Zdravotnické monitory

Pokroková řešení značky EIZO pro reprodukci obrazu ve zdravotnictví vás přesvědčí špičkovou obrazovou kvalitou a výkonnými funkcemi pro přesnou diagnostiku.

Přehled všech monitorů RadiForce
csm_Healthcare_Header.jpg

Společnost EIZO přináší pod označením RadiForce a CuratOR obsáhlou ucelenou paletu inovativních přístrojů kategorie High End pro různé oblasti použití ve zdravotnictví. Řadu lékařských monitorů doplňují produkty EIZO FlexScan, které jsou vhodné pro klinické ordinace nebo recepce, a také grafické karty doporučené a ověřené společností EIZO pro monitory RadiForce.

RX370-BK_stage.jpg

Monitorová řešení pro lékařskou diagnostiku a prohlížení snímků

Monitory vyhovující vysokým nárokům plynoucím z vyšetřování a diagnostiky vyvíjí a nabízí společnost EIZO pod označením RadiForce. Obrazovky splňují nejpřísnější normy týkající se spolehlivosti ve zdravotnictví.

Černobílé a barevné monitory řady RadiForce umožňují kalibraci dle normy DICOM® a přesvědčují vynikající obrazovou kvalitou zajištěnou softwarovými nástroji EIZO RadiCS a RadiNET Pro. Vyznačují se nejvyšší spolehlivostí a výkonnými funkcemi pro přesnou diagnostiku. Patří sem například funkce Work-and-Flow vyvinuté společností EIZO speciálně pro radiology, jimž usnadňují pracovní postupy při vyšetřování.

Optimálně navržená řešení pro integrované operační sály

Řada EIZO CuratOR zahrnuje optimálně navržená řešení pro integrované operační sály. Tyto škálovatelné a rozšiřitelné systémy jsou konstruované speciálně s ohledem na požadavky a pracovní postupy na operačních sálech. Respektují potřeby chirurgů, sálových týmů a zdravotnické techniky.

EX3220-3D_f_with_contents.jpg

Přednosti zdravotnických obrazovek EIZO

Vorteil_Bildqualitaet.jpg

Dokonalá kvalita pro každé využití

Monitory EIZO RadiForce přesvědčují špičkovou obrazovou kvalitou – a to z každého zorného úhlu. Díky vlastnostem jako stejnoměrná reprodukce obrazu na celé ploše panelu, stálý jas či přesná jasová křivka DICOM® GSDF je podání zdravotnických snímků nezkreslené a ostré jako břitva. Software pro správu kvality vyvinutý společností EIZO se pak postará o trvalé zachování této obrazové kvality. Celý vývoj i výrobu monitorů RadiForce má EIZO plně ve svých rukou. To zajišťuje kvalitativní a technologický náskok při vývoji zdravotnických zobrazovacích řešení značky EIZO.

Vorteil_Ergonomie.jpg

Perfektní ergonomie pro nejlepší výkon

Promyšlená konstrukce výrobků značky EIZO předchází vadnému držení těla a únavě zraku. Například všestranné stojany monitorů RadiForce přinášejí opravdové pohodlí: jsou výškově nastavitelné a dovolují obrazovku naklápět, natáčet do stran a u některých modelů i otáčet o 90°, čímž se monitor přizpůsobí požadavkům daného uživatele. Inteligentní příslušenství jako pomocné osvětlení RadiLight a výjimečné technologie jako Hybrid Gamma PXL či potlačování neostrostí zlepšují zřetelnost snímků. Účinný antireflexní povrch obrazovky zároveň předchází únavě očí.

Vorteil_Wirtschaftlichkeit.jpg

Investice, která se dlouhodobě vyplatí

EIZO nabízí téměř u všech zdravotnických monitorů mimořádně dlouhou pětiletou záruku. To znamená maximálně jistou investici a nižší celkové náklady na vlastnictví (TCO). I při vyšších pořizovacích nákladech jsou investiční a provozní náklady monitorů EIZO nakonec nižší díky podstatně delší životnosti a malé četnosti výpadků. Jedinečné funkce Work-and-Flow přispívají k vyšší efektivitě při diagnostice. Vestavěné senzory šetří čas, výdaje a energii při úkonech nezbytných k zajištění kvality – při testování poklesu a stálosti jasu či při kalibracích.

Vorteil_Service.jpg

Na kvalitu služeb klademe důraz

Kromě kvality samotného výrobku hraje důležitou roli i úroveň služeb. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného řešení a poskytneme vám technickou podporu před zakoupením i po něm. Zároveň poskytujeme rychlý záruční servis. Pokud jste se pro EIZO ještě nerozhodli, neváhejte nás požádat o zapůjčení vybraného přístroje přímo na vaše pracoviště, kde si jej budete moci vyzkoušet. Vynikající kvalita výrobků a pokroková koncepce servisu značky EIZO nastavuje nová měřítka vychází vstříc trendu delších odpisů. Přesvědčivá bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout.

RadiForce_teaser.jpg

Zdravotnické monitory pro prohlížení snímků a diagnostiku

Monitory řady RadiForce plně pokrývají nejrůznější požadavky lékařských zařízení.

Přečtěte si o řadě RadiForce více
CuratOR_teaser.jpg

Vizuální řešení pro integrované operační sály

Výkonná technika pro reprodukci obrazu a správu videa na operačních sálech vycházející z obsáhlých znalostí a zkušeností.

Přečtěte si o řadě CuratOR více

Softwarová řešení pro zajištění obrazové kvality

Datenblatt_RadiCS_1080x720.png

Optimální zajišťování kvality zobrazovacích systémů v radiologii

Správa kvality zobrazení včetně kalibrace a kontroly stálosti a poklesu jasu monitoru v jediném programu. Software je snadno srozumitelný, jednoduše se ovládá a umožňuje dokonce i plně automatizovat testování stálosti zobrazení. RadiCS zajišťuje kompletní správu kvalitativních požadavků na monitory počínaje snadnou archivací a konče síťovým řízením kvality ve spojení s nástrojem RadiNET Pro. Software je lehce srozumitelný, snadno se ovládá a není určen jen pro monitory RadiForce. RadiCS umožňuje také ovládání funkcí EIZO Work-and-Flow pro pohodlnější práci. Patří sem například funkce Point-and-Focus sloužící k rychlému označení a zvýraznění důležitých částí obrazu myší nebo klávesnicí.

Další informace o RadiCS
Datenblatt_RadiCS-LE_Match_1080x720.png

Software pro kalibraci a správu monitorů RadiForce

Software RadiCS LE slouží ke kalibraci monitorů EIZO RadiForce a ke správě kalibračních dat. Kromě toho může RadiCS LE pomoci i při zjišťování a zpracování údajů o obrazovce – např. inventárního čísla či provozních hodin. Součástí RadiCS LE je rovněž funkce pro šetření podsvícení. To uživateli umožňuje šetřit energii i provozní hodiny v době, kdy se monitor nepoužívá. V RadiCS LE naleznete navíc i funkci Mouse Warp. Ta zabraňuje uvíznutí kurzoru myši na rozhraní obrazovek ve víceobrazovkových systémech pracujících s různým rozlišením. Software RadiCS LE se dodává společně s monitory EIZO RadiForce.

Další informace o RadiCS LE
Datenblatt_RadiNET_Pro_1080x720.png

Software pro správu kvality zobrazení u všech nemocničních monitorů

Software EIZO RadiNET Pro umožňuje provádět efektivní management kvality prostřednictvím centralizované správy všech nemocničních monitorů zapojených do sítě. Aplikace založená na webovém prohlížeči poskytuje snadný přístup ke všem požadovaným údajům. Správcům umožňuje jednoduše a rychle naplánovat a uskutečnit úkony pro zajištění kvalitního zobrazení z kteréhokoliv místa v nemocnici. V softwaru RadiNET Pro lze spravovat evidenční údaje o monitorech – označení modelu, dobu provozu apod. Lze získat rovněž informace o připojeném počítači a grafické kartě, zdravotnickém zařízení a místě instalace. Systém může na přání vytvořit souhrn detailních informací o každé obrazovce.

Další informace o RadiNET Pro

Reference

[Translate to Czech:] Referenzzentrum Mammografie Nord

Referenční centrum Mammography North

V porovnání s předchozím řešením se dvěma obrazovkami a 5megapixelovými monitory zabírá řešení s jednou obrazovkou méně místa a navíc díky 12 megapixelům RadiForce RX1270 nabízí vyšší rozlišení pro ještě efektivnější práci lékařů.

Zjistěte více
Mil_Sursee_6.jpg

MIL Sursee

Ve společnosti MIL AG v Sursee se monitory RadiForce RX660 používají pro zobrazování radiologických informací a monitor MS236WT jako pomocný náhledový dotykový monitor u rentgenového přístroje.

Zjistěte více
Uniklinik_Magdeburg_stage.jpg

Univerzitní nemocnice Magdeburg

Univerzitní nemocnice Magdeburg optimalizuje své pracovní postupy při zásahu pomocí řešení EIZO.

Zjistěte více

Máte nějaké otázky?

My a naši autorizovaní partneři vám rádi pomůžeme s výběrem správného modelu pro použití ve vašem prostředí.

Obraťte se na nás.
Kontakt_teaser.jpg