Barevné kamery s vysokou citlivostí

Kamery SSZ-9700 a SSC-9700 rozšiřují rozsáhlé portfolio vizuálních řešení společnosti EIZO pro video dohled nad potenciálními klimatickými a enviromentálními riziky a nad infrastrukturou.

Farbkameras_stage.jpg

Jasné barevné snímky za špatných podmínek

Modely SSZ-9700 a SSC-9700 jsou dvě barevné kamery s velmi vysokou citlivostí HD vybavené 2,12megapixelovým snímačem CMOS 1/1,8". Kamery pořizují jasné barevné snímky i při extrémně slabém osvětlení nebo za špatných povětrnostních podmínek. To zajišťuje jasný obraz v nepřehledných situacích jako je např. mlha nebo v temných nočních podmínkách.

To platí zejména v případech, kdy je infračervené video nedostatečné nebo nelze použít infračervenou technologii. Tyto kamery jsou ideální pro celou řadu oblastí a aplikací, kde je vyžadován jasný barevný obraz i v obtížných podmínkách, jako jsou přístavy, řeky, přehrady a hráze, při analýze nebo při vyšetřování nehod nebo katastrof, při zajišťování bezpečnosti např. na hraničních přechodech s omezeným pohybem, případně při zajišťování dohledu nad konkrétní oblastí nebo pro zamezení kriminality.

  • Funkce odmlžování pro lepší viditelnost v mlhavých podmínkách
  • Funkce HDR pro snímání a kombinování více expozic pro získání jasných snímků s širším dynamickým rozsahem
  • 3G-SDI a HDMI (SSZ-9700) nebo kompozitní BNC (SSC-9700) video připojení
  • Vyvinuto a vyrobeno ve vlastní režii pro dlouhodobou spolehlivost
  • 2 roky záruka výrobce při nepřetržitém provozu 24/7

Video kamera SSZ-9700 s objektivem s 35x optickým zoomem

Model SSZ-9700 má vestavěný objektiv s 35násobným optickým zoomem, který pokrývá rozsah ohniskových vzdáleností 6,5 až 230 mm. Kombinace 35násobného optického zoomu a 10násobného digitálního zoomu umožňuje uživatelům dosáhnout maximálního 350násobného přiblížení. Díky tomu je možné vnímat objekty a místa na extrémní vzdálenosti, a to i při extrémně nízkém osvětlení pouhých 0,004 lx.

Video kamera SSC-9700 s 2,12megapixelovým snímačem CMOS

SSC-9700 je naproti tomu nabízen jako kamera s držákem objektivu, takže lze použít i jiné kompatibilní objektivy a řešení přizpůsobit individuálním požadavkům. Vysoce citlivá videokamera je vybavena 2,12megapixelovým snímačem CMOS (1/1,8"). Poskytuje jasný barevný obraz v tmavém nebo špatně viditelném prostředí, a to i při extrémně nízkém osvětlení až 0,003 lx.

H07_Kontakt.jpg

EIZO: silný partner

Jako zkušený B2B dodavatel je společnost EIZO dobře připravena poradit společnostem a spolupracovat na vývoji vhodných řešení pro každou aplikaci. Obraťte se na náš obchodní tým, rádi vás podpoříme při realizaci jakéhokoli projektu - s individuální podporou, před nákupem i po něm.

Kontaktujte nyní