Reference FlexScan

Hemling GmbH

Hemling_Stage_2048.jpg

Před dvanácti lety se firma Hemling GmbH rozhodla pro pořízení monitorů EIZO. Dnes už v podniku naleznete jen obrazovky značky EIZO. Jsou využívány v různých aplikacích ve správě a v CAD.

Spolehlivost je na prvním místě

Společnost Ladenbau Innenausbau Hemling GmbH sídlí ve městě Ahaus v německé části Münster. Zaměstnává kolem 240 lidí. Rodinný podnik se již přes 50 let zaměřuje na dodávky vysoce kvalitního a na míru navrženého vnitřního vybavení obchodů a obchodních zastupitelství i laboratoří ve firmách, školách a dalších vzdělávacích a výzkumných ústavech. Díky špičkové kvalitě svých dodávek se firma velmi úspěšně prosazuje i na mezinárodní úrovni. Divize vybavení obchodů pečuje mimo jiné o významného zákazníka z oblasti optiky se 600 pobočkami v Německu a sousedních státech.

Před dvanácti lety se firma Hemling GmbH poprvé rozhodla pro pořízení monitorů EIZO. Dnes už v podniku nenaleznete jiné obrazovky než EIZO. Stojí za tím dobrý důvod: Výrobky značky EIZO přesvědčují nejvyšší spolehlivostí a nekompromisní kvalitou.

Hemling_Buelthoff.jpg

„Péči o zákazníky přikládáme nejvyšší význam. Proto je pro nás velmi důležité, abychom pracovali s tím nejspolehlivějším dostupným vybavením. Z toho důvodu jsme v odděleních CAD vsadili již v roce 2008 na monitory EIZO a mnohé z těchto displejů dosud používáme. Jejich poruchovost je daleko nižší než u jiných značek. Teď už pro všechna naše oddělení platí: když monitor, tak od značky EIZO,“ říká neochvějně Jan Bülthoff. Správce výpočetní techniky ve firmě Hemling nám dále sděluje, jak se o značce EIZO dozvěděl: „EIZO jsem znal už dříve jako výrobce špičkových obrazovek pro zdravotnictví a grafiku.“

Jan Bülthoff

Správce výpočetní techniky ve firmě Hemling

Na psacích stolech zaměstnanců firmy Hemling nalezneme různé modely monitorů EIZO řady FlexScan o úhlopříčce 22 a 24 palců. Používají se pro různé aplikace v oblasti správy a CAD (Computer Aided Design), a to i ve víceobrazovkových sestavách: v aplikaci R+Z Industrie po třech monitorech a na pracovištích se systémem AutoCAD po dvou monitorech.

Hemling_Multi-Monitoring.jpg

Sestava monitorů EIZO na pracovišti CAD

Hemling_AutoCAD.jpg

Aplikace AutoCAD s projektem laboratoře na monitoru EIZO FlexScan EV2456

Hemling_RZ.jpg

Aplikace R+Z s projektem obchodu na monitoru FlexScan EV2456

Hemling GmbH o společnosti EIZO

Kromě spolehlivosti však Bülthoffa přesvědčily i mnohé další přednosti značky EIZO: „Kvalita Made in Japan. Jedno je jisté: výpadky by nás stály víc, než kolik bychom ušetřili na nejlevnějších obrazovkách. A pokud by výpadek přeci jenom nastal i u monitoru EIZO, firma nám naprosto bez komplikací vadný kus vymění. Také se nám líbí střízlivý design přístrojů – žádný klavírní lak a podobně.“

Doporučení pro Computer Aided Design