8megapixelový monitor s dokovací stanicí USB-C

MX317W RadiForce

Dokovací monitor USB-C pro zobrazení v odstínech šedi a barevné zobrazení v (tele)radiologii.

  • 77,5 cm (30,5")
  • 8 megapixely (barva)
  • 17:9
Obrázek produktu MX317W RadiForce

Pestrá nabídka rozhraní

Nejlepší konektivita

Nejmodernější rozhraní USB-C

Přehrávání videa, rychlý přenos dat ze sítě prostřednictvím LAN konektoru i napájení připojených zařízení, to vše a mnohem více lze realizovat pomocí jediného kabelu USB-C. Model MX317W se stane centrální dokovací stanicí, ke které můžete rychle a pohodlně připojit svůj notebook. Zvláště praktické je to v případě, že používáte notebook pro teleradiologickou nebo telepatologickou domácí ordinaci.

Napájení 94 W přes USB-C spolehlivě nabíjí malé počítače nebo notebooky. Na stole tak vznikne více místa, protože další napájecí jednotka počítače se stane zbytečnou.

Connectivity_USB-C_RadiForce_CZ.jpg

Řetězovité propojení

Efektivní víceobrazovkové sestavy

Konektory USB-C na monitoru umožňují řetězovité propojení více obrazovek, s nimiž bude počítač komunikovat jediným kabelem (prostřednictvím funkce zřetězení). Takto lze bez problémů vytvořit sestavu až dvou obrazovek bez zbytečné změti kabelů. Budete si moci zobrazit a používat více aplikací zároveň, takže vaše práce bude efektivnější a pohodlnější.

Mimochodem, k USB-C lze připojit i počítače a monitory s připojením DisplayPort. Správný kabel z našeho volitelného příslušenství se nazývá CP200.

Kompatibilita daisy chain USB-C z MX317W.

Connectivity_DaisyChain_HomeTeleradiology.jpg

Pro stabilní síťové připojení

Rozhraní LAN

Monitor je opatřen samostatným konektorem LAN pro stabilní síťové připojení přes kabel. Monitor MX317W pak zprostředkuje notebooku či počítači přístup do sítě přes jediný kabel USB. To je výhodné zejména u notebooků postrádajících rozhraní LAN. Rozhraní LAN umožní stabilní datový přenos nezbytný například při videokonferencích. Jako síťové zařízení má monitor svou vlastní adresu MAC. Tato transparentnost umožňuje ověřeným počítačům přístup k síti prostřednictvím monitoru.

Connectivity_LAN.jpg

Jeden monitor, více rozhraní

Jednodušší už to být nemůže: většinu koncových zařízení, jako je počítač, notebook, myš nebo klávesnice, můžete připojit přímo k monitoru. Protože MX317W má různá signálová rozhraní a připojení. To vám usnadní každodenní práci a udrží váš pracovní stůl uklizený.

Kvalita obrazu

Přesný, brilantní, kontrastní a ostrý obraz

Vynikající kvalita obrazu zpřístupňuje i nejmenší detaily

Díky vysokému rozlišení 8 megapixely (barva), vysokému kontrastnímu poměru 1800:1 a stabilnímu jasu až 550 cd/m2 nabízí monitor vynikající kvalitu obrazu. I nejjemnější detaily se zobrazují velmi zřetelně bez ohledu na polohu, z níž monitor sledujete. To je velmi užitečné zejména v situacích, kdy se na monitor dívá více lékařů zároveň.

ImageQuality_ExcellentImageQuality_MX317W.jpg

Zobrazení černobílých a barevných snímků pouze na jednom monitoru

Funkce Hybrid Gamma PXL automaticky pixel po pixelu rozlišuje mezi monochromatickým a barevným obrazem. Tímto způsobem vzniká hybridní panel využívající v každém jednotlivém pixelu optimální tónovou charakteristiku. Výsledkem je vyšší přesnost a spolehlivost.

Model MX317W zobrazuje sofistikované monochromatické snímky stejně spolehlivě jako barevné snímky ze všech myslitelných modalit. V praxi to znamená výrazné zvýšení efektivity, protože snímky z různých zobrazovacích postupů lze zobrazit pouze na jednom monitoru.

ImageQuality_HybridGammaPXL_16to9_format.jpg

Přednastavený režim pro digitální patologii

Model MX317W má režim zobrazení patologických snímků. Ten nabízí přizpůsobená nastavení pro zobrazení mikroskopických buněčných a tkáňových struktur na monitoru ve vysokých detailech. Při použití monitorů EIZO pro patologii se doporučuje zhodnotit celý systém včetně skeneru.

Preset_Mode_for_Digital_Pathology.jpg

Omezení neostrostí

Panely LCD s vysokým jasem projevují sklon k neostrému zobrazování původně ostrých snímků. EIZO proto nabízí hardwarové řešení, jež omezuje výskyt takovýchto neostrostí a které je zabudováno přímo v monitoru. Obnovuje na obrazovce detaily ukryté v obrysech a vytváří tak zobrazení s maximální čitelností.

Konzistentní kvalita obrazu díky integrovanému snímači jasu

Přesnou kalibraci bílého bodu a tónové křivky zajišťuje snímač jasu zabudovaný v rámečku. Měří jas a stupně šedi a samostatně kalibruje monitor podle standardu DICOM®. Snímač pracuje automaticky bez narušení zorného pole monitoru. Ušetříte si tak práci a čas vynakládaný na údržbu a můžete se spolehnout na trvale konstantní kvalitu obrazu.

ImageQuality_IntegratedSensor_landscape.jpg

Rovnoměrný jas a jednotné podání barev

Monitor vyniká vysokou kvalitou zobrazení barev a rovnoměrným podsvícením. O to se stará funkce Digital Uniformity Equalizer (DUE), která automaticky koriguje nerovnoměrnosti pixel po pixelu. Šedé a barevné odstíny radiologických a jiných lékařských snímků jsou správně reprodukovány na celé ploše obrazovky. To je nezbytné pro přesnou reprodukci obrazu.

Konstantní jas za provozu

Snímač podsvícení trvale měří jas monitoru. Výhoda: Definované a kalibrované hodnoty jsou přesně reprodukovány již několik sekund po zapnutí monitoru a zůstávají konstantní po celou dobu provozu. Snímač je zabudován uvnitř monitoru a není vidět.

ImageQuality_ConstantBrightness.jpg

Zadní strana obrazovky

Miliarda barevných odstínů díky 13bitové tabulce LUT

Reprodukce barev je řízena pomocí 13bitové tabulky LUT (Look-Up-Table U připojení DisplayPort a USB-C je pro displej k dispozici až 10 bitů. Výsledkem je barevné rozlišení dosahující až 1 miliardy tónů. Diagnosticky relevantní zobrazovací křivky a jemné struktury lze proto přesně identifikovat.

ImageQuality_13bitLUT_with.jpg

S 13bitovou tabulkou LUT

ImageQuality_13bitLUT_without.jpg

Bez 13bitové tabulky LUT

Software a uživatelská přívětivost

Vybavení pro pohodlnou práci

Důsledné zajišťování kvality obrazu

Volitelný software EIZO RadiCS určený k zajišťování kvality obrazu umožňuje rozsáhlou údržbu a kontrolování monitorů. Pokrývá veškeré oblasti od kalibrace přes testování a kontrolu stálosti až po archivaci výsledků. Pracujete-li s více monitory, doporučujeme vám software RadiNET Pro. Tento nástroj umožňuje centralizovanou kalibraci všech monitorů a práci s historickými údaji. Ušetří vám hodně času a zajišťuje jednotnou vysokou kvalitu obrazu v rámci vašeho systému. Základní verze RadiCS LE - bez přejímky a testování stálosti - je již součástí monitorů RadiForce.

 

SoftwareUse_RadiCS_RadiNetPro.jpg

Funkce Work-and-Flow

S rostoucí digitalizací modalit jsou radiologové konfrontováni s rostoucím množstvím informací na svých obrazovkách. Díky jedinečné technologii EIZO work-and-flow s novými funkcemi navrženými pro potřeby radiologů se efektivně čelí složitosti dat. S monitorem RadiForce MX317W a přiloženým softwarem RadiCS-LE využijete funkce Work-and-Flow naplno.

Více informací o funkcích Work-and-Flow

Point-and-Focus: Plné soustředění na analyzovanou oblast

Funkcí Point-and-Focus můžete vybrané části obrazu rychle označit a zvýraznit myší nebo klávesnicí. Úpravou jasu a odstínů šedi se okolní oblasti potlačí a tím se zvýrazní zajímavé části snímku.

WaF_Point-and-Focus.gif

Hide-and-Seek: Rychlé vyvolání informací

Nálezy, pacientské záznamy a další informace stále po ruce i bez přídavného monitoru – to je přednost funkce Hide-and-Seek. Když kurzorem myši najedete k okraji obrazovky, zobrazí se vložené okno s potřebnými informacemi. Po odsunutí kurzoru okno zase zmizí.

WaF_Hide-and-seek.gif

Switch-and-Go: Jediná myš a klávesnice pro dva systémy

Používají-li se ve vyšetřovně dva počítačové systémy, může k jejich ovládání sloužit jediná myš a klávesnice spravovaná funkcí Switch-and-Go. Můžete pracovat střídavě na obou počítačích a přepínat mezi nimi jednoduše přesunutím kurzoru myši z jedné obrazovky na druhou. Výsledkem je efektivnější práce a přehlednější pracoviště.

WaF_Switch-and-go.gif

Komplexní komfort

Efektivita reprodukce obrazu

Ideální režimy přehrávání pro různé modality

Funkce manuálního přepínání režimů umožňuje různé režimy pro reprodukci snímků z různých modalit, jako je CR, CT, endoskopie a patologie. Pomocí dodaného softwaru RadiCS LE lze režimy přednastavit tak, aby se obrazovka automaticky přepnula na optimální podmínky pro zobrazení obrazu.

Select_the_Ideal_Mode_for_Modalities.jpg

1. režim CR; 2. režim CT; 3. režim patologie; 4. režim endoskopie

Elegantní design

Design monitoru se zaoblenými rohy a elegantními křivkami na zadní straně působí jemným estetickým dojmem a vytváří příjemný dojem pro pacienty i uživatele.

Design_Curved-Design.jpg

Ergonomický stojan

Ergonomický a stabilní: nastavitelný stojan respektuje ergonomii. Stojan monitoru můžete otočit a sklopit do polohy, která bude nejpohodlnější pro vaše záda, šíji a posez. Rovněž umožňuje plynulé nastavení výšky a spuštění dolů až ke stolní desce. Horní řádek tak může zaujmout ergonomickou polohu pod úrovní vašich očí.

foot_height.png
Výška

100 mm

foot_tilt_FlexScan.png
Sklopení

5° dopředu a 30° dozadu

foot_swivel_FlexScan.png
Pootočení

70°

RadiLight: Komfortní osvětlení od firmy EIZO

EIZO RadiLight je nové komfortní osvětlení pro radiology pracující ve vyšetřovnách s nižší intenzitou osvětlení. Tlumené osvětlení na zadní straně obrazovky omezuje nadměrné zatížení očí, k němuž dochází při neustálém střídání pohledu na jasnou obrazovku a předměty ve slabě osvětleném okolí.

Diagnostics_RadiLight.jpg

Udržitelnost

Naše zodpovědnost

Ekologicky šetrné použití materiálů

Model MX317W se skládá z více než 70 % z recyklovaného plastu. Tím se snižuje množství plastového odpadu, který se dostává do životního prostředí, šetří se zdroje a podporuje se opětovné využití materiálů pro zachování přírodních ekosystémů.

Sustainability_Eco-Material_RF-BK_.jpg

Ekologicky šetrné obaly

Společnost EIZO používá pro obal MX317W polstrování z celulózy. Materiál je vyroben z recyklované lepenky a papíru a při likvidaci má mnohem menší dopad na životní prostředí než tradiční polystyren nebo plast. Všechny kabely jsou uloženy v kartónové přihrádce, místo aby byly jednotlivě baleny v plastových sáčcích.

Sustainabilty_Packaging_RadiForce.jpg

Vlevo: konvenční obaly / vpravo: materiály šetrné k životnímu prostředí

Sociálně zodpovědná výroba

Výroba modelu MX317W probíhá sociálně zodpovědně. Nevyužívá se dětská ani nucená práce. Dodavatelé přispívající do dodavatelského řetězce procházejí pečlivým výběrem a zavazují se k sociálně zodpovědné výrobě. To se vztahuje především na takzvané konfliktní suroviny. Každoročně dobrovolně sepisujeme podrobnou zprávu o naší sociální zodpovědnosti.

Sustainability_Production.jpg

Přívětivý k životnímu prostředí a klimatu

Všechny monitory MX317W vyrábíme v našich vlastních továrnách. Uplatňujeme systém environmentálního a energetického management dle ISO 14001 a ISO 50001. Opatření sahají od omezování odpadu, odpadních vod a emisí přes snižování surovinové a energetické náročnosti až po posilování environmentálního povědomí zaměstnanců. Zhodnocení těchto opatření je podstatnou součástí každoročně zveřejňované zprávy.

Sustainabilty_ISO14001.jpg

Dlouhá životnost a vytrvalost

MX317W je navržen pro dlouhou životnost - obvykle výrazně přesahující záruční dobu. Náhradní díly jsou dostupné ještě mnoho let po skončení výroby. Celý životní cyklus bere ohledy na životní prostředí, neboť dlouhá životnost a opravitelnost šetří přírodní zdroje a klima. Při vývoji modelu MX317W jsme dbali na nízké čerpání přírodních zdrojů, používání vysoce kvalitních součástí a materiálů a na pečlivou výrobu.

Sustainabilty_Durable_RadiForce.jpg

Záruka

Maximálně jistou investici

Pětiletá záruka

EIZO poskytuje pětiletou záruku. Toto nám umožňuje pokročilý proces výroby, který je založen na jednoduchém a úspěšném principu: promyšlené a pokrokové technologie, k jejichž výrobě se používají výlučně materiály nejvyšší kvality.

5_years_garantie_across_CZ.jpg

Doporučené grafické karty

Pro přesnou diagnostiku

EIZO Grafická karta MED-XN63

Grafická karta EIZO zajišťuje optimální podporu vlastností, funkcí a nastavení monitoru RadiForce MX317W. Umožňuje přesné hlášení a dokáže ovládat více monitorů současně. Společnost EIZO nabízí technickou podporu a záruční servis grafické karty.

Další informace o grafických kartách

MED-XN63.jpg

Technické údaje

Obecné
Číslo produktu
MX317W
Barva přístroje
Dvoubarevné, černobílé
Oblast použití Lékařství
Produktová řada RadiForce
Oblasti použití Počítačová tomografie/MR imaging, Patologie, (při používání monitorů EIZO pro patologii se doporučuje posoudit celý systém včetně skeneru), Nedestruktivní testování
EAN
4995047064800
Obrazovka
Úhlopříčka [palce] 30,5
Úhlopříčka [cm] 77,5
Formát 17:9
Viditelná plocha obrazu (šířka × výška) [v mm] 685,7 x 361,6
Rozlišení [v megapixelech 8 megapixely (barva)
Ideální a doporučené rozlišení 4096 x 2160 (4K DCI)
Rozteč bodů [v mm] 0,1674 x 0,1674
Technologie panelu IPS
Max. pozorovací úhel ve vodorovném směru 178
Max. pozorovací úhel ve svislém směru 178
Zobrazitelné barvy nebo stupně šedé 1,07 mld. barev (DisplayPort, 10 bitů), 16,7 mil. barev (DisplayPort, 8 bitů), 16,7 mil. barev (HDMI, 8 bitů)
Barevná paleta/tabulka LUT 543 mld. barev / 13 bitů
Max. jas (obvykle) [cd/m²] 550
Továrně zkalibrovaný jas [cd/m²] 270
Max. kontrast (obvykle) 1800:1
Doba odezvy změna černá/bílá/černá (typická) 25
Typ podsvícení LED
Funkce a provoz
USB-C docking
KVM switch
Standardní režimy barev/stupňů šedé 2x user mode, Text, sRGB, DICOM, Patho
Křivka stupňů světlosti DICOM
Hardwarová kalibrace jasu a charakteristiky jasu
Digital Uniformity Equalizer (korekce homogenity)
Hybrid Gamma PXL
Potlačení neostrostí
Senzory Senzor okolního světla, Integrovaný snímač jasu, Senzor podsvícení
Automatické rozpoznávání vstupního signálu
Jazykové verze nabídky na obrazovce (OSD) de, en, fr, es, it, se
Možnosti nastavení charakteristika hodnot odstínů DICOM, Jas, Kontrast, Barevná teplota/Bílý bod, Gama, Sytost barev, Rozlišení, Přeskakování vstupního signálu, Jazyk OSD, Vstup signálu, Blokování obslužných prvků, Omezení neostrostí
Vestavěný zdroj
Připojení
LAN/RJ-45
Vstupní konektory USB-C (DisplayPort Alt Mode), HDMI, 2x DisplayPort
Signální výstupy USB-C (pro řetězení)
Daisy chain
Technické údaje USB USB 2
Konektory USB pro upstream 1 x type C (DisplayPort Alt Mode, napájení 94 W max.), 2 x type B
Konektory USB pro downstream 3 x type A, 1 x type C (DisplayPort Alt Mode, napájení 15 W max.)
Síťové rozhraní RJ-45
LAN standardy IEEE802.3ab (1000BASE-T)
Grafický signál DisplayPort, HDMI (RGB, YUV)
Elektrické údaje
Horizontální/vertikální frekvence USB Type-C: 31 - 134 kHz / 59 - 61 Hz; DisplayPort: 31 - 134 kHz / 59 - 61 Hz; HDMI: 31 - 136 kHz / 59 - 61 Hz
Příkon (obvyklý) [ve wattech] 62
Maximální příkon [ve wattech] 260 (při maximálním jasu a současném využití všech vstupů signálu a rozbočovače USB)
Úsporný režim [ve wattech] 0.5
Spotřeba při vypnutí monitoru [ve wattech] 0
Správa napájení AC 100-240V, 50/60Hz
Max. USB-C Power Delivery [v Watt] 94
Rozměry a hmotnost
Rozměry (včetně stojanu) (šířka x výška x hloubka) [v mm] 721 x 469,5 - 569,5 x 225,1
Hmotnost (včetně stojanu) [v kg] 12.4
Rozměry (bez stojanu) (šířka x výška x hloubka) [v mm] 721 x 401 x 73
Hmotnost (bez stojanu) [v kg] 8.2
Technický výkres (PDF) Technický výkres (PDF)
Možnost otáčení stojanu [v °] 70
Naklápění dopředu/dozadu [v °] 5 / 30
Výšková nastavitelnost [v mm] 100
Rozteč otvorů VESA 100 x 100
Certifikace a normy
Certifikace CE (Medical Device), UKCA (Medical Device), ANSI/AAMI ES60601-1, CSA C22.2 Nr. 601-1, EN60601-1, IEC60601-1, CB, RCM, FCC-B, CAN ICES-3 (B), VCCI-B, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC
Software a příslušenství
Související software a další doplňky jsou k dispozici ke stažení RadiCS LE
Součástí balení 2x Propojovací kabel DisplayPort – DisplayPort, 2x Kabel USB (type A - type B), Propojovací kabel HDMI – HDMI, USB-/signal kabel (USB-C - USB-C), Příručka via download, Napájecí kabel, Stručný návod
Volitelné příslušenství RadiCS (UX2-Kit), RadiLight, UX2-Sensor, RadiNET Pro
Doporučená grafická karta MED-XN63
Záruka
Záruční doba 5 let

Soubory ke stažení a podpora

Kolem vašeho produktu

Příručky a dokumenty

Manuál - MX317W

Produktový leták - MX317W

PDF | 6 MB

Obrazy produktu MX317W

ZIP | 12 MB

RadiForce Brožura

(Anglicky)

PDF | 9 MB

Produktový leták - MED-XN-Line Graphic Boards

(Anglicky)

PDF | 2 MB

Software

Ovladač zařízení - MX317W

Test monitoru

Rychle a snadno otestujte vlastnosti a parametry svého monitoru pomocí softwaru značky EIZO vyvinutého právě pro tento účel.

RadiCS

Tento software značky EIZO zajišťuje kompletní řízení kvality – od kalibrace přes asset-management po testy poklesu a stálosti jasu.

RadiCS LE

Software pro správu kvality RadiCS LE slouží ke kalibraci monitorů EIZO RadiForce a ke správě kalibračních dat.

RadiNET Pro

Software značky EIZO pro síťové řízení kvality ve velkých zařízeních se vzdálenou správou monitorů.

Často kladené otázky

Speciálně pro řízení kvality zobrazovačů série RadiForce vyvinula společnost EIZO software RadiCS. Ten nabízí řadu testů a automatických nastavení k zajištění stálé a konzistentní reprodukce obrazu na všech LCD monitorech RadiForce; podporuje však také obrazovky jiných výrobců. Software automaticky provádí testovacími obrazci a pomáhá provést měření a posouzení dle norem při zachování úspory času a nákladů. Výsledky měření se automaticky přenášejí do dokumentace a archivují se a pomocí volitelného softwaru RadiNET Pro je také možné provádět jejich centrální správu. Kalendář s notifikační funkcí zajišťuje včasné kontroly. Pro měření jasu, včetně oslnění, je nutný příslušný měřicí přístroj. RadiCS automaticky načítá hodnoty naměřené nejrůznějšími jasoměry.

Software RadiCS

Podle německého Spolkového ministerstva životního prostředí, ochrany přírody a bezpečnosti reaktorů (BMU) je podle nařízení o rentegech (QS-RL) platnou směrnicí pro zajištění kvality: „Opatření k zajištění kvality rentgenových zařízení k vyšetření nebo ošetření lidí“.

DIN V 6868-157. Tato norma DIN reguluje kontrolu poklesu a stálosti jasu pro zobrazovací systémy v radiografii s cílem zajistit potřebnou kvalitu obrazu.

Podle části těla/metody jsou dle normy DIN 6868-157 určeny různé minimální požadavky na zobrazovací přístroje. Software EIZO pro řízení kvality RadiCS pro tento účel rozlišuje třídy I až VIII.

Ano, je to možné s otevřeným a zavřeným notebookem prostřednictvím funkce napájení monitoru. Chcete-li to provést, deaktivujte napájení USB-C notebooku v klidovém režimu v administrátorském menu monitoru.

Compatibility Mode ON (Režim kompatibility ZAPNUTO) = napájení aktivní v klidovém stavu
Compatibility Mode OFF (Režim kompatibility VYPNUTO) = napájení pouze při zapnutí

Chcete-li spustit notebook při zapnutí monitoru, aktivujte v jeho BIOS/UEFI funkci "Zapnout s připojením AC“.
V závislosti na počítači se může název funkce mírně lišit.

Má-li monitor trvale vypadat jako nový a chcete-li prodloužit jeho životnost, doporučujeme jeho pravidelné čištění. Rám a plochu LCD panelu čistěte dle následujícího postupu:

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nikdy nepoužívejte ředidla, benzol, alkohol (etanol, metanol nebo izopropylalkohol), abrazivní prostředky nebo jiné silné roztoky, které by mohly poškodit povrch rámu nebo LCD panelu.

Rám
Odstraňte skvrny jemným hadříkem navlhčeným ve slabém čisticím prostředku. Nikdy nestříkejte vosk nebo čisticí prostředky přímo na rám. (Podrobné informace najdete v uživatelské příručce.)

LCD displej
Plochu obrazovky lze v případě potřeby očistit jemným hadříkem (např. bavlna nebo utěrka na brýle). Obtížně odstranitelné skvrny pomůže zpravidla překonat mírné navlhčení hadříku vodou, které zvýší čisticí účinek.

Pro vysoce věrné podání obrazu jsou zásadními faktory homogenní rozložení jasu a čisté barvy. O to se stará obvod DUE, neboli Digital Uniformity Equalizer. Pro každý tón na celé zobrazovací ploše bod po bodu koriguje jasovou a barevnou nerovnoměrnost.

Záruka na monitory EIZO RadiForce trvá u většiny modelů 5 let, včetně výměny na místě. Pro diagnostické monitory doporučuje EIZO jas obrazovky, který znatelně překračuje minimální požadavky směrnice QS-RL. Tento doporučený jas je společností EIZO garantován.
Záruky platné pro jednotlivé modely RadiForce jsou uvedeny v příslušných produktových listech.

Jak instalační průvodce RadiCS 5, tak odpovídající funkce v RadiNET Pro počítají při upgradu s přenesením dat.

Důležitý předpoklad: Nainstalovaný program RadiCS 4 musí být verze 4.6.1 nebo vyšší. Proto u starších instalací RadiCS 4 proveďte prosím nejprve update.

Monitor a počítač si napájení odsouhlasí samočinně během procesu zvaného Handshake. Tím je vyloučeno případné přetížení napájecí linky a uživatel po zapojení kabelu již nemusí podnikat žádné další kroky. Doporučujeme použít přiložený kabel USB-C, neboť je dimenzovaný na napájecí proud 5 A.

Zobrazuje se 10 z 39 často kladených otázek

Záruka

Společnost EIZO nabízí záruku až pět let, některé výrobky však mají jinou záruční dobu. Přesné záruční lhůty pro jednotlivé výrobky naleznete buď ve výše uvedených záručních podmínkách, v datovém listu nebo na mezinárodních webových stránkách společnosti EIZO. Dlouhé záruční lhůty jsou umožněny vysoce rozvinutým výrobním procesem založeným na jednoduchém principu úspěchu: sofistikované a inovativní technologii monitorů, vyráběných ze špičkových materiálů. Pětiletá záruka pro vás znamená vysokou míru jistoty investice a úsporu následných nákladů (total cost of ownership), které by bez záručního servisu vznikly například při údržbě a opravách.

  • Inovativní servisní koncept společnosti EIZO, který stanovuje standardy a odpovídá trendu prodlužování doby amortizace. Bezpečnost, která přesvědčí a na kterou se můžete spolehnout.
  • Prvotřídní materiál a pečlivé zpracování zajišťují mimořádnou životnost a umožňují tak dlouhé záruční doby.
  • Následné náklady, které by vznikly bez záručního servisu, např. na údržbu a opravy, jsou vyloučeny a vedou k optimalizaci transparentnosti nákladů (TCO - Total Cost of Ownership).
Podrobnosti o záručních službách EIZO