ColorEdge

Grafické monitory pro textilní a módní průmysl

Monitory pro textilní průmysl
Tessile-Moda_Stage.jpg

V rychlém a globalizovaném světě se vzorkování v textilním a módním průmyslu stále více digitalizuje. Monitory ColorEdge od společnosti EIZO nabízejí potřebnou preciznost a barevnou přesnost pro úspěšné digitální provádění dříve hapticko-analogových procesů.

Rychlost a nákladová efektivita

I dnes se často posílají do celého světa malé skutečné vzorky látek, přízí nebo jiných materiálů, jako je kůže nebo plasty, aby se posoudila jejich barva, struktura a účinek. Stále kratší cykly výrobků, stále rychleji se měnící trh a rostoucí tlak na náklady však vedou k přehodnocování celého odvětví.

Digitalizace dodavatelského řetězce

Většinu procesů v dodavatelském řetězci lze již dnes provádět digitálně: patří sem například měření barev přízí, tkanin nebo téměř všech ostatních materiálů, poskytování dat prostřednictvím společných rozhraní mezi dodavateli a odběrateli. Ale také zobrazení digitálních dat pro lidské oko na monitoru až po další zpracování digitálních materiálů do dvou- a trojrozměrných modelů výrazně urychluje a zjednodušuje pracovní postup. Tímto způsobem lze již na monitoru získat mimořádně realistický a smysluplný dojem z jednotlivých komponent nebo z hotového výrobku.

Digitalisierung_der_Supply-Chain.JPG

Nepostradatelný grafický monitor

Aby byly digitální verze skutečně tak spolehlivé a smysluplné jako skutečná role příze, skutečný zkušebně utkaný kus látky, lakovaný obrobek nebo dokonce celé šaty, potřebujete jako zobrazovací zařízení naprosto přesný grafický monitor. Jinými slovy: monitor ColorEdge od společnosti EIZO.

ColorEdge - pro absolutní přesnost

Monitory řady ColorEdge dokáží díky velkému barevnému prostoru a obrovské barevné hloubce vytvořit co nejvíce barev a díky hardwarové kalibraci beze ztrát je také naprosto přesně zobrazit. Kromě toho musí být monitor, který má v tomto prostředí obstát, schopen rychlého a snadného přizpůsobení měnícím se světelným podmínkám okolí, aby byly vyloučeny i chyby vnímání způsobené okolním světlem. S kalibračním softwarem ColorNavigator od společnosti EIZO je i toto zaručeno.

Řada CS: Základní monitory pro profesionální požadavky

Poskytuje absolutní přesnost potřebnou pro digitální zpracování obrazu.

 • Široký barevný gamut
 • 16bitová tabulka LUT pro co největší barevnou hloubku
 • 10bitové zobrazení barev
 • Homogenní zobrazení obrazu pomocí digitálního ekvalizéru rovnoměrnosti (DUE)
 • Tovární kalibrace EIZO
 • Kalibrační software ColorNavigator zdarma
 • Ochranné stínítko jako volitelné příslušenství

Řada CG: špičkové monitory pro nejvyšší nároky

Maximální přesnost v kombinaci s vestavěnými kalibračními senzory činí z řady CG ideální volbu pro profesionální použití.

 • Všechny funkce řady CS
 • Integrovaný senzor pro automatickou rekalibraci
 • Sytější hloubky a vyšší kontrasty díky displeji True Black
 • Ochranné stínítkoproti světlu

Máte nějaké otázky?

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného monitoru přímo pro vaši práci.

Nehmen Sie Kontakt mit uns auf
H07_Kontakt.jpg