ColorEdge Ambassador

Můj monitor EIZO ColorEdge je mým oblíbeným členem týmu

Tančící žena s červenými vlasy a červenými šaty.

Christian Ammann je nadaný módní fotograf, který neustále fotografuje produkty a lidi pro své různé mezinárodní klienty. Fotil celebrity, jako jsou Samuel L. Jackson, Robbie Williams a Iggy Pop, a pravidelně fotografuje pro známé módní značky, jako jsou Chanel, L'Oréal a MaxFactor.

Při tomto focení chtěl opět naplno prožít svou kreativitu. Inspirovali ho nadějná baletka Marta Andreitsivová a návrhář Giancarlo Bello. S týmem stylistů, producentů a dalších pomocníků vytvořil Christian při natáčení v bádenském Kurtheateru skutečnou říši divů. A svým fotoaparátem zachytil pohyb v magických obrazech, které okouzlují a ohromují.

CG319X v akci

Při fotografování je vždy přítomen monitor EIZO ColorEdge CG319X. Na mobilním stojanu lze monitor snadno a rychle přenášet, a je tak flexibilně dostupný kdekoli. Christian Ammann vysvětluje: „Je nesmírně užitečné mít na place monitor. Celý tým se může na snímky okamžitě podívat a rozhodnout, co je třeba zlepšit. Díky monitoru mám navíc naprostou jistotu, že zachycené barvy jsou přesně takové, jaké je chci mít.“

Kreativita ve všech podobách

Ať už se jedná o fotografie, video nebo tisk, s monitorem EIZO ColorEdge CG319X a jeho předem uloženými barevnými profily je změna profilů hračkou. Christian Ammann tuto funkci při natáčení velmi oceňuje, protože fotografie a zejména pohyblivé obrázky musí být okamžitě kontrolovatelné. Díky tomu jsou obrázky v různých formátech vždy dokonalé.

Úspěšný fotograf má na monitoru uložen také svůj vlastní profil, ke kterému se snadno dostane jediným klepnutím prstu.

Christian Ammann před svým monitorem

O společnosti Christian Ammann

Christian Ammann (*1975) je nezávislý módní a kosmetický fotograf a filmař. Už ve dvanácti letech věděl, že se chce stát fotografem. Vystudoval fotografii v Curychu a od té doby pracuje na mezinárodní úrovni. Ammann pracuje pro různé mezinárodní módní značky, jako jsou Chanel, L'Oréal, Max Factor, Victorinox, Mammut a Audemars Piguet.

Christian Ammann

Inspirativní fotografie