Reference FlexScan

Přístav Antverpy

Multifunkční model EV3237 dokáže přesně zobrazit různé typy obrazů a nabízí také bezkonkurenční spolehlivost.

Antwerpen_Stage.JPG

Přístav Antverpy se nachází v ústí řeky Šeldy a je jedním z největších námořních přístavů na světě. Díky své poloze je dobře propojen s celou Evropou po silnici, železnici i kanálu. Vzniklé dopravní náklady jsou proto ve srovnání s jinými přístavy velmi nízké. Se svou rozlohou 12 000 hektarů patří k největším přístavům na světě.

Antwerpen_Image_06_Luftaufnahme.jpg

Téměř 60 procent kupní síly v Evropě se nachází do 500 kilometrů od přístavu Antverpy. Na různých místech je zaměstnáno více než 60 000 lidí. Díky tomu je antverpský přístav jedním z nejdůležitějších pilířů belgické ekonomiky. V současné době je zde v provozu osm zdymadel, která umožňují průjezd lodí do 48 kotvišť. Většina lodí plujících do přístavu nebo z něj musí proplout těmito zdymadly, aby překonaly různé hladiny vody v řece.

Antwerpen_Image_01.jpg

Jakmile loď vpluje do zdymadla, hladina vody se zvedne nebo sníží, aby mohla pokračovat v cestě. Zdymadlo Kieldrecht, největší zdymadlo na světě, nedávno slavnostně otevřelo Jeho Veličenstvo belgický král.

Antwerpen_Image_02.jpg

Zámky se tradičně ovládají z nedaleké řídicí stanice, aby bylo možné proces vizuálně sledovat. To vyžaduje, aby byl v blízkosti každého zdymadla v přístavu umístěn pracovník. Manažeři inovativního projektu Argus v antverpském přístavu se rozhodli přesunout všechny řídicí stanice do centrální řídicí místnosti, ze které jsou nyní monitorována všechna zdymadla a přístupové cesty.

V nové řídicí místnosti jsou použity dvě jednotky s dvojí konfigurací, každá s 10 monitory, a jedna jednotka s 16 monitory.

Velmi složitá logistická síť přístavu se zobrazuje na několika monitorech, které přenášejí obraz z IP kamer s vysokým rozlišením, mapy a vývojové diagramy. Při hledání vhodných monitorů nejlépe splňovaly požadavky produkty společnosti EIZO. Multifunkční monitor EV3237 dokáže přesně zobrazovat různé typy obrazů a navíc nabízí bezkonkurenční spolehlivost.

Antwerpen_Image_03.JPG

Duálně konfigurovaná jednotka s 10 monitory na každém z nich

Antwerpen_Image_05.JPG

Jednotka s 16 monitory EV3237

Další odkazy

Alphatron-teaser.jpg

Alphatron Marine

Řešení monitoru na míru pro společnost Alphatron Marine BV se 46palcovým monitorem Full HD.

Zjistěte více
MicroNav_4.jpg

Micro Nav

Společnost Micro Nav a nizozemské královské letectvo se spoléhají na monitor EIZO Raptor RP4325 pro simulátory řízení letového provozu.

Zjistěte více
Teaser_Navis.jpg

Navis Engineering

Finská společnost používá integrované dotykové monitory EIZO v nepřetržitém provozu pro dynamické polohovací systémy na lodích.

Zjistěte více
960x540_DiveUnit300.jpg

FullDepth

Společnost FullDepth je prvním japonským výrobcem podvodních dronů a k vylepšení snímků pořízených drony používá systém optimalizace obrazu DuraVision EVS1VX.

Zjistěte více