ColorEdge

Grafické monitory pro návrh, tvorbu a ilustrace

Grafické monitory pro návrh, tvorbu a ilustrace

K monitorům pro design
Design_Creation_Stage.jpg

Každý, kdo profesionálně pracuje s grafickým obsahem na monitoru, se musí spolehnout na jednu věc: že na monitoru uvidí přesný obraz souboru. Bez ohledu na to, zda grafický soubor nakreslil jako ilustrátor nebo například vizualizoval jako návrhář, monitor ColorEdge od společnosti EIZO zaručuje dokonalé zobrazení obrazového souboru.

ColorEdge od společnosti EIZO: Aby všichni viděli totéž

Bez ohledu na to, zda digitální obsah vytváříte ve velké agentuře, na volné noze nebo jako nezávislý freelancer - procesy digitální tvorby vždy probíhají v interakci s různými kolegy, poskytovateli služeb, klienty a zákazníky. Nezáleží na tom, zda je soubor později zobrazen na webu, vytištěn nebo zobrazen ve formátu PDF. Ve všech případech hrají vedle tvarů rozhodující roli barvy a kontrasty. A spolehlivou výměnu názorů lze uskutečnit pouze tehdy, pokud všichni zúčastnění vidí stejnou věc.

Jinak se v procesu tvorby nevyhnete chybám. Ty stojí čas, nervy, často i peníze a v horším případě i zákazníka nebo klienta. Aby se tomu předešlo, musí všichni účastníci pracovního postupu sedět u monitorů, které jsou technicky schopny přesně zobrazit barvy a kontrasty zobrazovaného souboru, tj. které mají dostatečně velký barevný prostor. Na druhou stranu musí být monitory také kalibrovatelné bez závislosti na použité grafické kartě, aby bylo možné udržet trvale přesnou kvalitu zobrazení v průběhu let.

ColorEdge - vytvořeno pro kreativce

Monitory řady ColorEdge jsou přesně k tomu stvořeny: bohaté barvy díky velkým barevným prostorům, extrémně jemně odstupňované kontrasty díky tabulce LUT (Look-Up-Table) s vysokým rozlišením a precizní homogenita díky technologii DUE (Digital Uniformity Equalizer) a bezeztrátové hardwarové kalibraci - to jsou jen nejdůležitější speciální vlastnosti monitorů ColorEdge od společnosti EIZO. Díky nim si mohou být kreativní uživatelé monitorů EIZO řady ColorEdge vždy jisti dokonalým a nezkresleným zobrazením zobrazovaného souboru - dnes i za pět let.

Design_Creation_M01_Illustrator.jpg

Od multifunkčního zařízení k univerzálnímu

Široká řada monitorů ColorEdge pokrývá rozmanité potřeby široké škály kreativních profesionálů. Každý si tak může najít svůj ideální model ColorEdge, který přesně odpovídá jeho požadavkům na výbavu, velikost a v neposlední řadě i rozpočet.

Modelová řada ColorEdge se dělí na dvě řady: CS a CG.
Řada CS nabízí náročným uživatelům dokonalý základ pro profesionální práci. Monitor z řady CG jde ještě o krok dál. Jedná se o plně profesionální model, který přináší maximální komfort, výkon a vybavení. Splňuje tak nejvyšší nároky.

Řada CS: Základní monitory pro profesionální požadavky

Pro všechny kreativce, kteří vyžadují absolutní přesnost, je řada CS přesně tím správným řešením.

 • Široký barevný gamut
 • 16bitová vyhledávací tabulka
 • 10bitový displej
 • Technologie DUE (Digital Uniformity Equalizer) pro rovnoměrné zobrazení obrazu po celé ploše obrazovky
 • Tovární kalibrace EIZO
 • Kalibrační software ColorNavigator je součástí dodávky
 • Ochranné stínítko jako volitelné příslušenství
Datenblatt_CS2400S_1080x720.png
Datenblatt_CG2700S_1080x720.png

Řada CG: špičkové monitory pro nejvyšší nároky

Nejnovější technologie, nejinovativnější funkce, nejlepší vybavení. Kromě funkcí řady CS mají monitory řady CG další funkce, které je posouvají do absolutní špičky mezi grafickými monitory.

 • Všechny funkce řady CS
 • Integrovaný senzor pro automatickou rekalibraci
 • Sytější hloubky a vyšší kontrasty díky displeji True Black
 • Ochranné stínítko součástí balení

Řada ColorEdge CG - automatická rekalibrace

Pro rekalibraci je vždy nutné použít kalibrační senzor. V monitorech řady ColorEdge CG je tento kalibrační senzor již zabudován. To umožňuje automatickou rekalibraci. Uživatel může tento nezbytný postup naplánovat na dobu, kdy se monitor nepoužívá. To je velmi praktické a pohodlné pro jednotlivé uživatele. Pro agentury, vydavatelství nebo společnosti s mnoha monitory ColorEdge, případně na různých místech, nabízí vestavěný kalibrační senzor další výhody.

Celkové řešení napříč lokalitami pomocí sítě ColorNavigator Network

Kombinace monitorů ColorEdge s vestavěným kalibračním senzorem, kalibračního softwaru ColorNavigator a cloudového řešení ColorNavigator Network umožňuje centrálně monitorovat, spravovat a udržovat konzistentní pracovní postup se správou barev, a to v extrémních případech i napříč kontinenty. Pomocí aplikace ColorNavigator Network může jediný správce převzít centrální kontrolu kvality všech monitorů ColorEdge CG s vestavěným kalibračním senzorem v síti. Správce může nastavit barevné režimy, naplánovat automatickou autokalibraci, nastavit uzamykání OSD menu, zaregistrovat nebo upravit nastavení správy aktiv a importovat a exportovat nastavení monitoru pro každý monitor. U velkých projektů s více výrobními kroky je tak zajištěno, že všechny strany používají správné barevné standardy a že monitory jsou rekalibrovány ve správném intervalu. Díky vestavěnému senzoru není nutné, aby zaměstnanec navštěvoval a znovu kalibroval každý monitor.

Máte nějaké otázky?

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného monitoru přímo pro vaši práci.

Nehmen Sie Kontakt mit uns auf
H07_Kontakt.jpg