RadiForce

Vyšetřovací monitory pro snímky CT a MRI

Všechny monitory CT/MRI
stage_CT_MRT.jpg

Správný pohled na všechny případy

Zobrazovací metody CT a MRI odpovídají na lékařské otázky téměř ve všech klinických oblastech. Pro optimální popis snímků se s výhodou využívají velkoformátové monitory, neboť u velkých sad snímků umožňují rychlejší diagnostiku.

Velkoformátové vyšetřovací monitory EIZO s vysokým rozlišením byly vyvinuty speciálně pro současné zobrazování tomografických snímků, sonografických snímků a klasických rentgenových snímků. Různé režimy s optimalizovanými jasovými křivkami dovolují individuální přizpůsobení konkrétnímu typu vyšetření.

MX315W_stage.jpg

Barevné a černobílé monitory řady EIZO RadiForce jsou vybaveny speciálními obrazovkami pro veškeré spektrum použití. Hybrid Gamma a další pokročilé funkce monitoru dovolují vytěžit z moderních zobrazovacích metod (PET CT, PET MRI) maximum. Funkce Hybrid Gamma zajišťuje správnou volbu jasové křivky v každém pixelu při současném zobrazování černobílých a barevných snímků.

Funkce DUE (Digital Uniformity Equalizer) kompenzuje rozdíly jasu a chrominance různých částí obrazovky. V rámečku zabudovaný přední snímač (IFS) měří jas a odstíny šedi a kalibruje monitor podle normy DICOM®. Tímto způsobem je zaručena konstantní kvalita obrazu.

 

Výhody monitorů RadiForce pro CT/MRI

  • Spolehlivé zobrazování snímků s použitím křivky jasu DICOM® GSDF
  • Vysoká hospodárnost díky možnosti výběru různých monitorů k zajištění různých potřeb
  • Dlouhá životnost
  • Individualizované pracoviště
  • Zvýšení efektivity

Reference

[Translate to Czech:] [Translate to English:] Referenzzentrum Mammografie Nord

Referenční centrum Mammography North

V porovnání s předchozím řešením se dvěma obrazovkami a 5megapixelovými monitory zabírá řešení s jednou obrazovkou méně místa a navíc díky 12 megapixelům RadiForce RX1270 nabízí vyšší rozlišení pro ještě efektivnější práci lékařů.

Zjistěte více
[Translate to Czech:] [Translate to English:] MVZ Radiologie Karlsruhe

Radiologie MVZ Karlsruhe

Radiologie MVZ Karlsruhe optimálně vybavená pro diagnostiku s EIZO RadiForce RX1270

Zjistěte více
Mil_Sursee_6.jpg

MIL Sursee

Ve společnosti MIL AG v Sursee se monitory RadiForce RX660 používají pro zobrazování radiologických informací a monitor MS236WT jako pomocný náhledový dotykový monitor u rentgenového přístroje.

Zjistěte více

Máte nějaké otázky?

My a naši autorizovaní partneři vám rádi pomůžeme s výběrem správného modelu pro použití ve vašem prostředí.

Obraťte se na nás.
Kontakt_teaser.jpg