RadiForce

Vyšetřovací monitory pro mamografii

Diagnostické monitory pro maximální jistotu v digitální mamografii

Všechny mamografické monitory
mamografické monitory

Digitální mamografie

Prs pod drobnohledem

Přechod od analogové k digitální mamografii v kombinaci se sonografií prsu a částečně rovněž v kombinaci s magnetickou rezonancí výrazně zvýšil přesnost diagnostiky rakoviny prsu.

Má-li být zajištěno úplné využití potenciálu této zobrazovací metody k podpoře včasného rozpoznání nádorů, musejí vyšetřovací systémy splňovat vysoké požadavky na kvalitu. To platí tím více při nasazení ve screeningových programech rakoviny prsu, které v důsledku rychlého vzrůstu objemu mamografických obrazových dat kladou velmi vysoké požadavky na výkon a úroveň zobrazovacího zařízení.

Mamografická zpráva

Správný monitor pro každou situaci

Vedle klasického monochromatického zobrazení na dvou monitorech splňují zařízení EIZO i další požadavky uživatelů: širokoúhlé monitory např. pro současné zobrazení staršího a současného snímku bez rušivých rámečků mezi snímky nebo možnost multimodálního zobrazení snímků z mamografie, sonografie a magnetické rezonance.

Předpokladem bezpečné diagnózy rakoviny prsu je monitor s precizním, stejnoměrným a vysoce podrobným obrazem. Společnost EIZO přispívá svojí obrazovou technikou pro digitální mamografii k nejpřesnější diagnostice díky zřetelné reprodukci těch nejjemnějších detailů, bezpečnému odlišení nejbližších odstínů a neustále optimálnímu jasu.

Výhody monitorů RadiForce pro mamografii

  • Přesný a rovnoměrný obraz na monitoru
  • Vysoký kontrastní poměr
  • Hluboké odstíny černé k diferencovanému zobrazování podobných tmavších stupňů šedi
  • Desetibitové zobrazování podporuje velmi ostrou reprodukci obrazu a bezpečné rozlišování i velmi malých tkáňových struktur
  • Trvalá přesnost díky kalibraci podle standardu DICOM®, včetně dostupnosti předvoleb DICOM® a průběžné kontroly kvality

Reference

[Translate to Czech:] [Translate to English:] Referenzzentrum Mammografie Nord

Referenční centrum Mammography North

V porovnání s předchozím řešením se dvěma obrazovkami a 5megapixelovými monitory zabírá řešení s jednou obrazovkou méně místa a navíc díky 12 megapixelům RadiForce RX1270 nabízí vyšší rozlišení pro ještě efektivnější práci lékařů.

Zjistěte více
[Translate to Czech:] [Translate to English:] MVZ Radiologie Karlsruhe

Radiologie MVZ Karlsruhe

Radiologie MVZ Karlsruhe optimálně vybavená pro diagnostiku s EIZO RadiForce RX1270

Zjistěte více
Mil_Sursee_6.jpg

MIL Sursee

Ve společnosti MIL AG v Sursee se monitory RadiForce RX660 používají pro zobrazování radiologických informací a monitor MS236WT jako pomocný náhledový dotykový monitor u rentgenového přístroje.

Zjistěte více

Máte nějaké otázky?

My a naši autorizovaní partneři vám rádi pomůžeme s výběrem správného modelu pro použití ve vašem prostředí.

Obraťte se na nás.
Kontakt_teaser.jpg