Úspora zdrojů

Úsporné pro vás, udržitelné pro životní prostředí

Kvalitní odolné monitory od společnosti EIZO

nachhaltige_Wirtschaftlichkeit_Asset1.jpg

Chovat se při výběru nového hardwaru úsporně a udržitelně - je to vůbec možné? To si pište, že ano! Ve společnosti EIZO byly hospodárnost a udržitelnost vždy úzce propojeny. Oba tyto aspekty mají stejný cíl: úsporu zdrojů

Osvědčené již více než 50 let

Kompletní balíček

Když se rozhodnete pro kvalitní monitory EIZO, rozhodnete se stejnou měrou pro úspornost i udržitelnost. Naše dlouhodobě kvalitní výrobky šetří ekologické a ekonomické zdroje v každém ohledu - a již po desetiletí zajišťují maximální spokojenost zákazníků. Vynikající kvalita obrazu a ergonomie našich monitorů pak doplňují celkový balíček vynikajících vlastností monitorů EIZO.

Na následujících řádcích vám ukážeme, do jaké míry se pořízení nových monitorů EIZO FlexScan vyplatí vaší společnosti jak z ekonomického hlediska, tak z hlediska udržitelnosti - a to na všech úrovních. Protože se správným IT hardwarem lze po celou dobu jeho životnosti šetřit zdroje, jako jsou materiál, rozpočet, elektrická energie a mnoho dalšího. Ta počíná výrobou, pokračuje pořízením a vlastním používáním i údržbou a končí likvidací.

Vždy v centru pozornosti: váš čas jako další důležitý a cenný zdroj. Se společností EIZO ušetříte spoustu času při rozhodování o nákupu, plánování a realizaci procesu nákupu, zavádění i při bezproblémovém řešení v případě poruchy.

Úsporné a udržitelné

Optimalizovaný proces výběru

Pořizovací cena monitoru je bezpochyby důležitým kritériem při rozhodování o vybavení firmy. Existuje jednoduchý důvod, proč si tolik uživatelů opakovaně vybírá monitory FlexScan od společnosti EIZO, přestože jejich cena bývá vyšší: kromě vynikající kvality obrazu a ergonomie jsou to celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Přehled všech (nákladových) faktorů

Kromě čistých pořizovacích nákladů existují i další faktory, které určují skutečnou celkovou cenu monitoru. Odborný termín celkové náklady na vlastnictví (Total Cost of Ownership, TCO) označuje součet pořizovací ceny, nákladů na energii a výdajů na zavádění, opravy a údržbu i likvidaci. Z tohoto pohledu je ekonomická výhodnost monitorů EIZO bezkonkurenční - a naše monitory mohou být při celkovém pohledu dokonce nejlevnější.

nachhaltige_Wirtschaftlichkeit_Asset4.jpg

Podporujeme vás v celém procesu nákupu, poradíme vám ještě předtím, než se rozhodnete pro koupi - a vždy se snažíme, aby pro Vás byla spolupráce s námi příjemná a bezproblémová. Vaše osobní kontakty z prodejních týmů EIZO jsou vám k dispozici, aby vám poskytly pomoc a poradenství. 

Naši obchodní zástupci vám rádi živě předvedou všechny potenciálně vhodné modely monitorů z rozsáhlého portfolia FlexScan. Na požádání vám také poskytneme testovací zařízení pro vaše oddělení, abyste se vy i vaši kolegové mohli sami přesvědčit o kvalitě produktů EIZO. Naše odborné, individuální poradenství na jedné straně a jasná produktová strategie s dlouhými, předvídatelnými produktovými cykly na straně druhé vám umožní plánovat pořízení hardwaru v dlouhodobém horizontu.

Jakmile najdete ty správné modely pro svůj projekt, náš tým zajistí hladký proces zavádění - v úzké koordinaci se specializovanými prodejci, integrátory a distributory. Samozřejmě jsme vám k dispozici i poté, společně s naší kompetentní technickou podporou.

Další plusový bod: při zavádění ušetříte spoustu času, pokud správci sítě použijí software EIZO Monitor Configurator k rychlému a snadnému nastavení všech monitorů podle zadání.

nachhaltige_Wirtschaftlichkeit_Asset2.jpg

Komplexní hodnocení procesu

Naším cílem je nejen vybavit vaši společnost těmi nejlepšími monitory. Prodejní tým společnosti EIZO by vám také rád poskytl co nejlepší podporu během procesu nákupu, minimalizoval vaši pracovní zátěž a ušetřil vám cenný čas a peníze.

Úsporné a udržitelné

Efektivní provoz

Po úspěšném, časové i nákladově efektivním procesu výběru monitorů vás čekají další výhody. Kvalitní monitory EIZO jsou totiž mimořádně úsporné a udržitelné i během provozu.

Nejzřetelnějším nákladovým faktorem během používání monitoru je spotřeba energie. Naše monitory FlexScan jsou obecně velmi úsporné a mají příslušné certifikáty, například EPEAT Gold a Energy Star. Funkce, jako je inteligentní automatické řízení jasu Auto EcoView a optimalizace EcoView, dále snižují spotřebu energie, a tím i emise CO2 - šetří rozpočet, šetří životní prostředí.

Kromě efektivního způsobu provozu se vyplatí i očekávaná životnost našich monitorů FlexScan. Jejich dlouhodobá kvalita zajišťuje spolehlivý a dlouhodobý provoz s minimální poruchovostí.

Naše 5letá záruka zaručuje, že po dobu pěti let nebudete mít žádné náklady na opravu monitorů. Naše odborná technická podpora vám pomůže vyřešit případné problémy - a v nepravděpodobném případě závady vám náš servis zajistí, že reklamace bude pro vás znamenat minimální úsilí.

nachhaltige_Wirtschaftlichkeit_Asset3.jpg

Dlouhověkost znamená udržitelnost

Nic není tak trvalé jako kvalitní monitor s dlouhou životností. Důvody: není třeba vynakládat prostředky na nový monitor a vzniká méně elektronického odpadu. Kancelářské monitory EIZO se vyznačují dlouholetým spolehlivým provozem a zkušenosti ukazují, že se používají výrazně déle než pět let. To podporujeme i tím, že náhradní díly jsou zpravidla k dispozici i pět let po ukončení výroby daného modelu. To zaručuje možnost opravy a v konečném důsledku dlouhodobé používání po velmi dlouhou dobu.

Úsporné a udržitelné

Pečlivá výroba

Prostředky lze ušetřit nejen při nákupu a používání našich monitorů FlexScan. Již dlouho předtím existují různé ovlivňující faktory, díky nimž je výrobní proces hospodárný a udržitelný.

EJP_23_FlexScan_01.JPG

Všechny monitory EIZO vznikají v našem vlastním oddělení výzkumu a vývoje a v této rané fázi jsou podrobeny náročným dlouhodobým testům. Pečlivý výběr nejlepších materiálů a komponent umožňuje nejen sledovatelný hodnotový řetězec, ale především nejlepší výsledek kvality.

Naším cílem je neustále zvyšovat podíl recyklovaných materiálů. Plastové kryty mnoha monitorů FlexScan jsou již nyní vyrobeny z až 80 % recyklovaného plastu. Rovněž nepoužíváme žádné další povrchové úpravy.

Pro minimalizaci ekologického odpadu každého monitoru - součtu zdrojů použitých na výrobu, používání a likvidaci - hraje důležitou roli také promyšlené balení. Zaměřujeme se na vysokou úroveň ochrany našich výrobků při minimalizaci spotřeby zdrojů. Tam, kde je to možné, se vyhýbáme používání plastů a u mnoha modelů používáme jako výplň speciálně tvarovaný vnitřní kartonový obal. Kabely jsou také baleny do papíru namísto plastových sáčků. Neustále také optimalizujeme objem balení: předpokladem je ideální poměr mezi bezpečností přepravy a přepravním objemem, aby zařízení dorazila nepoškozená, ale neměla zbytečnou hmotnost.

EJP_23_anechoic_chamber_06.JPG

Oddělení výzkumu a vývoje v Japonsku (měřicí komora EMC)

Sustainability_Plastic_FS.jpg

Deklarovaný cíl: co nejvyšší podíl recyklovaných plastových dílů

EJP_23_FlexScan_17.JPG

Bezpečné a šetřící zdroje: kartonové výplně

V závodech EIZO v Japonsku využíváme 100 % elektřiny z obnovitelných zdrojů. Část z ní si již vyrábíme sami na místě pomocí velkých solárních panelů. Tím se výrazně snižují emise CO2

Solar-neu.jpg

Sídlo a výroba společnosti EIZO v Hakusanu, Japonsko

Nekompromisní závěrečná kontrola

Neprovádíme náhodné kontroly kvality, ale podrobně kontrolujeme každý monitor. Žádný výrobek neopustí továrny EIZO, aniž by úspěšně prošel technickým testem a ještě náročnější kontrolou kvality našimi zaměstnanci. Jen tak můžeme poskytnout naši speciální pětiletou záruku a zároveň splnit standardy kvality, kterými je společnost EIZO známá.

EJP_23_FlexScan_25.JPG

Závěr

Silná dvojice: ekonomická efektivita a udržitelnost

Ve společnosti EIZO jsou nákladová efektivita a udržitelnost jen dva různé pohledy na stejný cíl: šetrné využívání zdrojů. A to ve všech ohledech, od výroby až po záruční reklamace, abyste z toho jako uživatel nebo firma měli stejný prospěch jako životní prostředí.

Obraťte se na nás!

Ve spolupráci s vámi vypracujeme strategii vybavení vaší společnosti kvalitními monitory s dlouhou životností z řady EIZO FlexScan.

Spojte se s námi
nachhaltige_Wirtschaftlichkeit_Asset6.jpg