Pro kanceláře a domácí pracoviště

Kancelářské monitory EIZO: working with the Best

Office Monitor EIZO

Denně vykonáváte tu nejlepší práci a víte, na čem nejvíce záleží – na tom nejlepším výsledku.

Ve společnosti EIZO to víme také. Jsme pevně přesvědčeni, že jedině s nejlepší obrazovou kvalitou,nejlepší ergonomií a nejlepšími funkcemi lze dosáhnout nejlepších pracovních výsledků – ať už v kanceláři, nebo u domácího počítače. Proto se usilovně snažíme vyrábět vždy ty nejlepší obrazovky pro každou oblast použití. Klademe na sebe vysoké nároky, což vás jistě nepřekvapuje. Vítejte u společnosti EIZO.

Perfektní ergonomie pro nejlepší výkon

Office Monitor

U svého pracovního počítače strávíte denně mnoho hodin. Proto je důležité, aby vám pracoviště dokonale vyhovovalo. Naše monitory nabízejí jedinečné ergonomické funkce a tím přispívají mimo jiné k menšímu namáhání páteře a nižší únavě očí při práci. Protože kdo chce ze své práce vytěžit nejvíce, musí se při ní cítit opravdu dobře.

Detailní pohled na ergonomické vlastnosti

Další dobré důvody
Kvalita obrazu

LCD monitory značky EIZO přesvědčují obrazem ostrým jako břitva, přesným podáním barev i tónů šedi a pokrokovou technologií panelů.

Spolehlivost

Pečlivé zpracování, vysoce kvalitní součástky a přísná kontrola kvality stojí za mimořádně dlouhou životností a bezvýpadkovým provozem našich monitorů.

Úhledné pracoviště

Dokovací funkce, víceobrazovkové sestavy, držáky pro terminály Thin Client nebo praktické úchyty na kabelové svazky – naše obrazovky obohatí každé pracoviště o modernější a upravenější vzhled.

Pětiletá záruka

Naše záruka vychází z jednoduchých zásad pro dosažení úspěchu: vyrábět inovativní monitory za využití prvotřídních materiálů.

Další informace
Přehled výrobků

Stručně o všech komerčních monitorech
Monitory pro kancelář

Reference

Přehled příkladů úspěšného nasazení
Prohlédnout