FlexScan

Moniteurs pour Conception assistée par ordinateur (CAO)

K monitorům CAD
EIZO_FlexScan_Sideshot_CAD_35368_sRGB_3000x2000.jpg

Právě v oblasti CAD (Computer Aided Design) jsou požadavky na monitory zvláště náročné. Ať už jde o velké úhlopříčky, vysoké rozlišení, spolehlivou věrnost barev, nebo vysoký kontrast, jsou monitory značky EIZO vždy velmi dobrou volbou.

Profesionální monitory pro CAD s nejvyšším rozlišením

Požadavky uživatelů CAD:
  • Mimořádná kvalita obrazu díky kvalitním LCD panelům a nejlepší elektronice
  • Stabilita zorného úhlu
  • Precizní a věrné podání barev
  • Vysoké rozlišení a velké úhlopříčky
  • Efektivní práce bez únavy
CAD_Image_2_1_Hoechste_Anzeigequalitaet_grau.jpg

Vysoce kvalitní zobrazení pro nejlepší obrázky CAD

Tvorba složitých CAD projektů a renderingů do nejmenších detailů a jejich přesné zobrazení vyžaduje monitor s vysokým rozlišením, který bude zobrazovat přesně a stabilně. K tomuto užití se proto hodí pouze ty nejkvalitnější panely a nejpokročilejší elektronika.

Obrazovky EIZO přesvědčí díky mimořádně barevně věrnému a kontrastnímu podání, které zůstává konstantní v průběhu celého zpracování. Vaši vysoce precizní práci optimálně podpoří vysoké rozlišení až 4K. Pro zvláště barevně náročné aplikace CAD jsou k dispozici displeje EIZO ColorEdge s věrným podáním barev a kalibrací.

Více místa na práci

Ať už jste architekt, konstruktér, návrhář obalů, zubní technik, nebo jinak využíváte CAD, je pro vás monitor hlavním pracovním nástrojem, a proto také musí nabízet odpovídající velikost a rozlišení. Modely značky EIZO pro CAD jsou k dispozici v různých velikostech a formátech.

CAD_Image_Size-Resolution_1500x1500.jpg
Warranty_5Y_CZ.jpg

Záruka spolehlivosti

Pro použití v oblasti CAD je samozřejmě zvláště důležitá také spolehlivost monitorů. Výpadky jsou ostatně nejen zdrojem frustrace a ztrátou času, ale mohou také způsobit finanční ztráty.

Na monitory značky EIZO pro CAD se můžete bezvýhradně spolehnout. Velmi dlouhou životnost obrazovek zajištují vysoce kvalitní součástky a důsledné kontrolní postupy během výroby. A to nejlepší nakonec: U značky EIZO máte vždy k dispozici pokročilou podporu, včetně profesionálního servisu. To vše pak po dobu ojedinělé pětileté záruky.

Ergonomie

Jestliže zaměstnanci ve vašem podniku tráví mnoho hodin před monitorem, měly by zvolené LCD monitory být vybaveny ergonomickými funkcemi. Díky nim předejdete problémům s očima a potížím s krční páteří a vyhovíte požadavkům pro počítačová pracoviště.

U LCD monitorů EIZO se můžete spolehnout na obraz bez poblikávání. Monitory nabízí dokonale antireflexní povrch, který umožňuje dlouhotrvající soustředění. Jas obrazovky se automaticky přizpůsobí intenzitě okolního světla. Nastavitelný stojan umožňuje četná nastavení výšky, sklonu a rotace, díky nimž si každý pracovník může obrazovku umístit podle své vlastní volby.

HomeOffice_-_Rohm_Ergonomics.jpg

Doporučení pro Computer Aided Design

CAD monitory v praxi

Hemling_Stage_2048.jpg

Hemling GmbH

Monitory FlexScan pro CAD a kancelářské aplikace: Firma Hemling GmbH zabývající se dodávkami vybavení pro obchody spoléhá výhradně na monitory EIZO.

Dozvědět se více

Máte nějaké otázky?

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného monitoru přímo pro vaši práci.

Spojte se s námi
H07_Kontakt.jpg