FlexScan

Kancelářské monitory

Komerční monitory EIZO představují profesionální špičkové LCD monitory pro moderní kanceláře i domácí pracoviště - s prvotřídní kvalitou obrazu, konektivitou a ergonomií, výjimečnou úsporností a udržitelností i standardní pětiletou zárukou.

Všechny kancelářské monitory
EIZO_FlexScan_Bildqualitaet_Sideshot_DSF3411_sRGB_3000x2000.jpg

S postupujícím zaváděním digitálních technologií stoupá počet pracovišť vybavených monitorem. Zároveň rostou i nároky kladené na moderní pracoviště. Držíme s těmito nároky krok a v produktové řadě inovativních komerčních monitorů FlexScan vám nabízíme spolehlivé nástroje pro pracoviště budoucnosti.

Optimální ergonomie pro nejlepší výkon

Naše kancelářské monitory jsou vybaveny inovativními ergonomickými funkcemi, které dokonale splňují vaše individuální požadavky na moderní pracoviště. Koneckonců, pokud chcete ze své práce vytěžit maximum, musíte se při ní cítit pohodlně. Využijte například flexibilně nastavitelný stojan, antireflexní povrch obrazovky a naši jedinečnou funkci Auto-EcoView. Všechna tato vylepšení společně předcházejí nadměrnému zatížení páteře a zraku.

Další informace o ergonomických funkcích

EIZO_FlexScan_Ergonomie_Sideshot_DSF2300_sRGB_3000x2000.jpg
EIZO_FlexScan_Bildqualitaet_34291_V4_sRGB_3000x2250.jpg

Dokonalá kvalita obrazu pro každou kancelářskou aplikaci

Vynikající kvalita obrazu bez kompromisů je pro nás nutností - ať už při práci, nebo ve chvílích oddychu. S kancelářským monitorem od společnosti EIZO se můžete vždy spolehnout na vynikající reprodukci obrazu - s ostrým obrazem, přesnými barvami a odstíny šedé a vynikající stabilitou pozorovacího úhlu. Abychom toho dosáhli, neustále vyvíjíme nové technologii, používáme pouze špičkové materiály a spoléháme na pečlivé tovární nastavení každého jednotlivého monitoru.

Špičková obrazová kvalita nám nestačí – přečtěte si více

Ekonomická investice, která se dlouhodobě vyplatí

Monitory EIZO vám zaručují výrazně delší provozní dobu než obvykle. Pro vás to znamená nejvyšší jistotu investice a nižší TCO (celkové náklady na vlastnictví), protože i při vyšší pořizovací ceně jsou investiční a provozní náklady monitorů EIZO nakonec nižší.

Něco, co dlouho vydrží, není třeba rychle vyměňovat. A tak dlouhá životnost našich monitorů přispívá také k ochraně životního prostředí a šetření přírodních zdrojů. Díky četným senzorům a sofistikovaným funkcím mají naše monitory také velmi nízkou spotřebu energie. Investice do kvality je tedy vynikajícím rozhodnutím - pro vás i pro životní prostředí.

EIZO_FlexScan_Wirtschaftlichkeit_35642_V4_abgedunkelt_sRGB_3000x2000.jpg
usb-c_stage.jpg

Monitor jako dokovací stanice díky nejlepší konektivitě

Vynikající možnosti připojení přinášejí upravenější pracovní prostředí, takže psací stůl s monitorem EIZO FlexScan bude působit úhledněji a zároveň oceníte i vyšší flexibilitu a nadčasovost. Ať už jde o dokovací funkce, řešení pro více obrazovek, držáky pro tenké klienty nebo praktické vedení kabelů: všechny možnosti zajišťují, že na stole nebude nic, co tam není skutečně potřeba. Pro větší efektivitu a modernější práci.

Další informace o funkcích připojení

Udržitelné monitory

Progresivní ekologické závazky uplatňujeme jak v našich produktech, tak v našich obchodních aktivitách.

Monitorová řešení EIZO jsou vybavena sofistikovanými funkcemi pro úsporu energie, jsou vyráběna v souladu s mezinárodními předpisy pro ochranu životního prostředí a díky své dlouhé životnosti šetří zdroje.

Zde se dozvíte více o udržitelných monitorech

EIZO_FlexScan_CSR_sRGB_3000x2250.jpg
Warranty_5Y_EN.jpg

5letá záruka - ať žije váš monitor

Naše záruka je založena na jednoduchém principu úspěchu: vyrábět inovativní monitory za využití prvotřídních materiálů. Naše vlastní výroba, špičkové materiály, neustálý výzkum a další vývoj i pečlivá kontrola kvality nám umožňují poskytovat na naše monitory pětiletou záruku – to je o tři roky více, než je běžné.

Během prvních pěti let vám tedy díky záruce nevzniknout žádné další náklady na opravy.

Reference

Všechny reference
kddi_content_image_06.jpg

Dohledové místnosti a kanceláře

Japonská telekomunikační společnost KDDI vybavuje monitorovací místnosti a kanceláře nového síťového operačního centra dekodéry DuraVision IP a monitory FlexScan.

Přečtěte si více
RAA_teaser.jpg

Udržitelnost a investiční návratnost

Na základě udržitelnosti a investiční návratnosti se Královské automobilové sdružení (Royal Automobile Association, RAA) rozhodlo pro monitory EIZO FlexScan.

Přečtěte si více
NEW-stage.jpg

Moderní pracovní svět

Společnost NEW používá monitory EIZO výhradně od roku 2000. Nyní se společnost spoléhá na monitor FlexScan EV2795, kterým budou vybaveny nové pracovní stanice.

Přečtěte si více
Vontobel_-_Image_06.jpg

Kvalita, důvěra a prospěch pro zákazníka

Produktivita, ergonomie a udržitelnost pro investiční dům Vontobel se zakřiveným monitorem EIZO FlexScan EV3895.

Přečtěte si více
Všechny reference

Máte nějaké otázky?

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného monitoru přímo pro vaši práci.

Spojte se s námi
EIZO_FlexScan_Sideshot_35347_sRGB_3000x2000.jpg