FlexScan

Kancelářské monitory pro finanční služby

Monitory pro finanční služby
Finanzwesen_Header.jpg

Monitory FlexScan od společnosti EIZO jsou ideální pro použití v bankách, pojišťovnách a na burzách. Přehledně zobrazují data i grafy ve vynikající kvalitě obrazu a navíc přesvědčí svou absolutní spolehlivostí. Díky nízké spotřebě energie, nízkému rozptylu tepla a mimořádně tenkým rámečkům jsou ideální pro víceobrazovková pracoviště. Jako jednoobrazovková řešení pak odvádějí vynikající práci také v zázemí kanceláří.

Co uživatelé potřebují v oblasti financí:

  • Vysokou kvalitu obrazu pro jasné a zřetelné zobrazení
  • Vhodné monitory pro řešení s více obrazovkami
  • Bezpečnost - data stále na očích
  • Dokonalou ergonomii pro efektivní práci
  • Flexibilní práci v kanceláři i domácím prostředí
Weytec_Julius_Baer_04.jpg

Kvalita obrazu, která zaujme

Monitory EIZO zobrazují ceny akcií, tabulky i grafy v ostrých detailech. Díky použití inovativních technologií panelu dosahují vynikající stability pozorovacího úhlu, takže si můžete vychutnat jasné zobrazení dat z jakéhokoli úhlu. Kancelářské LCD monitory EIZO jsou zcela bez poblikávání a mají antireflexní povrch, který zabraňuje odleskům, což je znatelně šetrnější k očím.

Přehlednost

Pro použití ve finančnictví se doporučují monitory s velkou úhlopříčkou, aby bylo možné zobrazit velké množství dat souběžně. Tam, kde jedna obrazovka sama o sobě nestačí, nabízejí instalace s více obrazovkami ještě více prostoru pro velké množství obsahu.

U víceobrazovkových pracovních stanic je obraz často přerušován širokými okraji. To je pro uživatele nepříjemné. Monitory EIZO v bankovním sektoru jsou proto vybaveny rámečky, které jsou tak tenké, že jsou sotva znatelné. Tím se především zvyšuje čitelnost a přehlednost.

Multi-Monitor_Screeninhalt_lizensiert_1440x1440.jpg
Warranty_5Y_CZ.jpg

Spolehlivost

Spolehlivost je samozřejmě jedním z nejdůležitějších faktorů monitorů v bankách, pojišťovnách a na burzách. Je tomu tak proto, že selhání může mít značné finanční důsledky. Pokud dojde k nejhoršímu, je třeba zařízení rychle vyměnit. Monitory EIZO to umožňují snadno a rychle díky integrované napájecí jednotce a pohodlnému držadlu pro přenášení.

EIZO LCD vděčí za svou výjimečnou odolnost a spolehlivost nejvyšší kvalitě všech komponent a nejpřísnějším kontrolním postupům při výrobě. A co je nejlepší, se značkou EIZO můžete vždy využívat vynikající servisní podporu  - po dobu bezkonkurenční pětileté záruky.

Optimální ergonomie

Pokud trávíte mnoho hodin denně před monitorem, měla by být vaše obrazovka vybavena ergonomickými funkcemi. Předejdete tak problémům s krční páteří a eliminujete únavu očí.

Modely EIZO s propracovanými funkcemi zajišťují, že se vaše oči při práci unaví pomaleji. Například díky obrazu bez blikání a automatickému nastavení jasu obrazovky je práce na monitoru obzvláště příjemná. Stejně jako flexibilní stojan, který vám nabízí řadu možností nastavení výšky, náklonu a natočení. Můžete si tak individuálně zvolit polohu obrazovky, která je pro vaše oči a krční páteř nejpohodlnější.

EIZO_FlexScan_Ergonomie_Sideshot_DSF3181_sRGB_3000x2000.jpg
HomeOffice_-_Rohm_Flexibility.jpg

Flexibilita

Práce na různých místech je stále běžnější. O to důležitější je, abyste si mohli své pracoviště kdykoli rychle a pohodlně nastavit. Monitory EIZO vám to díky maximální konektivitě umožní. Naše nejnovější modely jsou vybaveny portem USB-C, který vám umožní snadno připojit všechna zařízení (myš, klávesnici, webovou kameru atd.) pomocí kabelu USB-C. Pro svůj notebook již nepotřebujete samostatný napájecí zdroj. Grafický signál, síťový signál a napájení notebooku se vytvářejí současně prostřednictvím USB-C. Vaše výhoda: Můžete snadno a pohodlně přepínat mezi kanceláří a domácí pracovnou.

Produktová doporučení pro finanční sektor

Používané kancelářské monitory

Vontobel_-_Image_06.jpg

Kvalita, důvěra a výhody pro zákazníky

Produktivita, ergonomie a udržitelnost pro investiční dům Vontobel se zakřiveným monitorem EIZO FlexScan EV3895.

Zjistěte více
Hauck_Aufhaeuser_Image_1_3000x2000.jpg

Společnost Hauck & Aufhäuser sází na EIZO v bance i v domácí kanceláři

Monitory EIZO jsou nedílnou součástí hardwarové sestavy Hauck & Aufhäuser v bankách a domácích kancelářích.

Zjistěte více
GLS_Bank_Header_neu.jpg

Udržitelnost - nejvyšší priorita GLS Bank

Společnost GLS Bank používá monitory EIZO od roku 2016 a od té doby průběžně nahrazuje všechny "staré monitory" modelem FlexScan EV2460.

Zjistěte více

Máte nějaké otázky?

My a naši autorizovaní partneři vám rádi poradíme s výběrem správného modelu pro vaše prostředí.

Spojte se s námi
H07_Kontakt.jpg