ColorEdge

Grafické monitory pro fotografování, úpravu a retušování obrázků

Ke grafickým monitorům
all_monitors_header_1024@2x.jpg

ColorEdge znamená absolutní přesnost, věrnost barev a spolehlivost. Tvůrci z celého světa se každý den spoléhají na grafické monitory EIZO ColorEdge, aby mohli vytvářet, prohlížet, vylepšovat a oživovat svá digitální díla.

Nejvyšší standardy pro grafické monitory EIZO

Různé přístupy - jeden cíl: spolehlivost

Absolutní přesnost, naprostá přirozenost, dokonalé odstíny pleti, zobrazení černobílých snímků, kompozice až po obrázky vytvořené výhradně na počítači - přístupy k fotografickému obsahu jsou stejně rozmanité jako fotografická témata. Totéž platí pro uživatele: někteří se fotografování věnují profesionálně, jiní ve svém volném čase. To jen málo o kreativitě a profesionálních standardech.

Jakkoli jsou oblasti použití, uživatelé a požadavky na monitor pro fotografování, zpracování obrazu a retušování různorodé, očekávání je nakonec vždy stejné: absolutní přesnost zobrazení snímků na monitoru.

 

Maximální přesnost: dokonalé zobrazení obrazového souboru

"Reálné zobrazení barev" - to je požadavek, který musí splňovat grafický monitor pro náročné kreativce. Monitor by měl zaručit naprosto přesné zobrazení obrazového souboru. Společnost EIZO dělá vše pro to, aby monitor vykonával svou službu spolehlivě a přesně, a uživatelé se tak mohli plně soustředit pouze na tvůrčí aspekty své práce.

Grafické monitory ColorEdge od společnosti EIZO splňují tyto požadavky díky mnoha vlastnostem: vysoce kvalitním panelům s širokým barevným prostorem, naprosto přesné tovární kalibraci, homogennímu zobrazení obrazu po celé ploše obrazovky a hardwarové kalibraci bez ztrát. To jsou jen ty nejdůležitější funkce, díky nimž jsou monitory ColorEdge ceněným pracovním nástrojem nespočtu fotografů, editorů a retušérů.

EIZO_ColorEdge_Fotografin_Sideshot_DSF1609_V1_sRGB_3000x2000.jpg

Od multifunkčního zařízení k univerzálnímu

Široká řada monitorů ColorEdge pokrývá rozmanité potřeby široké škály kreativních profesionálů. Každý si tak může najít svůj ideální model ColorEdge, který přesně odpovídá jeho požadavkům na výbavu, velikost a v neposlední řadě i rozpočet.

Modelová řada ColorEdge se dělí na dvě řady: CS a CG.
Řada CS nabízí náročným uživatelům dokonalý základ pro profesionální práci. Monitor z řady CG jde ještě o krok dál. Jedná se o plně profesionální model, který přináší maximální komfort, výkon a vybavení. Splňuje tak nejvyšší nároky.

Řada CS: Základní monitory pro profesionální požadavky

Pro všechny kreativce, kteří vyžadují absolutní přesnost, je řada CS přesně tím správným řešením.

  • Široký barevný gamut
  • 16bitová vyhledávací tabulka LUT, 10bitový displej
  • Technologie DUE (Digital Uniformity Equalizer) pro rovnoměrné zobrazení obrazu po celé ploše obrazovky
  • Tovární kalibrace EIZO
  • Kalibrační software ColorNavigator je součástí dodávky
  • Ochranné stínítko jako volitelné příslušenství
Datenblatt_CS2400S_1080x720.png
Datenblatt_CG2700S_1080x720.png

Řada CG: špičkové monitory pro nejvyšší nároky

Nejnovější technologie, nejinovativnější funkce, nejlepší vybavení. Kromě funkcí řady CS mají monitory řady CG další funkce, které je posouvají do absolutní špičky mezi grafickými monitory.

  • Všechny funkce řady CS
  • Integrovaný senzor pro automatickou rekalibraci
  • Vyšší kontrast díky displeji True Black
  • Ochranné stínítko součástí balení

Sledování doporučení pro fotografování, úpravu a retušování snímků

Reference

Pascal-Vandecasteele-stage.jpg

ColorEdge Ambassador Pascal Vandecasteele

ColorEdge CG319X je spolehlivým společníkem fotografa architektury a portrétů Pascala Vandecasteeleho. Na vynikající reprodukci barev tohoto monitoru se může spolehnout i při fotografování produktů.

Zjistěte více
Tanja_Brandt_stage2.jpg

Tanja Brandt

Tanja Brandtová je fotografka divoké přírody a fenomén sociálních médií. Společnost EIZO představuje její práci a Brandtová se dělí o své zkušenosti s monitory CG2700X a CS2740 4K ColorEdge.

Zjistěte více
Marvin_Dreblow_image_1.jpg

Marvin Dreblow

Ve svém díle "State of Nature" Dreblow dekonstruuje proměněné vnímání lesa. Se svou prací obsadil druhé místo v soutěži fotografických talentů BFF Promotion Award 2022 a odnesl si monitor EIZO ColorEdge CG2700S.

Zjistěte více
Diana-Mehner_Teaser.jpg

Diana Mehner

Profesionální fotografka psů Diana Mehnerová v rozhovoru poskytuje tipy pro neobvyklé snímky čtyřnohých přátel a vysvětluje, jak důležité je pro ni pracovat s věrnými barvami na monitoru ColorEdge CG2700S od společnosti EIZO.

Zjistěte více

Máte nějaké otázky?

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného monitoru přímo pro vaši práci.

Spojte se s námi
H07_Kontakt.jpg