Kvalita obrazu

Přesný, brilantní, kontrastní a ostrý obraz – ten nespadne jen tak z nebe. Pro naše monitory vyvíjíme stále nové technologie, využíváme jen špičkové materiály a sázíme na pečlivé tovární nastavení každého jednotlivého monitoru. Proto se můžete vždy spolehnout na špičkové podání obrazu.

Vysoká přesnost barev pro ECDIS

Gama, jas a barevný prostor RGB monitoru kalibruje výrobce. Reprodukce a podání barev přesně splňuje požadavky systému ECDIS a použití pro radar v souladu s normami IEC 61174, IEC 62288 a IEC 62388.

ECDIS calibration
Bild: Großer Dimmbereich für wechselnde Lichtverhältnisse
Velký rozsah ztlumování jasu pro proměnlivé okolní světlo

Hodí se pro denní i noční použití: Díky velkému rozsahu ztlumení jasu od méně než 1 cd/m2 až po 490 cd/m2 je tento monitor vhodný pro prostředí s proměnlivým okolním světlem. Jas monitoru lze optimálně nastavit pro jakékoli světelné poměry, a proto jej lze bezproblémově používat i v tmavých prostorách.

Větší zorný úhel díky technologii VA

Panel VA poskytuje velký kontrastní poměr a velmi dobrý zorný úhel. Kontrast a barvy obrazu zůstávají téměř v celém rozsahu zorného úhlu stejné. Antireflexní povrch zmírňuje rušivé optické odrazy, a to i při sledování monitoru z boku. 

VA Panel
Obraz bez chvění

Monitor při jakémkoli nastavení jasu generuje obraz zcela bez chvění. Výhoda: Vaše oči se neunavují tak rychle. U obrazovky můžete pracovat delší dobu.

Trvanlivost a spolehlivost

Díky neúnavnému výzkumu a vývoji kvalitních konstrukčních prvků a technologií vyrábí společnost EIZO monitorová řešení, která přesvědčují svou kvalitou a absolutní spolehlivostí.

Obrázek: Spolehlivý na moři
Spolehlivý na moři

Horko, zima, vibrace – monitor odolá trvalému zatížení v námořní dopravě. Splňuje technickou normu IEC 60945 pro oblast ochrany přírody a elektromagnetickou kompatibilitu (EMC), jež je předepsána pro schválení k použití na lodích. Dále jde o zařízení třídy ochrany IP65, a je tudíž chráněno před průnikem prachu a stříkající vody. Další vlastnosti: Speciální povlak ochraňuje elektroniku před vlhkostí. Ventilátor monitoru lze snadno vyměnit.

Schváleno certifikačními subjekty

Monitor splňuje požadavky těchto certifikačních subjektů: GL (Německo), BV (Francie), LR (Británie), DNV (Norsko), ABS (USA), ClassNK (Japonsko), KR (Korea) a CCS (Čína).

Approval classification
EIZO DuraVision: 24/7
Podpora nepřetržitého provozu

Monitor je konstruován pro nepřetržitý provoz (24/7) a vyznačuje se vysokou spolehlivostí. Z tohoto důvodu společnost EIZO poskytuje záruku o délce 3 roky let.

Udržitelnost

Dlouhá životnost, sociálně zodpovědná výroba a přívětivost k životnímu prostředí patří mezi základní kvality výrobků značky EIZO. Proto jsou naše výrobky zhotovovány podle mezinárodních směrnic týkajících se životního prostředí a svojí dlouhou životností šetří přírodní zdroje.

Ekologicky a sociálně uvědomělá výroba

S modelem FDU2603W společnost EIZO dokazuje, že obraz a kvalita výrobků jdou ruku v ruce s odpovědným plánováním, získáváním materiálů a výrobou. Tato hodnota vám umožní bezpečně investovat do moderního a spolehlivého řešení.

Sociálně zodpovědná výroba ve firmě EIZO

Sociálně zodpovědná výroba

Výroba modelu FDU2603W probíhá sociálně zodpovědně. Nevyužívá se dětská ani nucená práce. Dodavatelé přispívající do dodavatelského řetězce procházejí pečlivým výběrem a zavazují se k sociálně zodpovědné výrobě. To se vztahuje především na takzvané konfliktní suroviny. Každoročně dobrovolně sepisujeme podrobnou zprávu o naší sociální zodpovědnosti.

Více informací o odpovědném chování společnosti EIZO najdete zde.

Přívětivý k životnímu prostředí a klimatu

Všechny monitory FDU2603W vyrábíme v našich vlastních továrnách. Uplatňujeme environmentální management dle ISO 14001. Opatření sahají od omezování odpadu, odpadních vod a emisí přes snižování surovinové a energetické náročnosti až po posilování environmentálního povědomí zaměstnanců. Zhodnocení těchto opatření je podstatnou součástí každoročně zveřejňované zprávy.

Monitory EIZO přívětivé k životnímu prostředí a klimatu
Nachhaltige DuraVision-Monitore

Dlouhá životnost a odolnost

FDU2603W je navržen pro dlouhou životnost - obvykle výrazně přesahující záruční dobu. Náhradní díly jsou dostupné ještě mnoho let po skončení výroby. Celý životní cyklus bere ohledy na životní prostředí, neboť dlouhá životnost a opravitelnost šetří přírodní zdroje a klima. Při vývoji modelu FDU2603W jsme dbali na nízké čerpání přírodních zdrojů, používání vysoce kvalitních součástí a materiálů a na pečlivou výrobu.

Vhodné příslušenství

Ještě něco chybí? Zde naleznete příslušenství vhodné k modelu FDU2603W.

Příslušenství
MDS-T261
MDS-T261

Stojan pro 26palcové monitory pro použití v námořní plavbě

Reference

Monitory v praxi - kdo si vybral EIZO a proč
Více

Často kladené dotazy

Často kladené dotazy k vašemu produktu naleznete v Často kladených dotazech
K často kladeným dotazům