Software pro kancelář

Screen InStyle Server

Prostřednictvím serverové aplikace Screen InStyle Server mohou systémoví administrátoři spravovat a řídit monitory a počítače připojené do sítě.

Obrázek produktu Screen InStyle Server

Kontrola monitoru

správci systému

Screen InStyle Server je správcovský nástroj využívající webový prohlížeč a sloužící k ústřední správě monitorů připojených do sítě.

Server Screen InStyle podporuje správu počítačů, na kterých se používá verze systému Windows - nikoli však verze systému macOS - aplikace Screen InStyle.

Správa monitorů a počítačů v síti

Program Screen InStyle Server umožňuje efektivní správu majetku. Administrátoři si mohou zobrazit mimo jiné počet, modely, výrobní čísla nebo provozní stav všech monitorů připojených do sítě. Takto lze například naplánovat, kdy bude nutné monitory z důvodu celkové provozní doby nahradit.

Kromě toho jsou k dispozici i údaje o operačním systému, uživatelském jménu nebo IP adrese počítačů. Informace o monitorech a počítačích lze exportovat do Excelu a přenášet do dalšího administračního softwaru.

Dostupné údaje o monitorech a počítačích v síti

 

Monitor

Model, Výrobní číslo, Zapnutý / vypnutý, Doba provozu, Jas, Barevný režim, Nastavení barev, Nastavení úspory energie, Uzamčení tlačítek

PC

Výrobce, Model, Výrobní číslo, Jméno počítače, Jméno uživatele, Operační systém, IP adresa, MAC adresa, Napájení

Informace o monitoru a počítači lze importovat a exportovat do tabulky aplikace Excel. Informace lze snadno přenášet do softwaru pro správu jiné společnosti.

ScreenInStyleServer_Monitors-in-network.jpg

Podle potřeby lze vybrat a zobrazit údaje o monitorech (např. model, výrobní číslo, barevný režim) nebo o počítačích (např. operační systém, uživatelské jméno, IP adresa).

Řízení parametrů obrazu

Nastavení obrazovky jako barevný režim nebo jas lze stanovit u jednotlivých monitorů nebo v celých odděleních. To usnadňuje navození ergonomických podmínek na každém pracovním místě.

Přednosti softwaru Screen InStyle Server se projeví i při náběhu velkého množství přístrojů, neboť základní nastavení pro jednotlivé uživatele nebo jejich skupiny lze zařídit ústředně a najednou. Nežádoucí změny nastavení prováděné uživateli je možné zablokovat.

ScreenInStyleServer_Display-setting.jpg

Systémoví administrátoři mohou sestavit optimální zobrazovací režimy pro jednotlivé skupiny uživatelů.

ScreenInStyleServer_Pulldown-menu.jpg

Nastavovací nabídka každého monitoru v síti je dostupná přes rozbalovací seznam.

ScreenInStyleServer_Monitors-settings.jpg

Při nastavování monitoru se odesílají pokyny do zvoleného cílového přístroje.

Optimalizace spotřeby energie

Screen Instyle Server dává správcům techniky možnost snížit celkovou spotřebu počítačů a monitorů v síti.

Přístroje lze nastavit tak, že se po určité době bez interakce s uživatelem samočinně přepnou do úsporného režimu a tím sníží svoji spotřebu energie.

ScreenInStyleServer_Power-setting.jpg

Monitory a počítače se po určité době přepnou do úsporného režimu.

Vyšší bezpečnost díky automatickému zamykání

Uživatelé často zapomínají zamykat svůj počítač při opuštění pracoviště. Screen InStyle Server může dát počítačům v síti pokyn k automatickému uzamčení po stanovené době bez interakce s uživatelem. Tím se v kancelářském prostředí zvyšuje bezpečnost.

ScreenInStyleServer_Lock-setting.jpg

Funkci zamykání počítačů lze ústředně ovládat softwarem Screen InStyle Server.

Poznámka

Používání aplikace Screen InStyle Server je možné jen u monitorů kompatibilních s programem Screen InStyle a připojených ke klientskému počítači.

Technické údaje

Server PC

 

Rozlišení

1280 × 1024 nebo vyšší

Kompatibilní operační systémy

Windows Server 2022, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows 11, Windows 10 (64-bit)

Kompatibilní prohlížeče

Google Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer

Client

 

Kompatibilní client monitory

EV3895, EV3240X, EV3285, EV3237, EV2795, EV2740X, EV2785, EV2781, EV2780, EV2760, EV2750, EV2495, EV2490, EV2485, EV2480, EV2457, EV2456, EV2455, EV2460, EV2451, EV2450, EV2360

Client PC

PC s rozhraním USB (Pro použití serveru Screen InStyle Server musí být monitor připojen k PC přes USB), Screen InStyle musí být nainstalován a server nakonfigurován

Kompatibilní operační systémy

Windows 11, Windows 10 (32-bit, 64-bit)

Soubory ke stažení a podpora

Kolem vašeho produktu

Software

Screen InStyle / Server

Pomocí aplikace EIZO Screen InStyle lze snadno řídit spotřebu elektrické energie, nastavovat barvy, jas a ostatní volitelné parametry monitorů. Pomocí serveru Screen InStyle Server mohou správci systému ovládat monitory a počítače připojené v síti.