Duravision

Řešení dekodéru IP

Dekodéry IP od společnosti EIZO umožňují připojení bezpečnostních a sledovacích kamer bez použití počítače, jsou vhodné pro nepřetržité použití a vyznačují se vysokou spolehlivostí a odolností.

Všechna řešení dekodéru Ip
IP_Decoding_stage.jpg

Při kamerovém dohledu může být použití počítačů nežádoucí, neekonomické nebo dokonce nemožné, např. z prostorových důvodů. Právě pro tyto účely nabízí společnost EIZO různá řešení pro nejrůznější požadavky. Od kompletního řešení s monitory s IP dekodérem až po extrémně flexibilní IP dekódovací box, který lze kombinovat s téměř libovolnými monitory různých úhlopříček a rozlišení až do 4K UHD.

Konvenční řešení

Tradiční bezpečnostní řešení vyžadují velké množství hardwaru, softwaru, kabeláže a dalších komponent a také mnoho času a úsilí na instalaci a údržbu po celou dobu životnosti systému. Čím více komponent systém obsahuje, tím více je potenciálních zdrojů chyb, které by mohly ohrozit zabezpečení sledovaného prostoru.

Konventionelle-Loesung_1728x500_CZ.jpg

Řešení s dekodérem IP DuraVision

  • Připojení bez počítače pro zjednodušenou správu a bez problémů se softwarovým zabezpečením
  • Zjednodušená instalace s menším počtem kabelů a hardwaru v celé infrastruktuře
  • Méně potřebných zařízení v celém systému, což snižuje požadavky na údržbu

Řešení s IP dekodérem DuraVision nabízí připojení přímo s kamerami pomocí RJ45 hubu nebo switche prostřednictvím LAN sítě. Díky tomu dojde k zajištění okamžitého přenosu videa pro sledování v reálném čase. Řešení zahrnuje IP dekódovací box nebo monitory s integrovaným dekódováním. Dekódovací řešení dokáže zajistit  pohodlné ovládaní prostřednictvím webového rozhraní nebo rozhraní API integrovaného v systému VMS a umožňují také ovládání IP dohledových kamer.

IP-Decoder-Box.jpg

Úplná flexibilita s dekodérem IP

Dekodér IP od společnosti EIZO je vhodný zejména pro video stěny monitorů různých úhlopříček a rozdílných rozlišení. Díky bezpočítačovému připojení k videosíti nejsou ani v tomto případě nutné počítače ani software. Kompaktní box lze k monitorům připevnit prostorově úsporným způsobem pomocí montáže VESA. Komplexní funkce a kompatibilita činí z EIZO IP dekodéru velmi flexibilní a prostorově úspornou součást řešení.

Integrované alarmy přes síť

Řešení dekodéru IP podporují vlastní integraci s místními bezpečnostními systémy prostřednictvím webového rozhraní API a umožňují tak reagovat na alarmy po síti.

Pokud dojde k události a je odeslán alarm z IP kamer, kontroly přístupu, detekce nebezpečí, systému VMS nebo jiných systémů, mohou řešení IP dekodérů EIZO reagovat předem definovanou akcí, jako je úprava rozložení, zobrazení zprávy, aktivace zvuku, úprava kamery, maskování a další.

Další informace o funkci Alert-to-Action

Alert_to_Action_3000x2000.jpg
IP-Decoder-Solutions_1080x1080.jpg

Funkčnost s předními systémy VMS

EIZO spolupracuje s předními dodavateli bezpečnostních a dohledových řešení, aby zajistila technickou kompatibilitu a funkční podporu pro různé systémy správy videa (VMS) a společně vyvíjela řešení, která splňují požadavky koncových uživatelů.

Zjistěte více o integraci se systémy správy videa

Spolupráce s předními výrobci kamer

Pro zajištění optimální kompatibility dekodérů EIZO s IP kamerami je pro výzkum a vývoj společnosti EIZO zásadní spolupráce s předními výrobci kamer.

Partner_Logos_1080x1080.jpg

Výhody dekodérů IP pro dohledové systémy

  • Připojení bez počítače k IP kamerovému systému
  • Dokonalé řešení pro použití v monitorových stěnách, instalacích s velkými úhlopříčkami a rozlišením obrazovky, živé sledování v obchodech, budovách, podzemních garážích, venkovních prostorách a při kontrole přístupu
  • Vysoká spolehlivost a dlouhá životnost výrobku
  • Vhodné pro nepřetržité použití 7 dní v týdnu (24/7)

Portfolio produktů dekodéru DuraVision IP

Reference

Salzgitter_Content_Firma.jpg

Salzgitter AG

Ocelářská a technologická skupina se spoléhá na videodohled EIZO. Díky dekodéru EIZO IP lze analogové bezpečnostní videosystémy rychle a snadno převést na nový digitální standard.

Přečtěte si více
Edmonton_AlanBaird-VMS.jpg

Edmontonská tranzitní doprava

Kanadský dopravce Edmonton Transit Service používá ke sledování železničních stanic integrované řešení video dohledu s monitory s dekodérem EIZO IP a systémem Genetec VMS.

Přečtěte si více
Klaerwerk_Nuernberg_Galery3.jpg

Odvodnění měst a analýza životního prostředí Norimberk

Přímý pohled do počítačového systému díky systému DuraVision FDF2711W-IP.

Přečtěte si více

EIZO: silný partner

Jako zkušený B2B dodavatel je společnost EIZO ideálně vybavena pro poradenství a spolupráci při vývoji vhodných řešení pro každou aplikaci. Obraťte se na náš obchodní tým, rádi vás podpoříme při realizaci jakéhokoli projektu - s individuální podporou, před nákupem i po něm.

Kontaktujte nyní
H07_Kontakt.jpg