Videodohled

Profesionální monitory a řešení pro nepřetržité použití

Všechna řešení video dohledu
Videoueberwachung_stage2.jpg

Monitory a další výrobky nasazované v oblasti kamerového dozoru musejí mít dlouhou životnost a vysokou spolehlivost, a to i v nepřetržitém provozu. Díky své vynikající kvalitě obrazu a provozní bezpečnosti se systémy EIZO velmi dobře hodí pro nasazení v kamerových bezpečnostních systémech.

Portfolio EIZO proto nabízí správné řešení pro každou aplikaci: od monitorů s dekodérem IP s integrovaným hardwarovým dekódováním, přes flexibilní instalace s dekódovacími boxy IP až po dotykové a video monitory. Jasnější obraz v tmavém prostředí nebo za špatných povětrnostních podmínek zajišťují systémy optimalizace obrazu EIZO.

Přehled výhod

Řešení EIZO pro video dohled

  • Vhodné pro nepřetržitý provoz
  • Vysoká spolehlivost a dlouhá životnost
  • Dokonalá řešení pro obchody, budovy, podzemní garáže, vnější prostranství, řízení přístupu a mnohé další aplikace
  • Monitory s dekodérem IP a samostatné dekodéry IP pro připojení k monitorovacím kamerám a systémům bez použití počítače
  • Vylepšené rozpoznávání díky optimalizované reprodukci obrazu

Používaná řešení EIZO

Salzgitter_Content_Firma.jpg

Salzgitter AG

Ocelářská a technologická skupina se spoléhá v oblasti video dohledu na řešení EIZO. Díky dekodéru EIZO IP lze analogové bezpečnostní videosystémy rychle a snadno převést na nový digitální standard.

Další informace
Edmonton_start_1536.jpg

Edmonton Transit Service

Kanadský dopravní podnik Edmonton Transit Service využívá k monitorování stanic integrované řešení kamerového dohledu sestávající z monitorů EIZO s dekodérem IP a systému správy videosignálů Genetec.

Další informace
Klaerwerk_Nuernberg_Galery3.jpg

Stadtentwässerung und Umweltanalytik Nürnberg

Přímý pohled na hrabicový systém DuraVision FDF2711W-IP.

Více
KDDI_Stage_1536.jpg

KDDI

Japonská telekomunikační společnost KDDI vybavuje monitorovací místnosti a kanceláře nového síťového operačního centra dekodéry DuraVision IP a monitory FlexScan.

Přečtěte si více

Individuální řešení

Uvědomujeme si, že požadavky jednotlivých zabezpečovacích a monitorovacích systémů se mohou velmi výrazně odlišovat, a proto nabízíme na míru střižená speciální řešení, která pokryjí vaše jedinečné požadavky.