Software pro kancelář

MAC Address Clone Utility

Software pro dočasné nahrazení adresy MAC monitoru EIZO s připojením k síti LAN ověřenou adresou MAC připojeného počítače.

Obrázek produktu MAC Address Clone Utility

Ověřený přístup k síti

přes monitor s připojením LAN

Některé monitory EIZO mají vyhrazené připojení LAN pro stabilní kabelové připojení k síti. K přístupu k síťovému signálu prostřednictvím monitoru stačí notebooky nebo počítače připojit kabelem USB. To je výhoda zejména pro notebooky, které již nemají připojení k síti LAN. Umožňuje to rychlý a stabilní přenos dat, který je vyžadován například při videokonferencích.

Jako síťové zařízení má monitor svou vlastní adresu MAC. Adresa MAC (Media Access Control Address) je identifikátor, který je přiřazen zařízením, která se mohou připojit k síti, jako jsou počítače, směrovače a mobilní telefony.

Software "EIZO MAC Address Clone Utility" pro systém Windows může monitoru dočasně přiřadit adresu MAC připojeného počítače. Tato transparentnost umožňuje ověřeným počítačům přistupovat k síti prostřednictvím monitoru. To je užitečné například ve sdílených kancelářích a zasedacích místnostech, kde různí zaměstnanci přistupují k síti prostřednictvím připojení monitoru k síti LAN.


Další užitečné informace najdete v našich často kladených dotazech:

Connectivity_LAN.jpg

Dostupnost

Pokud chcete tento užitečný software získat a používat, kontaktujte prosím naše manažery pro klíčové zákazníky.

Technické údaje

Kompatibilní operační systémy

Windows 11 / 10 (64-bit)

Kompatibilní modely FlexScan

EV3895, EV3240X, EV2795, EV2740X, EV2495, EV2490

Kompatibilní modely ColorEdge

CG2700X, CG2700S