Monitory pro kreativní lidi

Working with the Best: ColorEdge od společnosti EIZO

Ať už upravujete fotografie nebo videa, vytváříte grafiku a ilustrace, tisknete vysoce kvalitní umělecký tisk nebo brožuru - ať už jsou oblasti kreativních aplikací jakkoli odlišné, mají jedno společné: vždy potřebujete naprosto spolehlivý monitor, který zaručí přesné a naprosto nezkreslené zobrazení digitálního souboru. Jinými slovy: potřebujete ColorEdge od společnosti EIZO.

Monitor je nástroj, který má jednoduše fungovat. Mělo by se "jednoduše" zobrazit, co je v souboru. Zní to jednoduše a samozřejmě - ale není. Zejména ne v náročném kreativním digitálním pracovním procesu. Vysoké nároky nelze splnit běžným nástrojem.

Aby byl přesný nástroj, jako je grafický monitor, trvale přesný a bez námahy, musí se spojit tři faktory.

Správný hardware.

Monitory ColorEdge se vyznačují širokým pokrytím barevného gamutu a barevnou hloubkou. Díky bezeztrátové hardwarové kalibraci je zaručeno, že se soubor zobrazí i za 5 let stejně jako dnes.

Správné nastavení.

Každý monitor je z výroby dokonale zkalibrován. Každý jednotlivý panel je přesně změřen a optimalizován. Jedině tak lze dosáhnout homogenního zobrazení obrazu, pro které jsou monitory ColorEdge tak ceněné.

Spolu se snadno použitelným kalibračním softwarem ColorNavigator od společnosti EIZO je pravidelná rekalibrace a vytváření ideálních individuálních kalibračních cílů hračkou.

Výrobce, který ví, co dělá.

Víme, co naši kreativní uživatelé potřebují, a společně neustále vyvíjíme naše monitory. S velkou vášní a péčí vytváříme nástroje, které jsou bezkonkurenčním souhrnem hardwaru, softwaru, know-how a zkušeností. Díky naší pětileté záruce s výměnou na místě se můžete spolehnout, že i v nejhorším případě budete opět plně funkční.

V monitorech ColorEdge od společnosti EIZO se všechny tyto aspekty spojují do jedinečného celkového balíčku, takže se tvůrci musí starat o své nástroje co nejméně a mohou se místo toho co nejvíce věnovat tvůrčímu procesu. Abyste měli vždy jistotu: Co vidíte, to dostanete.

Výhody grafických monitorů EIZO

Ideální kombinace velkého barevného prostoru a nejvyšší přesnosti

Abyste mohli využívat celé barevné spektrum moderních fotoaparátů, potřebujete monitor, který pokrývá co největší barevný prostor. V opačném případě není možné vizuální posouzení a úprava nasycených odstínů obsažených v souboru. Proto panel IPS našich monitorů ColorEdge pokrývá velké fotografické barevné prostory, jako je AdobeRGB, a také tiskový barevný prostor CMYK ISO-Coated V2. Celé barevné spektrum moderních fotoaparátů se tak zobrazuje beze změny a bez mezer. Zaručena je také přesná simulace výsledku tisku v měkkém zobrazení.

Rychlá, snadná a bezztrátová kalibrace bez kompromisů

Aby bylo zajištěno, že monitor zobrazuje vždy stejný soubor stejným způsobem po celou dobu své životnosti, je nezbytná pravidelná kalibrace. Všechny monitory ColorEdge používají k tomuto účelu metodu bezeztrátové hardwarové kalibrace. Na rozdíl od softwarové kalibrace, která s sebou vždy nese riziko snížení kvality zobrazení, hardwarová kalibrace nejen vytváří korekční profil pro grafickou kartu, ale také kalibruje tabulku LUT (Look-Up-Table) monitoru. Ve spojení se snadno použitelným bezplatným kalibračním softwarem ColorNavigator od společnosti EIZO lze monitor ColorEdge velmi snadno a beze ztrát korigovat.

Připraveno k použití po vybalení z krabice - dokonale kalibrované ex works

Aby byl monitor ColorEdge připraven k použití ihned po vybalení z krabice, je každý monitor ColorEdge ve výrobě individuálně změřen a optimálně nastaven. Za tímto účelem se pečlivě kontrolují a v případě potřeby korigují gama křivky červeného, zeleného a modrého kanálu.

Tato jedinečná tovární kalibrace EIZO umožňuje uživateli používat monitor s přednastavenými barevnými prostory ihned po vybalení. Tato propracovaná tovární kalibrace je také důvodem, proč je rekalibrace pomocí aplikace ColorNavigator provedená uživatelem tak rychlá.

Dlouhá životnost vašeho monitoru

Naše záruka vychází z jednoduchých zásad pro dosažení úspěchu: vyrábět inovativní monitory za využití prvotřídních materiálů. Naše vlastní výroba, špičkové materiály, soustavný výzkum a vývoj i pedantské kontroly kvality nám dovolují poskytovat na naše monitory pětiletou záruku – to je až o tři roky více, než je běžné.

Během prvních pěti let vám tedy díky záruce nevzniknou žádné náklady na opravy a tudíž ani žádné další související výdaje. Pětiletá záruka – bez starostí.

Přehled poskytovaných záruk
Zásnuby
GDT
GDT

EIZO podporuje Společnost pro fotografování přírody e.V. (GDT), jedné z největších organizací zabývajících se fotografováním přírody na světě, jako podpůrný člen.

Přečtěte si více
BFF
BFF

Společnost EIZO podporuje BFF Berufsverband Freier Fotografen und Filmgestalter e.V. jako kompetenční partner BFF.

Přečtěte si více
ColorEdge Ambassador Program

Společnost EIZO úzce spolupracuje s profesionálními fotografy, filmaři a dalšími tvůrčími profesionály, aby získala cenné podněty z této oblasti.

Přečtěte si více
Máte nějaké otázky?

S výběrem modelu vhodného pro vaše pracoviště vám rádi poradíme my nebo naši autorizovaní partneři.
Dodavatelé výpočetních systémů a specializované obchody

Reference

Přehled příkladů úspěšného nasazení
Prohlédnout