Záruka 5 let

EIZO nabízí pětiletou záruku.* To je možné díky vysoce vyspělému výrobnímu procesu založenému na jednoduchém principu úspěchu: sofistikované a inovativní technologii monitoru vyrobenému ze špičkových materiálů.

Kromě vysokých nároků na výrobu a materiály klade společnost EIZO velký důraz také na zajištění kvality. Již během výroby je proto kvalita monitoru EIZO po jednotlivých montážních krocích průběžně kontrolována a v případě potřeby jsou výrobní kroky okamžitě optimalizovány. Před dodáním je každý přístroj uveden do provozu a automaticky seřízen. Namísto náhodných vzorků je každý jednotlivý monitor přesně kontrolován.

Maximální spolehlivost navíc zajišťuje tzv. proces stárnutí: LCD displeje procházejí dlouhodobým testem již během výroby, což znamená, že případné problémy jsou odhaleny již na místě, a ne až později během provozu.

Pětiletá záruka pro vás znamená vysokou míru jistoty investice a úsporu následných nákladů (total cost of ownership), které by bez záručního servisu vznikly například při údržbě a opravách

Warranty_5Y_EN.jpg

Koncept služeb EIZO

  • Pětiletá záruka *
    Inovativní koncepce servisu společnosti EIZO stanovuje standardy a odpovídá trendu prodlužování doby amortizace. Bezpečnost, která přesvědčí a na kterou se můžete spolehnout.
  • Vysoká kvalita
    Prvotřídní materiál a pečlivé zpracování zajišťují mimořádnou životnost a umožňují tak pětiletou záruku.
  • Jistota investice
    Následné náklady, které by vznikly bez záruky, např. na údržbu a opravy, jsou vyloučeny a vedou k optimalizaci transparentnosti nákladů (TCO).

Obecný přehled záruky

* Na některé produkty se vztahuje jiná záruka. Příslušné záruční lhůty produktů naleznete na mezinárodních webových stránkách společnosti EIZO.

Podrobné záruční podmínky

Některé monitory mají odlišnou záruku. Jednotlivé záruční doby na produkty naleznete v příslušných datových listech nebo v záručních podmínkách.

Zvláštní záruční podmínky pro Českou republiku a Slovensko

Veškeré záruční a pozáruční opravy, včetně kontrolních měření monitorů EIZO a dalších služeb, provádí servisní středisko EIZO: Dodržujte prosím postupy platné pro toto

Máte nárok na záruku?

Opravy a záruční případy vyřizujeme rychle a spolehlivě prostřednictvím našeho servisního střediska. Využijte náš servisní formulář nebo zavolejte na naši servisní linku a kontaktujte nás.

Servisní středisko EIZO