Reference RadiForce

Radiologická klinika Biberach

Biberach_Header.JPG

Pevné rozhodnutí ve prospěch monitorů EIZO

Radiologičtí specialisté Wolfgang Fuchs a Victor-Götz Bansemer otevřeli v dubnu 2019 společně s doktorem Kai Hammerem radiologickou kliniku. Od té doby přijímají s dvaceti dalšími spolupracovníky své pacienty v novém zdravotnickém středisku ve čtvrti Hauderboschen v německém Biberachu.

Dvoupodlažní budova kliniky nabízí na 730 čtverečních metrech nejmodernější diagnostiku, nejvyšší odbornost a další služby v příjemně a přátelsky zařízeném prostředí. Vyšetřovací metody zahrnují výpočetní tomografii, magnetickou rezonanci, rentgen a mamografii.

Zásadní roli v rozhodování dr. Fuchse o pořízení monitorů EIZO hrála špičková kvalita a pětiletá záruka včetně výměny na místě. Mezi další klady patří odborné poradenství počítačových techniků z firmy MF MED UG a týmu EIZO stejně jako dlouholeté příznivé zkušenosti s monitory EIZO v mamografickém screeningu.

Biberach_Wolfgang_Fuchs.JPG

„Při výběru kompletního vybavení kliniky od kliky u dveří až po magnetickou rezonanci jsme dbali na nejvyšší kvalitu výrobků a dlouhou životnost,“ říká dr. Fuchs. „Proto jsme v případě monitorů velmi rychle a s naprostou jistotou zvolili výrobky značky EIZO,“ vysvětluje zkušený radiolog své rozhodnutí.

Wolfgang Fuchs

Spolumajitel radiologické kliniky v Biberachu

Nejvyšší obrazová kvalita při diagnostice na monitorech RadiForce

Při diagnostice se kolektiv spoléhá na modely RadiForce RX660 a RX560 MammoDuo. Špičková obrazová kvalita monitoru RX560 MammoDuo sestávajícího ze dvou obrazovek RX560 upevněných na speciálním stojanu jej předurčuje pro mamografický screening a vypracovávání nálezů během léčby.

Biberach_Image_02.JPG

Monitory EIZO nalezneme i na dalších pomocných pracovištích

Monitory EIZO se na klinice Fuchs/Bansemer nevyužívají jen v lékařské diagnostice, ale i při správě a zpracování údajů pacientů a obrazových dat, na pomocných pracovištích a v prostředí back office. Zde zaměstnanci využívají modely FlexScan EV2450 vyznačující se úhledným designem s mimořádně tenkým rámečkem. Specializované lékařské monitory i kancelářské monitory tak pocházejí od stejné firmy, což výrazně zjednodušuje celou správu této techniky.

Biberach_Image_01.jpg
Biberach_Image_03.JPG
Biberach_Image_04.JPG