RadiForce Referenz

Radiologická diagnostika - přesná a flexibilní

Rentgenový institut Medical Imaging Luzern AG ve Švýcarsku spoléhá při radiologických diagnózách na lékařské monitory RadiForce od společnosti EIZO.

MIL Sursee

Institut radiologie a nukleární medicíny Medical Imaging Luzern AG (MIL AG) otevřel v květnu 2021 ve městě Sursee radiologickou ordinaci pro ambulantní pacienty. Díky novému postupu je možné nabízet radiologická vyšetření rychleji a pružněji, zkrátit čekací doby a zvýšit kvalitu služeb.

Společnost MIL AG v Sursee se pro tento účel spoléhá na monitory RadiForce od společnosti EIZO, protože vysoká kvalita obrazu společně s odbornou znalostí lékařů jsou zásadní předpoklady pro správně stanovenou diagnózu, která je rozhodující pro další léčbu pacientů.

Rentgenologický ústav MIL Sursee
Recepce MIL Sursee

Nejnovější technologie pro přesnou diagnostiku

Ve společnosti MIL AG v Sursee se monitory RadiForce RX660 používají pro zobrazování radiologických informací a monitor MS236WT jako pomocný náhledový dotykový monitor u rentgenového přístroje. Výhody jsou zřejmé: přesný, rovnoměrný obraz na monitoru s vysokým rozlišením je nezbytný pro spolehlivou diagnostiku - EIZO zajišťuje maximální diagnostickou spolehlivost.

RX660 pro rentgenovou diagnostiku

RX660 pro rentgenovou diagnostiku

MS236WT jako kontrolní rentgenový monitor

MS236WT jako kontrolní rentgenový monitor

Multimodální monitor RX660 je ideální pro zobrazování radiologických snímků především díky jeho rozlišení 6MP a nekompromisní kvalitě zobrazení pro přesné vykazování. Ostrost obrazu při vysokých úrovních jasu je velmi detailní. Spolehlivost a kvalita monitoru podporuje jistotu lékaře při diagnostice. Díky kompaktní konstrukci zabírá monitor velmi málo pracovního prostoru.

RadiLight je dokonalým řešením pro obvykle tmavé prostředí radiologického pracoviště. Díky jednoduchému uchycení na zadní straně monitoru je zabráněno vzniku rušivých odlesků na displeji. Intenzitu osvětlení lze rozdělit do 10 úrovní.

Software EIZO pro zajištění kvality RadiCS zobrazování monitorů dle normy DICOM se používá pro povinnou týdenní kontrolu kvality zobrazování a kalibraci stupňů šedi (QC). To pomáhá společnosti MIL AG zajistit optimální kontrolu kvality každého z monitorů RadiForce.

Rentgenové nálezy
Kalibrace

Monitory RadiForce MS236WT se používají v rentgenové místnosti k obsluze rentgenové jednotky. Širokoúhlý formát obrazovky a velký pozorovací úhel usnadňují prohlížení rentgenových snímků, souvisejících nálezů a dalších údajů o pacientovi. Díky instalaci monitoru na otočné rameno může obsluha flexibilně přesouvat monitor do požadované polohy. To podporuje efektivní a přesnou práci.

MS236WT v rentgenové místnosti

MS236WT v rentgenové místnosti

MS236WT v kontrolní místnosti rentgenu

MS236WT v kontrolní místnosti rentgenu

"Díky monitorům RadiForce od společnosti EIZO, které zde používáme, si můžeme být jisti, že zobrazený obraz vždy přesně zobrazuje každý detail."

Gregor Rieger, MD, vedoucí lékař MIL Sursee

 

Doktor Gregor Rieger představuje MIL Sursee podrobněji v tomto videu. Podívejte se, stojí to za to.