REFERENCE FLEXSCAN

Také ve svém novém sídle vsadilo trivago na monitory EIZO

trivago_stage_1536x800.jpg

trivago coby největší vyhledávač hotelů na světě denně porovnává nabídky více než 2,5 milionu hotelů a prázdninových apartmánů ve 190 zemích.

Již v roce 2016 se trivago rozhodlo nasadit monitory EIZO. Obchodní zástupce EIZO pro klíčové zákazníky představil modely FlexScan EV2450 a EV2750, které pak byly předány k testování na pracovištích. Oba monitory zákazníka přesvědčily špičkovou kvalitou a všestrannou funkčností. „Navíc komunikace a spolupráce s výrobcem EIZO a distributorem výpočetní techniky byla zcela bez problémů,“ dodává Nils Brauckmann, vedoucí nákupů výpočetní techniky ve firmě trivago.

trivago Campus v Media Harbour Düsseldorf

Firma byla založena roku 2005 v Düsseldorfu. V důsledku prudkého růstu jí původní sídlo brzy přestalo stačit. Bylo třeba najít místo pro nové zaměstnance přicházející z celého světa a čítající přes 55 národností. Trivago proto přistoupilo k výstavbě většího a modernějšího sídla v düsseldorfské komerční čtvrti vznikající z bývalých přístavů. V polovině roku 2018 byla první etapa výstavby dokončena. Vznikla šestipatrová budova kapkovitého tvaru, v níž může na ploše 26 tisíc čtverečních metrů pracovat až 2100 zaměstnanců.

trivago_Teaser_Gebaeude_aussen_3.jpg
trivago_Teaser_Empfang.jpg
trivago_Teaser_Gebaeude_aussen_1.jpg
trivago_Teaser_Gebaeude_aussen_2.jpg

Pro nová pracoviště si trivago objednalo další monitory EV2450 (1550 kusů) a EV2750 (450 kusů). „Téměř všechna naše pracoviště jsou nyní vybavena monitory EIZO. Týká se to jak pevných pracovních stolů, tak flexibilních psacích stolů označovaných jako Flexi Desks. Ty lze využívat univerzálně – třeba když některý z kolegů potřebuje občas obměnit pracoviště,“ vysvětluje Nils Brauckmann a dodává: „Každý psací stůl je vybaven dvěma monitory EV2450. Na zvláštní přání můžeme poskytnout i model EV2750. Ten se využívá třeba na monitorování dat.“

trivago_Teaser_Buero_1.jpg
trivago_Teaser_Buero_2.jpg

Všichni naši zaměstnanci jsou s monitory EIZO velmi spokojeni. Ve firmě podporující individualitu a pohodlí jednotlivých zaměstnanců je velmi vítané každé řešení vyznačující se vysokou univerzálností a přívětivostí.

Nils Brauckmann

Vedoucí nákupů výpočetní techniky ve firmě trivago