FLEXSCAN REFERENCE

Robustnost, kvalita a odolnost

Důvody, proč si společnost AKD vybrala EIZO.

AKD_Stage_Startseite_1880x1058.png

AKD je advokátní kancelář s více než 500 právníky, daňovými specialisty, notáři a zaměstnanci v Belgii, Nizozemsku a Lucembursku. Disponuje velikostí, znalostmi a zkušenostmi, které jí umožňují poskytovat poradenství při vnitrostátních i mezinárodních fúzích a akvizicích, řešit složité problémy ve veřejném sektoru, vést velké i malé soudní spory a pracovat na velkých projektech, jako je přechod na novou energetiku a otázky ochrany a bezpečnosti údajů.

Společnost AKD hledala udržitelný a energeticky účinný monitor pro všechna pracoviště v Beneluxu. Důkladně hodnotila několik značek monitorů podle konkrétních kritérií, včetně udržitelnosti, energetické účinnosti, kvality obrazovky, záruky a celkových nákladů na vlastnictví (TCO). Po testování a porovnání několika značek se vítězem stala společnost EIZO. Model EIZO EV2460 nejlépe vyhovoval požadavkům společnosti AKD, splňoval požadovaná kritéria a poskytoval vynikající výkon.

AKD_Image_3000x2000.png
AKD_Image_2_3000x2000.jpg

Pro maximalizaci produktivity se společnost AKD rozhodla pro dva monitory na každé pracoviště, aby uživatelé mohli efektivně vykonávat více úkolů a pracovat s více aplikacemi současně.

Kromě kvality je nízká spotřeba energie monitorů EIZO v souladu se závazkem společnosti AKD k udržitelnosti a snižování emisí CO2. Monitory přispívají k celkovému úsilí společnosti AKD o úsporu energie a podporují ekologicky šetrné postupy ve společnosti.

Monitory v počtu 1 200 kusů se používají především pro kancelářskou práci. Podle Joosta Reynvaana, vedoucího oddělení IT, monitory nabízejí vynikající výkon a kvalitu obrazovky, což zaměstnancům umožňuje pohodlnou a efektivní práci. Monitory EIZO se nyní osvědčily jako spolehlivé a nepostradatelné nástroje advokátní kanceláře.

"Pro naši kancelář jsou důležité kvalita, spolehlivost a trvanlivost. Monitory EIZO se svým zcela plochým a téměř bezrámečkovým designem působí minimalistickým dojmem. Kombinují energetickou účinnost s odolností a vysokou kvalitou obrazu, což vede k dobrému uživatelskému zážitku pro všechny v naší kanceláři."

Joost Reynvaan

Vedoucí oddělení ICT

AKD_1500x1500.png

Více o advokátní kanceláři AKD

Webové stránky