Vhodný model pro každou oblast použití

Monitorová řešení pro automatizaci

Monitory EIZO optimalizované k použití v průmyslu jsou konstruovány pro nepřetržitý provoz a mají dvouletou záruční lhůtu. Kvůli bezchybnému provozu i ve velmi náročném prostředí nemají pouzdra monitorů žádné větrací otvory a tlačítka jsou utěsněna, aby do zařízení nemohla vniknout kapalina ani prach.

Požadavky kladené na monitory v oblasti automatizace mohou být značně odlišné. Modely EIZO jsou k dispozici v pěti různých konfiguracích: standardní (standardní stojan), upevnění VESA (bez stojanu), skříň, upevnění do panelu a upevnění do racku. Můžete vybírat z displejů o úhlopříčkách od 10 do 19 palců.

Různé varianty dotykových obrazovek

Různé varianty dotykových obrazovek

Dotykové monitory EIZO se vyznačují velmi pohodlnou a přehlednou obsluhou. K použití ve výrobních halách EIZO nabízí dotykové monitory chráněné proti prachu a vodě, které lze ovládat i v rukavicích.

Nekompromisní spolehlivost

Spolehlivé monitory pro automatizaci

Vynikající kvalita veškerých komponent a náročné standardy výroby, testování a kontroly uplatňované společností EIZO zaručují vynikající spolehlivost monitorů. To je patrné i z dlouhých záručních lhůt a životností. Můžete čerpat z předností absolutně bezpečné investice. Monitory EIZO mají důležité certifikáty, např. podle CE, FCC, UL a CCC.

Monitory EIZO pro automatizaci – přehled předností:

  1. Dokonalé pro veškeré oblasti použití, např. ve výrobních halách nebo k řízení strojů
  2. Různé varianty a velikosti
  3. S dotykovou plochou nebo bez ní
  4. Obzvláštní robustnost a vysoká spolehlivost
  5. Oborové průmyslové certifikace
  6. Vhodné pro nepřetržitý provoz
  7. Výjimečně dlouhá životnost a vysoká bezpečnost investice
Individuální řešení

V oblasti automatizace se mohou požadavky na použité monitory pro jednotlivé případy použití velmi výrazně odlišovat. Ochotně vám nabídneme na míru střižené řešení, jež bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

Specifická zákaznická řešení

Monitory pro automatizaci

K monitorům