Reference FlexScan

Investiční společnost Vontobel

Kvalita, důvěra a spokojenost zákazníka

Vontobel_-_Header.jpg

Odpovědnost společnosti je součástí identity investičního domu Vontobel. To se odráží i ve výběru monitorů. S monitory EIZO má společnost Vontobel výborné zkušenosti a dobré předpoklady pro udržitelnost. A nejen to. V případové studii se dozvíte, jak tradiční investiční dům ve Švýcarsku využívá monitory ve svůj prospěch.

Vontobel_-_Image_01.jpg

Více prostoru pro příjemnou práci

Společnost si vybrala do svých kanceláří v Curychu zakřivený monitor FlexScan EV3895. Díky velké ploše a jemně zakřivené obrazovce lze pohodlně zobrazit několik aplikací, což zaručuje optimální viditelnost a soustředění.

Uživatelé jsou nadšeni: díky ergonomickému nastavení monitoru a funkcím šetrným k očím eliminovali problém s krční páteří a unavenýma očima.

I přes velkou 37,5palcovou úhlopříčku působí monitor harmonicky a díky elegantnímu tenkorámečkovému designu skvěle zapadá do kancelářského prostředí.

Praktická konektivita

Zakřivený monitor FlexScan EV3895 je vybaven čtyřmi snadno přístupnými porty. To umožňuje připojit různá periferní zařízení bez nutnosti používat samostatný rozbočovač USB. Integrovaný port LAN umožňuje přístup ke kompletní síťové infrastruktuře s internetem, síťovou tiskárnou, serverem.

To je užitečné pro mobilní pracovní stanice, ale také při práci z domova. Díky vynikajícím možnostem připojení působí pracoviště uklizeněji a čistěji.

Vontobel_-_Image_02.jpg
Vontobel_-_Image_03.jpg

Spolehlivost za všech okolností

V místnostech, kde se obchoduje musí obchodníci sledovat na obrazovkách ceny na burze z celého světa. Práci jim zpříjemňují vícemonitorové sestavy s monitory FlexScan EV2416 s antireflexním povrchem.

Monitor FlexScan EV2416 se zde používá od roku 2013. Je obzvláště dobrým příkladem dlouhé životnosti, která je pro monitory EIZO charakteristická. Poruchovost je totiž velmi nízká a pětiletá záruka byla již překročena téměř dvojnásobně.

Kvalita, která se vyplatí

Mottem společnosti Vontobel je: "Ovládáme to, co děláme - a děláme jen to, co ovládáme. Takto dostáváme naše zákazníky dopředu". Se stejným mottem by se mohla ztotožnit i společnost EIZO. Svými produkty chceme našim zákazníkům usnadnit život i jejich business.

Díky vlastní výrobě, neustálému výzkumu a dalšímu vývoji i pečlivé kontrole kvality je možné na monitory EIZO poskytnout pětiletou záruku. Pro zákazníky to znamená nejvyšší úroveň zabezpečení investice.

Vontobel_-_Image_04.jpg

Vontobel - s rodinnými kořeny

Vontobel je globálně působící investiční dům se švýcarskými kořeny, který se specializuje na správu aktiv pro soukromé a komerční investory a na investiční řešení. Akcie společnosti Vontobel Holding AG jsou kótovány na švýcarské burze SIX a jejich většinovým vlastníkem je rodina zakladatelů. Jejich úzké vazby na společnost Vontobel zaručují podnikatelskou nezávislost a z toho plynoucí svoboda je zavazuje ke společenské odpovědnosti.

Investiční společnost Vontobel našla dokonalé řešení z hlediska produktivity, ergonomie a udržitelnosti v podobě zakřiveného monitoru EIZO FlexScan EV3895.

Monitory EIZO nás přesvědčily také z hlediska udržitelnosti. Nízká spotřeba energie a nízká poruchovost i přes dlouhou dobu provozu pro nás byli stěžejními faktory při rozhodování pro EIZO.

Markus Schneider

Vedoucí oddělení provozních služeb, Bank Vontobel

Vontobel_-_Image_06.jpg
Vontobel_-_Image_07.jpg
Vontobel_-_Image_05.jpg