ŘEŠENÍ DEKODÉRU IP

Integrace se systémy pro správu videa

IP_Decoding_stage.jpg

Moderní bezpečnostní kamerové systémy obvykle zahrnují komplexní instalace s různými komponenty a širokou škálou funkcí. Systém správy videa (VMS) je ústředním bodem pro řízení a správu všech úloh. Důležitou součástí infrastruktury je přehrávání obrazů z kamer - ať už centralizované, nebo decentralizované.

Spolupráce společnosti EIZO s předními poskytovateli bezpečnostních a dohledových řešení zajišťuje technickou kompatibilitu a optimalizovanou funkčnost dekodérů DuraVision IP s různými systémy VMS. To z nich činí ideální doplněk pro přehrávání IP videa v celkové instalaci.

Typy integrace

U některých systémů VMS je integrace dekódovacích řešení IP nativně zakotvena, tj. je již pevnou součástí softwaru. Naproti tomu integraci jiných systémů umožňuje speciálně vyvinutý plug-in. Vývoj zásuvných modulů probíhá také ve spolupráci společnosti EIZO a poskytovatelů VMS, aby byly splněny specifické požadavky uživatelů.

VMS_Integration_3000x2000.jpg

Monitory a kamery lze spravovat centrálně.

Funkce

Například dekodéry IP lze ovládat a monitorovat přímo z rozhraní VMS, což zjednodušuje proces instalace a provozu. To zahrnuje registraci kamer, vzdálené kontroly stavu a úpravy rozložení a zobrazení videa. Další funkcí je pohodlné přesouvání videí z registrovaných kamer na požadované místo pomocí funkce drag & drop. Rozložení se zobrazí odpovídajícím způsobem, i když je bezpočítačové řešení IP dekodéru EIZO umístěno na dálku. Nastavení a možnosti zobrazení lze také snadno konfigurovat prostřednictvím systému VMS, aniž by bylo nutné přistupovat k uživatelskému rozhraní monitoru samostatně.

Integration-security-systems_Plugins_RemoteControl.jpg
Dálkové ovládání monitorů
Integration-security-systems_Plugins_ImageEnlargement.jpg
Pohodlné zvětšování záběrů z kamer úkonem táhni a pusť
Integration-security-systems_Plugins_LayoutAdjustment.jpg
Automatické přizpůsobení uspořádání obrazovky po úkonu

VMS partner

IP-Decoder-Solutions_3000x2000.jpg

Typ integrace se současnými řešeními EIZO

Poskytovatel VMS

Accellence Technologies

Genetec

Milestone Systems*

Mobotix*

Panasonic

Qognify*

Siemens*

Nativní

/

/

/

/

Zásuvný modul

/

/

/

* Vyžaduje se licence EIZO Enterpris

Portfolio produktů dekodéru DuraVision IP

Použité řešení dekodéru IP

Edmonton_640.jpg

Edmonton Transit Service

Kanadský dopravní podnik Edmonton Transit Service využívá k monitorování stanic integrované řešení kamerového dohledu sestávající z monitorů EIZO s dekodérem IP a systému správy videosignálů Genetec.

Přečtěte si více

EIZO: silný partner

Jako zkušený B2B dodavatel je společnost EIZO ideálně vybavena pro poradenství a spolupráci při vývoji vhodných řešení pro každou aplikaci. Obraťte se na náš obchodní tým, rádi vás podpoříme při realizaci jakéhokoli projektu - s individuální podporou, před nákupem i po něm.

Kontaktujte nyní
H07_Kontakt.jpg