Klasické řešení už patří minulosti

Přenos videosignálu z dohledové IP kamery na monitor nebyl až dosud jednoduchou záležitostí. Pro zobrazení záběrů z IP kamery byl nezbytný počítač s patřičným softwarem a příslušenstvím. S tím se pojily náklady na softwarové licence, antivirovou a datovou ochranu i údržbu systému, k nimž je třeba připočíst ještě nákladný a prostorově náročný hardware vyžadující různá rozhraní.

Běžný monitor
Běžný monitor

Integrované systémy EIZO s monitory vybavenými dekodérem IP

Monitory EIZO osazené dekodérem protokolu IP představují výrazně levnější a přehlednější řešení. Mohou se připojit k dohledovým kamerám v síti zcela bez použití počítače. Obrazovky lze pohodlně ovládat přes webové rozhraní nebo přes rozhraní API integrované do systému správy videosignálů. Takto je možné řídit i dohledové IP kamery. Monitory s dekodérem IP se navíc vyznačují různými funkcemi pro optimalizaci obrazu (např. pro zřetelnější zobrazení temných oblastí v podzemních garážích).

Monitory s dekodérem IP
Monitory s dekodérem IP

Samostatný hardwarový dekodér IP pro úplnou flexibilitu

Pro velkoplošné obrazovky nebo monitory s různými úhlopříčkami a rozlišením se dokonale hodí samostatný dekodér protokolu IP značky EIZO. I v tomto případě díky přímému zapojení do sítě bez použití počítače odpadají náklady na výpočetní techniku a software. Kompaktní dekodér lze pomocí úchytu VESA připevnit bez zvláštních prostorových nároků přímo na monitor. Široký rozsah funkcí a rozsáhlá kompatibilita činí z dekodéru IP značky EIZO velmi flexibilní a prostorově úsporný prvek dohledového systému.

úplnou flexibilitu
Monitory s dekodérem IP

Přehled výrobků
Všechny monitory s dekodérem IP

Dekodér IP

Flexibilní správa videosignálů
K dekodérům IP

Přehled předností

  1. Připojení k IP kamerovým dohledovým systémům bez použití počítače
  2. Dokonalé řešení pro velkoplošné obrazovky, instalace s velkými úhlopříčkami a rozlišeními, živé monitorování v obchodech, budovách, podzemních garážích, venkovním prostoru a při monitorování přístupu
  3. Vysoká spolehlivost a dlouhá životnost
  4. Vhodné pro nepřetržitý provoz

Integrace do předních systémů správy videosignálů

EIZO spolupracuje s předními výrobci bezpečnostních a dohledových systémů na zajištění technické kompatibility a podpory funkcí u různých systémů správy videosignálů (VMS).

Další informace o integraci se systémy pro správu videa

IP Decoder Solution Partner

Spolupráce s předními výrobci kamer

EIZO se snaží zajistit optimální kompatibilitu svých systémů vybavených dekodérem IP s kamerami. Spolupráce výzkumného a vývojového oddělení společnosti EIZO s předními výrobci kamer je proto zcela klíčová. 

Camera Compability
»Po přechodu na centrální systém pro správu videa Genetec a monitory EIZO můžeme s pracovními stanicemi na pracovních stanicích udělat méně [...]. Naše pracovní postupy jsou díky tomu podstatně efektivnější.«

Alan Baird, Senior Core Communications Engineer - Edmonton Transit Service

Pokračovat v četbě
»Monitor s dekodérem IP nám umožňuje efektivně a rychle zobrazovat signály z více IP kamer bez použití počítače.«

Zábavní park Walibi, Holandsko

Další informace
»Oba monitory s dekodérem IP mají vynikající obrazovou kvalitu. Kromě špičkové kvality výrobků oceňujeme na značce EIZO také její spolehlivý servis.«

Mark Ameloot, který je u společnosti Sopraco ředitelem pro IKT a technologie

Pokračovat v četbě