FlexScan

Monitors for large & medium enterprises

To the business monitors
EIZO_FlexScan_Konnektivitaet_Sideshot_34650_V3_sRGB_3000x2000.jpg

Potřeby velkých a středních podniků

Díky své výrazné hospodárnosti a dlouhé životnosti jsou kancelářské LCD monitory EIZO skvělou volbou pro střední i velké podniky. Totéž platí pro nekompromisní kvalitu obrazu, s níž EIZO již po desítky let určuje celosvětová měřítka.

  • Nákladově efektivní použití
  • Spolehlivost a dlouhá životnost
  • Obraz vysoké kvality
  • Optimální ergonomie
  • Jednoduchá instalace a hladké uvedení do provozu
  • Kvalitní servisní a záruční služby
Kontakt_teaser.jpg

Zákaznický servis

Vedle kvality výrobků hraje důležitou roli přirozeně také kvalita servisu. Počínaje konzultací a potvrzením vaší objednávky až po podporu během provozu. U značky EIZO máte zajištěny vysoce kvalitní servisní služby a širokou obchodní síť. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného modelu a s použitím profesionálního softwaru vám pomůžeme k hladkému nasazení displejů do provozu. Na přání vám rádi připravíme také specifická řešení. Pokud snad stále ještě nejste přesvědčeni, vyžádejte si prosím bezplatnou zkušební instalaci a budete si požadovaný monitor moci vyzkoušet přímo v provozu.

Preventative ergonomics

Jestliže uživatelé ve vašem podniku tráví mnoho hodin před monitorem, měly by zvolené LCD monitory být vybaveny ergonomickými funkcemi. Díky nim předejdete očním a krčním potížím a vyhovíte požadavkům předpisů pro počítačová pracoviště.

Absolutní potlačení blikání u pracovních LCD monitorů EIZO nabízí dokonale antireflexní plochu, která umožňuje dlouhotrvající soustředění. Jas obrazovky se automaticky přizpůsobí intenzitě okolního světla. Snižuje se tak riziko oslepení a zlepšuje se rozeznatelnost zobrazených prvků. Nastavitelný stojan umožňuje četná nastavení výšky, sklonu a rotace, díky nimž si každý pracovník může obrazovku umístit podle své vlastní volby.

EIZO_FlexScan_Ergonomie_Sideshot_DSF3181_sRGB_3000x2000.jpg
EIZO_FlexScan_Bildqualitaet_1893_v5_sRGB_3000x2000.jpg

Kvalita obrazu, která vás přesvědčí

Mnohostranné pracovní monitory značky EIZO byly navrženy speciálně pro každodenní práci ve velkých a středních podnicích a ve všech kancelářských aplikacích nabízejí setrvale kvalitní obraz. Panely s inovativními technologiemi a vyspělou elektronikou značky EIZO zajišťují čisté a jasné zobrazení bez ohledu na to, zda koncipujete text, zpracováváte tabulky, nebo sledujete grafiku.

Spolehlivost, která se vyplácí

Jedním ze zásadních rozhodujících faktorů při výběru vhodných pracovních monitorů jsou náklady. Kvalitní výrobky značky EIZO vám zaručují až o tři roky delší dobu provozu, než je běžné. Pro vás to znamená maximálně jistou investici a nižší TCO (Total Cost of Ownership). I při vyšších pořizovacích nákladech jsou investiční a provozní náklady monitorů EIZO nakonec nižší, protože se výrazně prodlouží cyklus výměn a sníží se výskyt oprav a výměn za nový kus.

Kancelářské monitory EIZO navíc nabízejí různé inovativní funkce typu EcoView, které účinně snižují spotřebu energie. Upřímně řečeno můžete díky funkci EcoView své náklady na elektrickou energii snížit až na polovinu.

EIZO_FlexScan_Wirtschaftlichkeit_35642_V4_abgedunkelt_sRGB_3000x2000.jpg
Warranty_5Y_CZ.jpg

Nákladová efektivita, která se počítá

Rozhodnete-li se pro EIZO, nemusíte se obávat žádných výpadků. Nadstandardní kvalita všech komponent a důsledná kontrola výrobního cyklu jsou zárukou zvláště spolehlivého provozu LCD monitorů značky EIZO.

Obchodní monitory v praxi

NEW-stage.jpg

Společnost NEW AG je připravena na budoucnost s monitorem EIZO FlexScan EV2795

Moderní pracoviště vyžaduje standardizované obrazovky. Firma NEW se při hledání vhodného modelu rozhodla pro monitor EIZO FlexScan EV2795. Ten totiž splňuje všechny požadavky kladené na monitor pro sdílená pracoviště a mobilní práci.

Dozvědět se více
attiva_stage.jpg

Attiva SpA přechází na hybridní práci

V posledních dvou letech se pracovní svět velmi změnil a stále více se posouvá směrem k flexibilní práci s častým střídáním kanceláře a práce z domova. Jak lze zaměstnancům zaručit vysokou produktivitu? Odpověď: kompletní obnova firemního parku monitorů, a to jak pro kancelář, tak pro domácí kancelář.

Dozvědět se více
AEDES-3.jpg

Monitor nahrazuje dokovací stanici

Společnost Aedes opět zvolila monitory EIZO a eliminovala potřebu dokovací stanice.

Dozvědět se více

Máte ještě otázky?

My a naši autorizovaní partneři vám rádi pomůžeme s výběrem správného modelu pro použití ve vašem prostředí.

Obraťte se na nás.
opengraph_praxiswissen_homeoffice_1200x628.jpg