ColorEdge Reference

UAX! – oblečení pro volný čas

Společnost UAX, přední český výrobce značkového oblečení pro volný čas, disponující vlastním fotoateliérem, design studiem a sítotiskovou tiskárnou, pracuje na monitorech EIZO.

UAX_Stage2.jpg

S monitory EIZO jsou trička barevnější a oči nepálí

Společnost UAX, přední český výrobce značkového oblečení pro volný čas, disponující vlastním fotoateliérem, design studiem a sítotiskovou tiskárnou, pracuje na monitorech EIZO. Největší nároky jsou na monitory kladeny v průběhu vytváření nové kolekce, se kterou souvisí zejména zpracování velkého počtu fotografií a tvorba katalogu.

UAX_1.jpg

UAX používá 22” monitory CG z řady ColorGraphic a 24” z řady CS.

Pro firmu UAX je při práci takřka životně důležitá kvalita a stálost barev. Například trička UAX! jsou vyráběna v několika barevných variantách, přičemž některé barvy jsou si natolik podobné, že je lze bez kvalitního monitoru jen stěží správně „nabarvit“. S nákupem nových monitorů EIZO se podání barev výrazně zpřesnilo a zkvalitnilo. Díky tomu se stal tisk tištěných materiálů předvídatelnější a obrázky barevnější.

"Nádhera, nechce se mi jít ani ven, jaké máme dnes před sebou barvy," reagoval image maker UAX! Radek, když na obrazovce EIZO poprvé pracoval.

UAX_2.jpg

Po dlouholetých praktických zkušenostech lze monitory EIZO rozhodně doporučit!

UAX_3.jpg

Pro kancelářské aplikace pak firma používá 24” monitory řady FlexScan.

Bylo by patrně zbytečné uvádět zde kompletní výčet kladných vlastností monitorů EIZO. Přesto bychom rádi vyzdvihli jednu z nich. Při vytváření nových kolekcí zabírá práce na počítači 12 i více hodin denně, což je pro zrak velice náročné. EIZO je však vybaveno senzorem pro optimalizaci jasu, díky němuž se monitor přizpůsobuje intenzitě okolního světla. To umožňuje dlouhou pracovní dobu bez následků v podobě nepříjemného pálení a zčervenání očí.

UAX_4.jpg

UAX o sobě

uax® s.r.o už od roku 1997 se stala předním výrobcem značkového designového oblečení pro volný čas. Nejsme a nechceme být hlavní proud - mainstream. Za více než 20 let na trhu v ČR i v Evropě má uax® stále více příznivců ve všech věkových kategoriích.

Náš návrhářský team jsme postavili na kombinaci profesionality, dlouholeté zkušenosti, kreativity a hravosti v navrhování designu triček uax®.