ColorEdge

Grafické monitory

Absolutní přesnost, věrnost barev a spolehlivost. To je to, co představuje grafický monitor ColorEdge od společnosti EIZO. Kreativci po celém světě se na něj denně spoléhají při tvorbě, prohlížení, editaci a oživování digitálních děl.

Všechny grafické monitory
EIZO_ColorEdge_Fotografin_0513_v5_sRGB_3000x2250.jpg

Jakkoli se tvůrčí potřeby a oblasti použití liší, jedno mají společné: je zapotřebí spolehlivý monitor, který zaručí naprosto přesné a nezkreslené zobrazení digitálního souboru. Jinými slovy: potřebujete monitor ColorEdge od společnosti EIZO.

farbmanagementsysteme_farbraum_vergleich.jpg_retina.jpg

Široký barevný gamut a nejvyšší přesnost

Pro využití celého barevného spektra moderních fotoaparátů potřebujete monitor, který pokrývá co největší barevný prostor. V opačném případě není možné vizuální posouzení a úprava sytých barevných tónů obsažených v souboru. Proto panel IPS našich monitorů ColorEdge pokrývá velké fotografické barevné prostory, jako je AdobeRGB, a také tiskový barevný prostor CMYK ISO-Coated V2. To znamená, že celé barevné spektrum moderních fotoaparátů je zobrazeno beze změn a bez mezer. Zaručena je také přesná simulace výsledku tisku v softproof zobrazení.

Bezztrátová kalibrace bez kompromisů

Aby bylo zajištěno, že monitor zobrazuje vždy stejný soubor stejným způsobem po celou dobu své životnosti, je nezbytná pravidelná kalibrace. Všechny monitory ColorEdge používají k tomuto účelu metodu bezeztrátové hardwarové kalibrace. Na rozdíl od softwarové kalibrace, která s sebou vždy nese riziko snížení kvality zobrazení, hardwarová kalibrace nejen vytváří korekční profil pro grafickou kartu, ale také kalibruje tabulku LUT (Look-Up-Table) monitoru. Ve spojení se snadno použitelným bezplatným kalibračním softwarem ColorNavigator od společnosti EIZO lze monitor ColorEdge velmi snadno a beze ztrát korigovat.

EIZO_ColorEdge_Sideshot_DSF2026_V2_sRGB_3000x2000.jpg
Graphics_Calibration.JPG

Propracovaná tovární kalibrace

Aby bylo zajištěno, že monitor ColorEdge je připraven k použití ihned po vybalení z krabice, je každý jednotlivý monitor ColorEdge ve výrobě individuálně změřen a optimálně nastaven. Za tímto účelem jsou pečlivě kontrolovány a v případě potřeby korigovány gama křivky červeného, zeleného a modrého kanálu. Tato jedinečná tovární kalibrace EIZO umožňuje uživateli používat monitor s přednastavenými barevnými prostory ihned po vybalení z krabice. Tato propracovaná tovární kalibrace je také důvodem, proč je rekalibrace pomocí nástroje ColorNavigator prováděná uživatelem tak rychlá.

Záruka 5 let

Naše záruka je založena na jednoduchém principu úspěchu: vyrábět inovativní monitory za využití prvotřídních materiálů. Naše vlastní výroba, špičkové materiály, neustálý výzkum a další vývoj i pečlivá kontrola kvality nám umožňují poskytovat na naše monitory pětiletou záruku - tedy až o tři roky více, než je obvyklé. To znamená, že po dobu prvních pěti let máte záruku, že nebudete mít žádné náklady na opravu a s ní spojené následné výdaje. Pětiletá záruka - žádné starosti.

Warranty_5Y_EN.jpg

Reference

Všechny reference
Marvin_Dreblow_image_1.jpg

Marvin Dreblow

Ve svém díle "Naturzustand" (Stav přírody) Dreblow dekonstruuje proměněné vnímání lesa. S tímto dílem se umístil na druhém místě v nové soutěži BFF Promotion Award 2022 a získal přístroj EIZO ColorEdge CG2700S.

Zjistěte více
Edisen_image_1.jpg

Edisen

Edisen je globální partner poskytující komplexní služby v oblasti komunikace, zábavy, postprodukce a MarTech a pro zajištění kvality třídění si vybral referenční monitor EIZO CG3146.

Zjistěte více
City_River_867x1300_pic4.jpg

Christin Necker

Fotografka a filmařka Christin Necker se snaží inspirovat své diváky prostřednictvím síly vizuálního vyprávění a mezi své speciality řadí časosběrné, hyperčasosběrné a dronové video.

Zjistěte více
Architecture_2048x800_Bild11.jpg

Velvyslanec společnosti ColorEdge Pascal Vandecasteele

ColorEdge CG319X je spolehlivým společníkem fotografa architektury a portrétů Pascala Vandecasteeleho. Na brilantní reprodukci barev tohoto monitoru se může spolehnout také při fotografování produktů.

Zjistěte více
Všechny reference

Máte nějaké otázky?

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného monitoru přímo pro vaši práci.

Spojte se s námi
EIZO_FlexScan_Sideshot_35347_sRGB_3000x2000.jpg