Dotykové monitory

Dotykové monitory EIZO jsou vhodné pro širokou škálu aplikací a slouží především jako HMI (Human Machine Interface). Displeje kombinují vynikající kvalitu obrazu a spolehlivost s vysokou mírou flexibility.

Na dotykové monitory
Stage_Content_Touch.jpg

Správný dotykový monitor pro každou potřebu

Dotykové monitory jsou nezbytnou součástí digitalizace a umožňují intuitivní a pohodlné ovládání programů nebo procesů v různých prostředích. Dotykové monitory zazáří například v pracovních prostředích, kde je používání klávesnic a myší nepraktické nebo jednoduše nevhodné. Zejména v lodní dopravě, lékařství a různých dalších odvětvích se dotykový monitor již dlouho používá.

Řada řešení EIZO pro dotykové obrazovky kombinuje přesnost moderních dotykových technologií s dlouholetými zkušenostmi společnosti. Dotykové displeje nabízejí velmi dobrou kvalitu obrazu, kterou jsou monitory EIZO známé. Dotykové monitory s vysokým rozlišením jsou také od základu optimalizovány pro odolnost a spolehlivost a fungují nepřetržitě - například jako součást bezpečnostního videosystému.

Touch-Monitore_content1.jpg

Robustní a pro použití 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Aby společnost EIZO splnila náročné požadavky na rozhraní HMI (Human Machine Interface) v různých řešeních, má ve svém portfoliu různé dotykové technologie. Monitory, které jsou optimalizovány pro širokou škálu aplikací, jsou většinou určeny pro 24hodinové použití. Aby mohly dokonale fungovat i v náročném prostředí, mají kryty monitorů bez větracích otvorů a utěsněná tlačítka, v závislosti na požadavcích a zamýšleném použití, takže do nich nemůže proniknout ani kapalina, ani prach. Tím je zajištěna trvanlivost a robustnost pro trvalé použití.

Výběr technologie dotykové obrazovky

Společnost EIZO nabízí své dotykové monitory se třemi různými technologiemi dotykových obrazovek, aby vyhovovaly každému použití: PCAP (projekční kapacitní), povrchová akustická vlna a analogový odporový snímač. Tyto tři technologie se vyznačují individuálními přednostmi a jsou vhodné pro různé typy provozu, např.. Ať už se mají používat holou rukou, stylus perem nebo v rukavicích - ať už mají být obzvlášť odolné proti prachu a vodě nebo mají mít o jasný displej: Dotykové monitory EIZO lze nakonfigurovat přesně na míru.

Touch-Monitore_technology1.jpg

PCAP (Projected Capacitive)

Technologie dotykové obrazovky PCAP - známá také jako projektivní kapacitní dotyková obrazovka nebo dotyková obrazovka PCT - se vyznačuje obzvláště vysokou citlivostí dotyku. Displeje PCAP dotykových monitorů EIZO zpracovávají až deset dotyků současně, a proto se ideálně hodí pro případy použití, kdy je důležitá spolupráce. Skleněný povrch je navíc mimořádně odolný s tvrdostí 5 až 7 H.

Ovladatelné pomocí: Rukou, stylus pera
Odolnost proti vodě/prachu: Vysoká
Životnost: nejméně 50 milionů dotykových vstupů

Touch-Monitore_Technology2.jpg

Akustická vlna

Dotykové monitory EIZO s technologií akustických vln umožňují řadu možných způsobů zadávání, a proto jsou obzvláště flexibilní. Antireflexní displej také účinně zabraňuje odleskům, takže displej dotykového monitoru zůstává dobře čitelný v různých prostředích a za různých světelných situací. Čitelnost dále zlepšuje podsvícení LED s hodnotou až 380 cd/m2. Robustní skleněný povrch (7 H) je odolný proti poškrábání a zajišťuje dlouhou životnost.

Ovladatelné pomocí: Rukou, rukavic, stylus pera
Odolnost proti vodě/prachu: Standardní
Životnost: nejméně 50 milionů dotykových vstupů

Touch-Monitore_Technology3.jpg

Analogová odporová technologie

Dotykové monitory s analogovou odporovou technologií podporují provoz při teplotách od 0 °C do 50 °C a lze je flexibilně ovládat.

Ovladatelné pomocí: Rukou, rukavic, stylus pera
Odolnost proti vodě/prachu: Vysoká
Životnost: nejméně 10 milionů dotykových vstupů

EIZO: silný partner

Jako zkušený B2B dodavatel je společnost EIZO dobře připravena poradit společnostem a spolupracovat na vývoji vhodných řešení pro každou aplikaci. Obraťte se na náš prodejní tým, rádi vám pomůžeme s jakýmkoli projektem - s individuální podporou před nákupem i po něm.

EIZO Sales-Kontakt
H07_Kontakt.jpg