FlexScan / DuraVision

Monitory pro velíny a řídicí centra

Všechny monitory pro řídicí centra
SBB_Images_1_1728x1152.png

Produkty EIZO poskytují podporu ve všech oblastech, kde je vyžadováno profesionální monitorování, řízení mimořádných událostí a řízení procesů, od dopravních řídicích center a bezpečnostních dispečinků až po průmyslové objekty, vstupní kontroly a síťová řídicí centra. Protože tyto aplikace vyžadují trvale spolehlivá řešení, aby mohly být optimálně, efektivně a bezporuchově využívány i v kritických infrastruk turách. Ergonomické vlastnosti mají vedle spolehlivosti a kvality obrazu nejvyšší prioritu.

Přehled výhod

  • Nejvyšší kvalita díky špičkovým komponentům a inovativní výrobní technologii
  • Vysoká spolehlivost a dlouhá životnost výrobků
  • Dlouhé záruční lhůty a nepřetržitá záruka (v závislosti na modelu)
  • Řešení pro speciální požadavky zákazníků
  • Individuální a přímá podpora při předprodeji a poprodeji
  • Rychlá a odborná podpora v případě potřeby servisu
SBB_Images_2_1728x1152.png

Kvalita obrazu, která vás přesvědčí

Vynikající stability pozorovacího úhlu dosahují monitory díky použití inovativních panelových technologií. Díky tomu je zaručen jasný pohled z každého směru pohledu. Displeje LCD EIZO nabízejí antireflexní povrch, který snižuje světelné odrazy, a je proto znatelně šetrnější k lidskému zraku. Současně je zobrazovaná informace mnohem lépe čitelnější.

Optimální ergonomie

Funkce Auto EcoView u modelů FlexScan průběžně měří změny okolního osvětlení a optimalizuje displej pro ideální hodnoty jasu zcela automaticky pomocí senzoru. Výhody: snižuje se rušivé oslnění a oči obsluhy se tak rychle neunaví.

EIZO_FlexScan_Ergonomie_Sideshot_DSF3181_sRGB_3000x2000.jpg
SAFE_Kapo_Aargau_WEYTEC_5731.JPG

Nákladová efektivita, která se počítá

Speciální kvalita všech komponent a vysoké výrobní, testovací a kontrolní standardy společnosti EIZO zaručují mimořádně vysokou úroveň spolehlivosti monitorů. To se odráží v dlouhých záručních lhůtách a životnosti, takže můžete těžit z absolutní jistoty investice. Společnost EIZO garantuje záruku výrobce v délce 5 let na téměř všechny monitory FlexScan a 2 roky na monitory DuraVision. Zejména modely DuraVision byly vyvinuty pro 24hodinové používání.

Udržitelnost jako nejzásadnější vlastnost

Monitory EIZO jsou vyráběny udržitelně a zodpovědně v souladu s nejnovějšími ekologickými normami a normami nejvyšší kvality a jsou vybaveny sofistikovanými energetickými funkcemi. To nejen šetří elektrickou energii, čímž chrání zdroje a životní prostředí, ale také zaručuje dlouhou životnost.

Sustainability_Stage_CSR_Motiv_.jpg
Control_room_-_Image_Fernvisualisierung_1500x1500.jpg

Řešení pro vzdálenou vizualizaci

Dekódovací řešení IP společnosti EIZO umožňují bez použití počítače připojit více IP kamer pro efektivní správu videa v bezpečnostních a dohledových prostředích.

Monitory EIZO v provozu

Reference

SBB_Stage_2_2256x1128.png

SBB má vše pod kontrolou

Vezměte 350 odborníků na vlakovou dopravu a 100 provozních pracovišť, každé s osmi monitory EIZO FlexScan EV2456 - a každý den můžete bezpečně řídit více než 10 000 osobních a nákladních vlaků po celý den.

Dozvědět se více
KDDI_stage.jpg

Dekodéry EIZO IP a kancelářské monitory u KDDI

Japonská telekomunikační společnost KDDI vybavuje své monitorovací místnosti a kancelářské prostředí dekodéry DuraVision IP a monitory FlexScan.

Dozvědět se více
Stadtpolizei_Zuerich_Stage_Content_2256x1270.jpg

Empatie s podporou nejnovějších technologií

Operační středisko curyšské městské policie má díky monitorům EIZO úplný přehled o všech tísňových zprávách ve městě Curych.

Dozvědět se více
Edmonton_teaser.jpg

Edmonton Transit Service

Kanadský dopravní podnik Edmonton Transit Service využívá k monitorování stanic integrované řešení kamerového dohledu sestávající z monitorů EIZO s dekodérem IP a systému správy videosignálů Genetec.

Dozvědět se více

Zákaznický servis, který vás podporuje

Zákazníci se mohou plně spolehnout na vysoce kvalifikovaný support ze strany EIZA a jeho partnerů. Dále také společnost nabízí individuální projektovou podporu na místě a pomoc s technickými dotazy, provozem a instalací. Pokud je třeba monitor EIZO opravit, je samozřejmé, že v závislosti na modelu můžete využít rychlou odbornou podporu.

Spojte se s námi
Kontakt_teaser.jpg