Rychlost a nákladová efektivita

I dnes se často posílají do celého světa malé skutečné vzorky látek, přízí nebo jiných materiálů, jako je kůže nebo plasty, aby se posoudila jejich barva, struktura a účinek. Stále kratší cykly výrobků, stále rychleji se měnící trh a rostoucí tlak na náklady však vedou k přehodnocování celého odvětví.

Digitalizace dodavatelského řetězce

Většinu procesů v dodavatelském řetězci lze již dnes provádět digitálně: patří sem například měření barev přízí, tkanin nebo téměř všech ostatních materiálů, poskytování dat prostřednictvím společných rozhraní mezi dodavateli a odběrateli. Ale také zobrazení digitálních dat pro lidské oko na monitoru až po další zpracování digitálních materiálů do dvou- a trojrozměrných modelů výrazně urychluje a zjednodušuje pracovní postup. Tímto způsobem lze již na monitoru získat mimořádně realistický a smysluplný dojem z jednotlivých komponent nebo z hotového výrobku.

Nepostradatelný grafický monitor

Aby byly digitální verze skutečně tak spolehlivé a smysluplné jako skutečná role příze, skutečný zkušebně utkaný kus látky, lakovaný obrobek nebo dokonce celé šaty, potřebujete jako zobrazovací zařízení naprosto přesný grafický monitor. Jinými slovy: monitor ColorEdge od společnosti EIZO.

ColorEdge - pro absolutní přesnost

Monitory řady ColorEdge dokáží díky velkému barevnému prostoru a obrovské barevné hloubce vytvořit co nejvíce barev a díky hardwarové kalibraci beze ztrát je také naprosto přesně zobrazit. Kromě toho musí být monitor, který má v tomto prostředí obstát, schopen rychlého a snadného přizpůsobení měnícím se světelným podmínkám okolí, aby byly vyloučeny i chyby vnímání způsobené okolním světlem. S kalibračním softwarem ColorNavigator od společnosti EIZO je i toto zaručeno.

ColorEdge CS

Řada CS: Základní monitory pro profesionální požadavky

Poskytuje absolutní přesnost potřebnou pro digitální zpracování obrazu.

ColorEdge CG

Řada CG: špičkové monitory pro nejvyšší nároky

Maximální přesnost v kombinaci s vestavěnými kalibračními senzory činí z řady CG ideální volbu pro profesionální použití.

 1. Široký barevný gamut
 2. 16bitová tabulka LUT pro co největší barevnou hloubku
 3. 10bitové zobrazení barev
 4. Homogenní zobrazení obrazu pomocí digitálního ekvalizéru rovnoměrnosti (DUE)
 5. Tovární kalibrace EIZO
 6. Kalibrační software ColorNavigator zdarma
 7. Ochranné stínítko jako volitelné příslušenství
 1. Všechny funkce řady CS
 2. Integrovaný senzor pro automatickou rekalibraci
 3. Sytější hloubky a vyšší kontrasty díky displeji True Black
 4. Ochranné stínítkoproti světlu
»Dlouho jsme hledali monitory, které by nabízely takovou úroveň reprodukovatelné přesnosti a barevné věrnosti, jakou jsme potřebovali v digitálním pracovním procesu, a nakonec jsme našli to, co jsme hledali, u společnosti EIZO.«

Luca Bicego, IT specialista společnosti Marzotto

Pokračovat v četbě