudržnost
  5. Digitální symbol (Hakusanské pohoří)
  6. Ohled na harmonii s přírodou
  7. Károvaný vzor je historickým symbolem racionality a rozumu
  8. Základní struktura z pixelů (sníh)

Firemní video

Tři barvy, které tvoří celý svět - červená, zelená a modrá. Děláme vše pro dokonalý obraz. Podívejte se na naše firemní video.

Historie

Společnost EIZO se může pochlubit desítkami let zkušeností a odborných znalostí v oblasti vývoje, výroby a distribuce prvotřídních monitorů.

Newsroom

Zde najdete nejnovější informace o našich produktech, akcích, propagačních akcích a společnosti EIZO.

Referenciák

Přečtěte si aktuální reference z různých oblastí použití, jako je kancelář, lékařství nebo kamerový systém.