Pro kanceláře a domácí pracoviště

Kancelářské monitory EIZO: working with the Best

Office Monitor EIZO

Denně vykonáváte tu nejlepší práci a víte, na čem nejvíce záleží – na tom nejlepším výsledku.

Ve společnosti EIZO to víme také. Jsme pevně přesvědčeni, že jedině s nejlepší obrazovou kvalitou,nejlepší ergonomií a nejlepšími funkcemi lze dosáhnout nejlepších pracovních výsledků – ať už v kanceláři, nebo u domácího počítače. Proto se usilovně snažíme vyrábět vždy ty nejlepší obrazovky pro každou oblast použití. Klademe na sebe vysoké nároky, což vás jistě nepřekvapuje. Vítejte u společnosti EIZO.

EIZO Kvalita obrazu EV2457

Dokonalá kvalita pro každé využití

Kvalita obrazu Office Monitor

S kancelářským monitorem značky EIZO se můžete vždy spolehnout na špičkovou reprodukci obrazu – s obrázky ostrými jako břitva, s přesnými barvami i odstíny šedi a se špičkově stabilními zornými úhly.
Proto pro naše monitory vyvíjíme stále nové technologie, využíváme jen špičkové materiály a sázíme na pečlivé tovární nastavení každého jednotlivého monitoru.

Špičková obrazová kvalita nám nestačí – přečtěte si více.

Další dobré důvody
Ergonomie

Jedinečné ergonomické funkce našich monitorů přispívají mimo jiné k menšímu namáhání páteře a nižší únavě očí.

Podrobnosti o ergonomických funkcích
Spolehlivost

Pečlivé zpracování, vysoce kvalitní součástky a přísná kontrola kvality stojí za mimořádně dlouhou životností a bezvýpadkovým provozem našich monitorů.

Úhledné pracoviště

Dokovací funkce, víceobrazovkové sestavy, držáky pro terminály Thin Client nebo praktické úchyty na kabelové svazky – naše obrazovky obohatí každé pracoviště o modernější a upravenější vzhled.

Pětiletá záruka

Naše záruka vychází z jednoduchých zásad pro dosažení úspěchu: vyrábět inovativní monitory za využití prvotřídních materiálů.

Další informace
Přehled výrobků

Stručně o všech komerčních monitorech
Monitory pro kancelář

Reference

Přehled příkladů úspěšného nasazení
Prohlédnout