Reference na Flexscan

Attiva SpA přechází na hybridní práci s monitory EIZO

Reference zákazníků společnosti EIZO se společností Attiva

V posledních dvou letech se pracovní svět velmi změnil a stále více se posouvá směrem k flexibilní práci s častým střídáním kanceláře a práce z domova. Společnost Attiva SpA si vybrala monitory EIZO pro domácí prostředí i kancelář. Přední italský distributor spotřební elektroniky tak poskytuje svým zaměstnancům vysoce kvalitní a spolehlivá zařízení, čímž podtrhuje význam, který společnost přikládá "digitálnímu wellness".

Pracujte hybridně s monitory EIZO

Potřeba změny

S nástupem pandemie Covid 19 na jaře 2020 vyvstala otázka, jak a v čem ovlivní náš každodenní život a pracovní prostředí. Jedno je jisté, v důsledku pandemie se zvýšil počet pracovních míst nezávislých na místě výkonu.

Pohled do otevřené kanceláře společnosti Attiva

Ve společnosti Attiva SpA používala většina zaměstnanců stolní počítač s integrovaným monitorem. Řešení, které již nebylo udržitelné kvůli šíření pandemie. Potřeba pracovat z domova znamenala, že každý zaměstnanec musel přenášet svůj stolní počítač z pracoviště domů - a naopak - se všemi nepříjemnostmi s tím spojenými. Z tohoto důvodu se flexibilní a hybridní způsob práce mezi oběma prostředími stal základním požadavkem, aby bylo možné na situaci vhodně reagovat.

Prvním krokem proto bylo vybavení všech zaměstnanců novými notebooky, aby mohli pracovat z domova. Přitom však vyvstaly následující otázky: Jak lze chránit ergonomii práce, pohodlí a zdraví jednotlivých zaměstnanců? Jak lze zaměstnancům zaručit vysokou produktivitu? Odpověď: kompletní obnova firemního parku monitorů, a to jak pro kancelář, tak pro domácí kancelář.

Společnost Attiva SpA vybavila každého zaměstnance dvěma monitory s celkovým počtem 70 kusů: první monitor byl určen pro kancelář ve firmě a druhý pro domácí kancelář.

Reference zákazníka Attiva s Ruggero Boraso

"Z myšlenky opustit klasické desktopové řešení ve prospěch hybridního řešení nás zpočátku bolela hlava, i když to bylo rozhodnutí vynucené potřebou zavést práci na dálku. Otázky zněly: Budou naši zaměstnanci moci pracovat ve stejně příjemném a produktivním prostředí? Bude kvalita práce snížena? Tyto otázky byly rychle zodpovězeny, když byly dodány první monitory EIZO. Všichni byli s tímto řešením velmi spokojeni a zjistili, že 24palcový externí monitor EIZO je vynikajícím spojencem pro každodenní úkoly.

Ruggero Boraso

provozní ředitel společnosti Attiva SpA

Myšlenka

Hybridní řešení

Volba při výběru nových monitorů padla na 24palcový monitor EIZO FlexScan EV2451. Díky svému extrémně tenkému rámečku a kompaktnímu designu se tento monitor dokonale hodí do jakéhokoli pracovního prostředí a splňuje požadavky společnosti.

Díky funkci Auto EcoView monitor neustále zjišťuje světelné podmínky v prostředí a upravuje jas obrazovky tak, aby se oči tak rychle neunavily. Díky hybridní technologii řízení podsvícení vyvinuté společností EIZO je výsledkem obraz bez blikání a oslnění, který je zároveň šetrný k očím zaměstnanců.

Pracoviště Home Office ve společnosti Attiva

Pracovní stanice pro domácí kancelář se zařízením FlexScan EV2451

Již osvědčené

EIZO FlexScan EV2451 - perfektní volba

Po roce používání se projevily četná pozitiva: Zaměstnanci jsou schopni pracovat v jakémkoli prostředí a mají k dispozici profesionální vybavení, které odpovídá vybavení v kanceláři. Důležitou roli sehrála skutečnost, že volba zařízení EIZO FlexScan EV2451 zaručila vynikající ergonomii práce v kanceláři i doma a zároveň ochranu zdraví zaměstnanců. Mezi další technické výhody, které zaměstnanci ocení, patří řada portů USB, možnost čtení dokumentů v režimu Paper View, nastavitelná výška a úspora energie. Díky automatickému nastavení jasu ušetří monitor EV2451 až 50 % energie ve srovnání s monitorem trvale provozovaným na plný jas - což je důležitá výhoda zejména pro domácí pracovníky.

Zaměstnanec společnosti Attiva v domácí kanceláři u monitoru EIZO