PRODUKTOVÁ TISKOVÁ ZPRÁVA

EIZO DuraVision DX0212-IP, FDF2712W-IP a FDF2312W-IP

Produktová tisková zpráva

Nejnovější bezpočítačové IP dekodéry pro bezpečnostní videosystémy s integrací do předních systémů pro správu videa

Po úspěšném uvedení produktu na japonský trh společnost EIZO oznamuje aktuální řešení IP dekodéru také v Evropě. Modely DuraVision DX0212-IP, FDF2712W-IP a FDF2312W-IP jsou již k dispozici a skládají se ze dvou monitorů (23 a 27palcových) a dekódovacího boxu pro připojení k libovolné obrazovce.

DuraVision FDF2712W-IP a FDF2312W-IP jsou dva IP dekodéry s rozlišením Full HD (1920 x 1080), které zobrazují videostreamy přenášené po síti, ať už přímo z IP kamer nebo prostřednictvím systému správy videa. Dekódovací box DuraVision DX0212-IP využívá stejnou dekódovací platformu jako monitory, ale nabízí flexibilitu pro zobrazení rozlišení až 4K UHD (3840 x 2160) na každé ze dvou k němu připojených obrazovek.

Všechna řešení dekodéru EIZO IP nevyžadují počítač ani další software či hardware, což výrazně zjednodušuje instalaci a šetří čas a náklady na práci. Tím se eliminují potenciální zdroje chyb a odstraňují se bezpečnostní rizika, která existují u běžných instalací pomocí PC. S jejich pomocí lze výrazně snížit počet zařízení zapojených do manipulace s citlivými vizuálními daty.

Protože další vývoj a vybavení dekodérů EIZO IP není v žádném případě ukončen, společnost EIZO pravidelně nabízí aktualizace a rozšíření pro implementaci nově vyvinutých technologií a funkcí. Jsou k dispozici jako standardní aktualizace nebo jako součást licence Enterprise (volitelně). Tato možnost aktualizace pomáhá udržovat produkty aktuální během jejich používání ve větších bezpečnostních a dohledových systémech, zajistit dlouhodobou spolehlivost a získat další funkce pro optimalizovaný provoz.

Společnost EIZO spolupracuje s předními společnostmi v oblasti zabezpečení videa, aby zajistila technickou kompatibilitu a funkčnost svých IP dekodérů s různými systémy správy videa (VMS). Pomocí společně vyvinutých zásuvných modulů nebo podpory těchto řešení VMS mohou uživatelé snadno nastavit, spravovat a ovládat přehrávání videa pomocí řešení EIZO a jeho nastavení z centrální platformy.

Řešení IP dekodéru navíc podporují vlastní integraci s místními bezpečnostními systémy nebo zařízeními a umožňují tak komunikaci, případně reakci na poplachy po síti. Když dojde k události a je odeslán alarm z IP kamer, kontroly přístupu, systému VMS nebo jiných systémů, IP dekódovací řešení EIZO reagují předdefinovanou akcí, jako je např. automatické nastavení rozložení, zobrazení zprávy, nastavení PTZ kamery, maskování a další. Implementace takových inteligentních zobrazovacích systémů do pracovního procesu zajišťuje, že operátoři dostanou ve správný čas ty nejrelevantnější informace, aby mohli rychle reagovat na vzniklé situace.

Uživatelé si mohou zakoupit volitelnou podnikovou licenci, která poskytuje přístup k pokročilým funkcím dekodéru IP. Jejich instalace nebo aktivace v zařízeních je flexibilní a lze ji provést kdykoli před i po instalaci hardwaru. Mezi další funkce patří přehrávání nahraného videa, vzdálené sledování živých přenosů prostřednictvím webového uživatelského rozhraní, přizpůsobení nabídek a podpora dalších protokolů, jako je SRT (Secure Reliable Transport), LDAP (Lightweight Directory Access Protocol), AXIS SRTP (AXIS Secure Real-Time Transport Protocol) a SNMP (Simple Network Management Protocol).

Další funkce

  • Interoperabilní s více než 300 kamerami
  • Integrace s GenetecTM Security Center
  • Integrace s Milestone XProtect®.
  • Integrace se systémem Qognify VMS
  • Vizuální maska a vizuální funkce virtuální linie
  • Podpora protokolu HTTPS pro zabezpečenou síťovou komunikaci
  • používání 24 hodin denně, 2 roky záruka výrobce

Dostupnost

Modely DuraVision DX0212-IP, FDF2712W-IP a FDF2312W-IP jsou k dispozici k okamžitému dodání.

Obrazy produktu DX0212-IP

Obrazy produktu FDF2712W-IP

Obrazy produktu FDF2312W-IP