Ministerstvo vnitra

Kancelář je tam, kde je EIZO

Práce se v poslední době hodně změnila. Proměnil se nejen způsob práce, ale především místo, odkud pracujeme.

EIZO_FlexScan_HomeOffice_576_V6_sRGB_3000x3000.jpg

Zdá se být stále pravděpodobnější, že práce z domova získá v budoucnosti ještě větší význam. Proto je důležité být dokonale připraven. Je totiž jedno, zda právě pracujete z kanceláře nebo z domova – požadavky na váš pracovní výkon jsou stále stejné. A právě z toho vyplývá, že i z domova bychom měli pracovat se stejně kvalitním vybavením.

Pět dobrých důvodů, proč by monitor EIZO neměl chybět na žádném domácím pracovišti.

Jsme přesvědčeni, že dobrá práce nezbytně vyžaduje ty nejlepší nástroje – tedy značku EIZO. Ať už jde o nejlepší obrazovou kvalitu, nejširší možnosti připojení nebo praktické ergonomické funkce, vždy se najde dost důvodů, proč by žádné domácí pracoviště nemělo postrádat externí monitor. Pět nejdůležitějších důvodů jsme shrnuli na této stránce.

HomeOffice_-_Rohm_ImageQuality.jpg

Kvalita obrazu: Monitory EIZO mají nejlepší obraz.

Každý by si chtěl doma užívat stejný obraz jako v kanceláři. Naše monitory FlexScan se o to postarají několikerým způsobem. Jednak se vyznačují velkou obrazovkou, na níž můžete bez problémů používat okna více aplikací zároveň. A dále dosahují vysokého rozlišení, jež je vždy zárukou zřetelného a příjemného zobrazení. Za špičkovou obrazovou kvalitou našich monitorů stojí především vyspělá elektronika a pečlivý výběr nejlepšího panelu pro každý jednotlivý model. Chcete se o výjimečné kvalitě našich monitorů dozvědět ještě více? Klikněte jednoduše na tento odkaz.

Špičková obrazová kvalita nám nestačí – přečtěte si více.

Ergonomie: Monitory EIZO šetří záda i oči.

Díky flexibilně nastavitelnému stojanu bude monitor EIZO přispívat ke správnému držení těla i u vás doma. Navíc jsou všechny naše modely FlexScan opatřeny antireflexním povrchem a poskytují vždy stabilní obraz bez poblikávání, čímž šetří váš zrak. I při práci z domova proto budete výkonnější a méně unavení. Ale tím to zdaleka nekončí. O dalších ergonomických výhodách se dozvíte na následující stránce.

Další informace o ergonomii

HomeOffice_-_Rohm_Ergonomics.jpg
HomeOffice_-_Rohm_Connectivity.jpg

Pestrá nabídka rozhraní: Monitory EIZO přinášejí větší pořádek.

Obrazovka EIZO je to jediné, co v domácím prostředí potřebujete k profesionální práci. Jedním z předpokladů je možnost střídavě ovládat různé počítače (například soukromý a firemní počítač nebo počítač dalšího člena domácnosti) jedinou klávesnicí a myší. Tím odpadne zbytečné příslušenství, získáte více místa na psacím stole a budete se moci plně soustředit na podstatné věci.

Více o různých možnostech připojení

Flexibilita: Monitory EIZO nabízejí praktickou funkci dokovací stanice.

Stále častěji musíme pracovat z různých míst. Proto nabývá na významu možnost vytvořit si rychle a pohodlně pracovní prostředí. A právě to vám nabízí monitory EIZO s nejširšími možnostmi připojení. Naše nejnovější modely jsou vybaveny rozhraním USB-C, které velmi jednoduše zprostředkuje propojení s veškerým příslušenstvím – např. s myší, klávesnicí nebo webkamerou. Dokonce už nebudete potřebovat ani samostatný napájecí zdroj pro notebook. Současný přenos obrazového signálu, síťových dat i energie pro napájení notebooku zajistí rozhraní USB-C. Jistě oceníte, že střídání kanceláře s prací z domova bude mnohem jednodušší a pohodlnější.

Vynikající konektivita pro vyšší efektivitu a moderní práci - zjistěte více.

HomeOffice_-_Rohm_Flexibility.jpg
HomeOffice_-_Rohm_CostEffective.jpg

Hospodárnost: Monitory EIZO jsou hospodárné.

EIZO vás dobře připraví na nadcházející styl práce, ať už ji budete vykonávat častěji v kanceláři či z domova. A především se jedná o investici s dlouhodobou perspektivou. Díky špičkovým materiálům a součástkám a zásluhou jedinečných výrobních postupů a procesů kontroly kvality uplatňovaných v provozech společnosti EIZO vám naše monitory budou sloužit podstatně déle, než je běžné. Na všechny naše modely FlexScan poskytujeme pětiletou záruku, což pro vás znamená především tu nejjistější investici.

Domácí kancelář v praxi

NEW-stage.jpg

Společnost NEW AG je připravena na budoucnost s monitorem EIZO FlexScan EV2795

Moderní pracoviště vyžaduje standardizované obrazovky. Firma NEW se při hledání vhodného modelu rozhodla pro monitor EIZO FlexScan EV2795. Ten totiž splňuje všechny požadavky kladené na monitor pro sdílená pracoviště a mobilní práci.

dozvědět se více
960x540_case_003.jpg

Attiva SpA přechází na hybridní práci s monitory EIZO

V posledních dvou letech se pracovní svět velmi změnil a stále více se posouvá směrem k flexibilní práci s častým střídáním kanceláře a práce z domova. Jak lze chránit ergonomii práce, pohodlí a zdraví jednotlivých zaměstnanců?

dozvědět se více
AEDES-3.jpg

Monitor nahrazuje dokovací stanici

Společnost Aedes opět zvolila monitory EIZO a eliminovala potřebu dokovací stanice.

dozvědět se více

Máte ještě otázky?

My a naši autorizovaní partneři vám rádi pomůžeme s výběrem správného modelu pro použití ve vašem prostředí. Obraťte se na nás.

Kontaktujte
H07_Kontakt.jpg