FlexScan

Monitory pro soukromé uživatele a drobné živnostníky

K monitorům v kanceláři
EIZO_FlexScan_Wirtschaftlichkeit_Sideshot_DSF4150_sRGB_3000x2000.jpg

Spolehlivé kancelářské LCD monitory značky EIZO splní všechny požadavky soukromých uživatelů a malých provozů. Vedle spojení nejvyšší kvality obrazu a ergonomických a nákladově efektivních vlastností nabízejí také četné možnosti připojení. Výjimečnou kvalitu monitorů EIZO pravidelně potvrzují odborné testy a mezinárodní ocenění.

Monitor vhodný pro práci z domova

Práce se v poslední době hodně změnila. Proměnil se nejen způsob práce, ale především místo, odkud pracujeme. Zdá se být stále pravděpodobnější, že práce z domova získá v budoucnosti ještě větší význam. Proto je důležité být dokonale připraven. Je totiž jedno, zda právě pracujete z kanceláře nebo z domova – požadavky na váš pracovní výkon jsou stále stejné. A právě z toho vyplývá, že i z domova bychom měli pracovat se stejně kvalitním vybavením.

Potřeby soukromých uživatelů a malých podniků

  • Jeden monitor na všechny úkoly
  • Obraz nejvyšší kvality
  • Přesvědčivé servisní a záruční služby
  • Vysoká kvalita výrobku a dlouhá životnost
  • Dobrá ergonomie
  • Energeticky úsporný provoz
5_years_garantie_Square_new_CZ.jpg

Spolehlivost

Na kancelářské monitory značky EIZO se můžete bezvýhradně spolehnout. Díky vysoké kvalitě všech komponent a důsledné kontrole výrobního cyklu může EIZO poskytovat pětiletou záruku. To je výrazně více, než je na trhu běžné. Pokud by i přes nízkou pravděpodobnost došlo k tomu, že budete muset řešit nějaký problém, nemusíte se obávat žádných výpadků. U značky EIZO máte totiž vždy k dispozici pokročilou podporu, včetně profesionálního servisu. Vaše investice je tak absolutně pojištěna.

Kvalita obrazu pro ty nejnáročnější požadavky

Vedle spolehlivosti vašeho nového monitoru je pochopitelně jeho neméně důležitou vlastností kvalita obrazu. Je jedno, zda pracujete s textem, děláte grafiku nebo přehráváte video – váš monitor musí prokázat skutečnou všestrannost a vždy přesvědčit bezchybným zobrazením.

Čistého a jasného zobrazení dosahují kancelářské monitory EIZO pokročilou elektronikou a panely s inovativními technologiemi pro všechna použití.

Špičková obrazová kvalita nám nestačí – přečtěte si více.

EIZO_FlexScan_Sideshot_CAD_35368_sRGB_3000x2000.jpg
Connectivity_FlexScan.jpg

Konektivita, která ohromí

Vynikající možnosti připojení přinášejí upravenější pracovní prostředí, takže psací stůl s monitorem EIZO FlexScan bude působit úhledněji a zároveň oceníte i vyšší flexibilitu a nadčasovost. Ať už jde o dokovací funkci, řešení pro víceobrazovkové sestavy, držák pro terminál thin client nebo praktické úchyty kabelů – všechna tato zlepšení přispívají k tomu, aby na vašem psacím stole zůstaly opravdu jen ty podstatné věci. Pro vyšší efektivitu a modernější práci.

Vynikající konektivita pro vyšší efektivitu a moderní práci - zjistěte více.

Ergonomie pro bezproblémovou práci

Jestliže před monitorem trávíte mnoho hodin, měla by vaše obrazovka být vybavena ergonomickými funkcemi. Díky nim předejdete očním a krčním potížím a vyhovíte – i jako drobný podnikatel – požadavkům předpisů pro počítačová pracoviště.

Modely značky EIZO se pomocí promyšlených funkcí postarají o to, aby se vaše oči při práci neunavovaly tak rychle. Díky antireflexní ploše, obrazu bez blikání a automatickému nastavení jasu obrazovky je práce na monitoru mnohem příjemnější. Pomáhá také nastavitelný stojan, který skýtá řadu možných nastavení výšky, sklonu a rotace panelu. Obrazovku si můžete nastavit zcela podle vlastní volby, a najít tak nejpohodlnější polohu pro oči a krk.

Přečtěte si shrnutí ergonomický výhod našich monitorů.

HomeOffice_-_Rohm_Ergonomics.jpg
EIZO_FlexScan_Wirtschaftlichkeit_35642_V4_abgedunkelt_sRGB_3000x2000.jpg

Cost efficiency that counts

Při nákupu nového monitoru pro soukromé nebo pracovní použití pochopitelně hrají podstatnou roli také náklady. Při tom je vhodné vzít na zřetel celkové provozní náklady. Přihlédneme-li totiž od počátku k TCO (Total Cost of Ownership) nového monitoru, můžeme ve skutečnosti ušetřit.

Doporučení produktů pro firemní monitory

Kancelářské monitory v praxi

NEW-stage.jpg

Společnost NEW AG je připravena na budoucnost s monitorem EIZO FlexScan EV2795

Moderní pracoviště vyžaduje standardizované obrazovky. Firma NEW se při hledání vhodného modelu rozhodla pro monitor EIZO FlexScan EV2795. Ten totiž splňuje všechny požadavky kladené na monitor pro sdílená pracoviště a mobilní práci.

Dozvědět se více
attiva_stage.jpg

Attiva SpA přechází na hybridní práci

V posledních dvou letech se pracovní svět velmi změnil a stále více se posouvá směrem k flexibilní práci s častým střídáním kanceláře a práce z domova. Jak lze zaměstnancům zaručit vysokou produktivitu? Odpověď: kompletní obnova firemního parku monitorů, a to jak pro kancelář, tak pro domácí kancelář.

Dozvědět se více
AEDES-3.jpg

Monitor nahrazuje dokovací stanici

Společnost Aedes opět zvolila monitory EIZO a eliminovala potřebu dokovací stanice.

Dozvědět se více

Do you have any questions?

My a naši autorizovaní partneři vám rádi pomůžeme s výběrem správného modelu pro použití ve vašem prostředí.

Contact us
EIZO_FlexScan_Sideshot_35347_sRGB_3000x2000.jpg