Maximální flexibilita

Monitory EIZO pro maximální konektivitu

usb-c_clean_desk.jpg

Přejeme si, abyste se i v budoucnu mohli plně soustředit pouze na svou práci a abyste mohli každý den podávat ty nejlepší výkony. Proto jsme vyvinuli ta nejmodernější řešení, která vám právě toto umožní. Vynikající možnosti připojení přinášejí upravenější pracovní prostředí, takže psací stůl s monitorem EIZO FlexScan bude působit úhledněji a zároveň oceníte i vyšší flexibilitu a nadčasovost.

Ať už jde o dokovací funkci, řešení pro víceobrazovkové sestavy, držák pro terminál thin client nebo praktické úchyty kabelů – všechna tato zlepšení přispívají k tomu, aby na vašem psacím stole zůstaly opravdu jen ty podstatné věci. Pro vyšší efektivitu a modernější práci. Zkrátka pro práci s tím nejlepším vybavením.

USB-C A DOKOVACÍ FUNKCE

Nejlepší konektivita – díky USB-C

Rychlé a snadné zřízení pracoviště nabývá stále většího významu – především v dnešní době sdílených a mobilních pracovišť. A přesně to umožňuje rozhraní USB-C. Zapomeňte na otravné dokovací stanice! Monitor EIZO je to jediné, co potřebujete k vytvoření pracoviště budoucnosti. Váš psací stůl navíc zůstane vždy úhledně uspořádaný.

USBC_3000x2000.jpg
USB-C_charging_3000x2000.jpg
Peripheriegeraete_3000x2000.jpg
LAN_Cabel.jpg

Obrazový a zvukový signál

Díky rozhraní USB-C můžete svůj notebook či stolní počítač propojit s monitorem zcela jednoduše: obrazový i zvukový signál se bude přenášet kabelem USB-C. Snadným propojením notebooku s monitorem získáte všechny zásadní přednosti stolního monitoru oproti displeji notebooku. Lepší ergonomie (např. vhodnější sed) je pouze jedním z přínosů. Jeden kabel vám rovněž zprostředkuje veškeré přednosti moderní práce. A těch je celá řada.

Funkce nabíjení

Monitor poskytuje na rozhraní USB-C výkon 70 W ke spolehlivému nabíjení malých počítačů a notebooků. Na psacím stole vám tak zůstane více místa, neboť pro počítač nebudete potřebovat samostatný napájecí zdroj. Budete tedy moci zapomenout na únavné přenášení adaptéru notebooku – díky rozhraní USB-C budete volnější a flexibilnější.

Dokovací funkce

Díky vícero konektorům USB pro downstream a konektoru USB-C pro upstream lze webkameru, myš, klávesnici, čtečku karet či další techniku připojit přímo k monitoru. Jakmile notebook propojíte přes USB-C s monitorem, budete mít k dispozici i všechny periferie. Krátce řečeno: s naší dokovací funkcí se budete moci přesouvat mezi různými pracovišti snáze než kdykoliv dříve. Připojení periferií k monitoru je navíc velmi snadné – všechny konektory jsou lehce přístupné z boční strany monitoru.

Rozhraní LAN

Některé kancelářské monitory EIZO mají vestavěné rozhraní LAN. To umožňuje přístup k veškeré síťové infrastruktuře – k internetu, síťovým tiskárnám, síťovým serverům apod. Postačí vám pouze zapojit síťový kabel do monitoru. Váš notebook či počítač pak bude připojen do sítě přes rozhraní USB-C. To je výhodné zejména u notebooků bez vlastního rozhraní LAN. Tímto způsobem lze zajistit rychlý a stabilní datový přenos nezbytný například při videokonferencích.

DALŠÍ ROZHRANÍ

Širší možnosti připojení nenajdete

Bez ohledu na to, která zařízení chcete připojit, monitory EIZO vám to umožní díky jejich skvělému vybavení.

 

Rozhraní pro obrazový signál

Monitory EIZO nabízejí kromě USB-C ještě další signálová rozhraní. Předně lze využít vstupy HDMI a DisplayPort pro přenos obrazových a zvukových signálů. Dále lze na některých modelech stále ještě nalézt i starší rozhraní jako DVI-D nebo DSub umožňující provoz se dříve pořízenou technikou.

Dokování bez USB-C

Monitor je použitelný jako dokovací stanice dokonce i bez USB-C. V tomto případě postačí k propojení notebooku s monitorem dva kabely: kromě kabelu pro obrazový signál je třeba zapojit ještě kabel pro upstream USB. Tímto způsobem lze používat (a nabíjet) příslušenství připojené ke konektorům USB na monitoru.

ŘETĚZOVÉ PROPOJENÍ

DAISY CHAIN

Díky řetězení můžete propojit několik monitorů bez zbytečných a překážejících kabelů. Rozhraní DisplayPort nebo USB-C (v závislosti na modelu) umožňuje jednoduše řetězovitě propojit více obrazovek. S počítačem pak musí být propojen pouze jeden monitor, který zprostředkuje signál i všem ostatním obrazovkám. Tím se značně sníží počet kabelů vedoucích k počítači.

Connectivity_DaisyChain_3monitors_EIZO.jpg
Řetězovité propojení: úhledně uspořádané kabely
Connectivity_DaisyChain_3monitors_before.jpg
Obvyklé řešení: nepřehledná kabeláž
Nerušené soustředění na práci

Nejlepší předpoklad pro práci na více úkolech nebo pro současné používání více aplikací: naše monitory s tenkým rámečkem v designu Ultra Slim umožňují vytvořit prakticky souvislou víceobrazovkovou sestavu – bez širokých rámečků, které by vás rušily při práci.

Connectivity_Slim_Design.jpg

PŘEPÍNAČ SIGNÁLŮ KVM A FUNKCE PICTURE-BY-PICTURE

Dvojnásobné ovládání, dvojnásobné pohodlí

Současné ovládání dvou počítačů nebylo ještě nikdy jednodušší. Díky přepínači KVM a režimu Picture-by-Picture budete mít naprosto pohodlné ovládání pevně v rukou. Zároveň oceníte pořádek a malé prostorové nároky.

 

Přepínač KVM – dva počítače, společné ovládání

Některé naše monitory jsou vybaveny dvěma konektory USB pro upstream a vestavěným přepínačem KVM pro přepínání klávesnice, myši a videosignálu. To znamená, že jedinou klávesnicí a myší můžete ovládat dva počítače. Například na domácím pracovišti můžete k monitoru připojit soukromý i firemní počítač současně.

 

Shrnutí všech předností přepínače KVM:
  • méně periferních zařízení (klávesnic a myší)
  • snadnější přepínání mezi zdroji signálu
  • úhlednější pracoviště
  • vyšší ergonomie
KVM_Switch_1260x800.gif
Režim Picture-by-Picture

Náš režim Picture-by-Picture dovoluje bez problémů zobrazovat signály ze dvou počítačů na jediném monitoru. Režim Picture-by-Picture vám totiž umožní sledovat na jedné obrazovce signály z různých zdrojů. Přitom můžete zvolit, který signál se má zobrazovat na levé a který na pravé polovině obrazovky.

Picture-by-Picture_2-Signals_oneLayout.jpg

DRŽÁK TERMINÁLU THIN CLIENT

Pokud se vám zdá, že váš stůl nevypadá zrovna uklizeně…

…a potřebovali byste uvolnit ještě nějaké místo, mohl by se vám hodit náš kompaktní držák terminálu thin client určený k montáži přímo na monitor. Po jeho instalaci se chaotická změť dlouhých kabelů rozptýlených po pracovišti stane definitivně minulostí.

Connectivity_ThinClient_3000x2000.jpg

Reference

AEDES-4.jpg

Aedes

Společnost Aedes opět zvolila monitory EIZO a eliminovala potřebu dokovací stanice.

Zjistěte více
NEW-stage.jpg

NEW AG

Společnost NEW AG z Mönchengladbachu používá monitory EIZO výhradně od roku 2000. U nových pracovních stanic nyní společnost spoléhá na monitor FlexScan EV2795.

Zjistěte více
attiva_stage.jpg

Attiva SpA

Italský distributor Attiva SpA zpřístupňuje zařízení EIZO FlexScan EV2451 zaměstnancům v kancelářích a domácích kancelářích. Kompaktní design dokonale zapadne do jakéhokoli pracovního prostředí a zaručuje vynikající ergonomii práce na obou místech.

Zjistěte více

Máte nějaké otázky?

My a naši autorizovaní partneři vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného modelu pro vaše prostředí. Kontaktujte nás.

Kontakt
H07_Kontakt.jpg